Na strankach automotofans uvedena informace, ze cinnost prodejny konci, ale objednavky je mozno vyzvednout, ale nebylo jiz uvedeno, ze vyzvednuti neni v miste prodejny, ale v prodejne motovsem v Jesenici. I kdyz ono zbozi bylo pritomno v koncici prodejne automotofans nebylo mozno nam jej vydat, protoze je "komfortnejsi" pro zakaznika ono zbozi prevest do prodejny v Jesenici, kde komunikace probehla velmi amatersky, po udajnem nepochopeni se v rozhovoru s mou pritelkyni, ktera jiz chtela zrusit objednavku helem, ale zanechat pouze mou objednavku dvou ze tri paru rukavic, ji bylo udajne nekolikrat volano pro objasneni objednavky. Pritelkyni ale nikdo nevolal, jak pan tvrdil, coz jsem se dozvedel po nekolika dnech, kdyz jsem volal na prodejnu motovsem, kde mi onen pan sdelil at si radeji udelam novou objednavku, kterou tedy pak udelal znovu s tim, ze nasledujici den mi bude dorucena kuryrem, coz se ani po trech dnech nestalo a nikdo me opet o nicem neinformoval. Jeste mi bylo doporuceno, jestli bych si radeji nechtel rukavice prijet vyzkouset osobne do Jesenice. Ne, opravdu nechtel, vybral jsem si prodejnu automotofans prave z duvodu blizkosti, abych tim usetril cas, jelikoz jsme helmu a rukavice potrebovali co nejdriv. Chapu, ze se skoncenim cinnosti obchodu byvaji spojeny pripadne problemy s objednavkami, ale melo by to byt prioritni s minimalnim dopadem na zakaznika, ktery by mel byt pro Vas na prvnim miste. Znesnadnili jste nam tak situaci, jelikoz jsme ji museli resit vyberem a nakupem veci u Vasi konkurence, ktera nastesti funguje vice profesionalneji. Pokud Vas castka cca 4000,- za veci, ktere jsme si u Vas chteli zakoupit nepali, tak si jen uvedomte, ze jedna negativni recenze je horsi nez tisic pozitivnich! A tvrzeni, ze bylo pritelkyni nekolikrat volano a pritom nebylo, at si radeji prijedu veci vyzkouset, kdyz jsem stal ve stejne mistosti, kde se nase zbozi nachazelo jeste ve stare prodejne, ze po znovuobjednani druhy den dorazi a po trech dnech nic, ani zadna informace a cekani od 23.7.a stale nic, mi prijde velmi neprofesionalni. Myslim, ze kdyby onen kuryr sel z Jesenice pesky, ze by davno jiz na me adrese musel byt. Ale ve Vasem zajmu to nebylo, stejne tak jako v nasem zajmu nebude jiz cokoliv u Vas nakupovat, natoz Vasi prodejnu doporucovat. Radeji bych zbozi za uvedenou cenu, nez zadne zbozi s nejakou slevou. A jestli nad timto jako nad mavnete rukou, protoze jsem jen nejaky nespokojeny stezovatel, ktery resi hlouposti, tak si zrekapitulujte cely Vas postup od nasich prvnich objednavek od 21. a 23.7. a zamyslete se jestli bylo vse ok a proc se x lidi musi prizivovat na prevazeni zbozi z bodu A do bodu B, kdyz jsme byli primo v miste s danym zbozim. Dalo se to vyresit zcela jednoduse a administrativne a ucetne jste si to mohli doresit bez dopadu na zakaznika. Ale tusim, ze Vam to bude lhostejne jako cely Vas pristup k nam. Tot odpoved na nevhodny automaticky email na spokojenost s automotofans resp. motovsem.

Reakce obchodu AutoMotoFans

mrzí nás Vaše nespokojenost. Opravdu došlo k akvizici AutoMotoFans.cz s firmou Motovšem.cz a AutoMotoFans.cz jako takové tedy skončilo.

Na vyzvednutí zboží jste se dostavil na prodejnu AutoMotoFans dříve, než vůbec byla Vaše objednávka vyřízena a kdy právě probíhala inventura. To byl základ toho, kde problém vznikl. Kdyby jste čekal na výzvu až bude objednávka připravena, nemusel jste vážit zbytečnou cestu.

Děkujeme za pochopení.

Robert Došek
    jendatel

• milý pan prodavač, který poradil, vysvětlil ale nepřesvědčoval

• rychlé vřízení objednávky

spokojenost s reakcí na objednávku,rychlé dodání

• přehlednost stránek

Ochota a vstřícné jednání.

Zhruba třetí nákup, všechny bez problému, při nákupu bot ochota, rád se vrátím...Jen se to v tý Vrbovce blbě hledá, ale třeba jsem měl špatnej den :)

• Osobní vyzvednutí
    • Příjemné jednání obsluhy

Bez problemu, vse jak my byt.

• naprostá spokojenost s ochotou a komunikací s obchodem
    • o nevýhodě nevím
  • Velmi ochotní, rozumí zboží.

Super prodejce, co dokaze kvalitne poradit.

• lidský přístup
    • ochota

• dopředu jsem si nechal poslat tabulku velikostí - zboží došlo, ale velikosti vůbec neodpovídaly tabulce

Reakce obchodu AutoMotoFans

mrzí nás Vaše nespokojenost.

Tabulku velikostí jsme Vám poslali tu, kterou uvádí přímo výrobce značky.

Vzhledem k rozdílnosti lidských postav a také k tomu, že každé oblečení má trošku jiný střih, je tabulky velikostí nutno brát pouze orientačně a s tímto u nákupů před internet počítat a z toho důvodu máte samozřejmě možnost zboží vrátit.

Náš obchod vždy důrazně doporučuje před nákupem oblečení vyzkoušet.

Tým AutoMotoFans.cz

• velmi ochotný a milý personál, pán poradil úplně perfektně se vším

jednoznačně obchod doporučuji.

tým AutoMotoFans.cz

Rychlé dodání objednaného zboží. Vše v pořádku.

Vše ok.Děkuji a doporučuji

tým AutoMotoFans.cz

• Velmi ochotný pan prodavač, dobře poradí
    • dokázal poradit helmu která dobře padne

tým AutoMotoFans.cz

vše, ok, kromě toho, že chyběl český návod!

tým AutoMotoFans.cz

Celkom rýchle aj na Slovensko. Som spokojný.