• Zboží doručeno. Naprostá spokojenost

Super!

• Rychlost vyřízení ; komunikace ; cena

Katastrofální dodací termíny !!!

• Super kvalita

• Delší dodací lhůty
    • Dlouhá doba dodání.

Reakce obchodu AUTOSAMOLEPKY.cz

Pane Hybášku, Vaše objednávka je z 5.3. a máte objednanou výrobu do 7-14 dnů. Mohl jste si objednat přednostní výrobu a už by jste měl samolepku dávno doma (stejně tak jako jiní zakazníci s přednostní výrobou), ale tu jste nevyužil, tak proto nerozumíme Vaší recenzi, kterou píšete 10.den po objednání.

• jak mohu dostat dříve dotazník (jste spokojen ....nakoupil by jste znovu) než zboží?

Reakce obchodu AUTOSAMOLEPKY.cz

Pane Šamane, máte naprostou pravdu, že je to naprosto nelogické. Pro vysvětlení: Je to z důvodu, že dotazníky posílá Heureka automaticky po 6-ti dnech od objednávky (počítá se nelogicky i víkend) a tuto lhůtu není možné změnit i když jsme se o to několikrát se vedením Heureky snažili, taková je bohužel realita.

Nemám zboží ani peníze....

Reakce obchodu AUTOSAMOLEPKY.cz

Dobrý den paní Chlopecká, Vaše objednávka je z 3.3. a máte objednanou výrobu do 7-14 dnů, tak proto nerozumíme Vaší recenzi, kterou píšete 10.den po objednání.

• Nakupuji opakovaně, super

Doporučuji, mám vlastní text na helmě i na autě vše OK.

• Nechápu, proč mi od obchodu přišly už dvě žádosti o hodnocení, když zboží stále nedorazilo.
    • Opravdu zatím není za co chválit!!!

Reakce obchodu AUTOSAMOLEPKY.cz

Vysvětlení pro paní Kolibovou z Kozlovic: Je to z důvodu, že dotazníky posílá Heureka automaticky po 6-ti dnech od objednávky a tato doba nejde ovlivnit. V čase kdy jste psala tuto recenzi, jste už měla zprávu od nás, tak od pošty, že je zásilka na cestě k Vám !!!

Paráda, pán mi objednávku doručil osobně.

Jako vždy spokojenost.

• kvalita
    • dobrá cena
    • nevím

• Zboží dorazilo v pořádku.
    • dlouhá dodací lhůta: Na stránkách píšou "skladem" ale až po zaplacení se člověk dozví, že se zboží teprv musí vyrobit a že to bude trvat dlouho, protože toho mají hodně. To mi přijde dost neseriózní. Nakonec to trvalo 15 dní.

• Kvalita zboží i balení

Vše naprosto v pořádku

vyborny

funguje dobre - obchod i samolepky

• Sortiment, rychlost, ochota, komunikace