• zabalení
    • nedodali zboží zobrazené na obrázku daného produktu
    • nekomunikují

Objednal a zaplatil jsem zboží, ale poslali mi od jiného výrobce. Na můj dotaz kde je problém se mnou jednali arogantně a neochotně a divili se, co mi vlastně vadí…odbyli mne pouze zákonnou povinností na vrácení zboží, ale všechny poštovné abych si zaplatil sám…Chyba na straně prodejce…Když platím konkrétní věc, chci tu konkrétní věc…

• Baterie nesedi rozmerove ackoliv je uvedena v alternativach k puvodni baterii. Poslal jsem zadost o reklamaci a nikdo nereaguje. Asi jde o to ziskat cas a reklamaci zamitnout. Ted to vypada jako podvod.

• zaplaceno za speciální zabalení, ale zboží došlo bez jakékoli ochrany, volně v krabici

• rychlé jednání,dobrá komunikace
    • Velmi špatné balení,přední mřížka došla poškozená-s ulomenou spodní příchytkou,s 1,ze 4,které drží celou mřížku,byla v krabici se 2 plynovými vzpěrami zadních dveří,jen v plastovém sáčku a s tenkým papírem cca 20x60 cm,takže tam zboží během přepravy lítalo a mlátilo o sebe.Bohužel se nedá opravit,příchytku kvůli namáhání na pružnost nelze spolehlivě opravit,takže dalsí výdaje.

poškozené krabice,brzdové kotouče v žádné krabici,brzdové destičky byly poškozené krabici,rameno vypadalo jako použité,kdybych to rychle nepotřeboval,tak jsem vše vrátil.V červenci jsem si objednal další zásilku zase u filtru poškozená krabice a filtr zmáčknuty,asi si u Vás nic neobjednám.

• Jedna ze dvou plynových vzpěr dorazila rozbalená, polepená štítky a nálepkami, které nejdou lehce odstranin ale hlavně zcela jasně použitá, včetně vazelíny v kloubcích.

• Chybí věci objednané dvě prachovky a dva šrouby

Zboží bylo doručeno rychle a v pořádku, bohužel mi přišlo zboží které jsem si neobjednal.
    Objednával jsem černé boční směrovky na leon 1m a dorazily kouřové směrovky dle popisku na pytliku na VW Vento...

• přišlo zboží které jsem neobjednal na reklamaci mě řekli špatná objednávka už od vás nic nechci .

Neochota, arogance personálu.

Zrušili jste mou objednávku a nevracíte mi peníze. Získejte své peníze zpět

• Reklamace

Bohužel 1 ze 2 steracu nepasovali. Tak jsem vyplnil reklamacni formulář, vytisknula a poslal na adresu zpět zboží s účtem, fakturou i reklamaci a bohužel se mi do dnes neozvala. Za chvíli to bude měsíc. Žádný e-mail ze reklamaci prijmuli nebo něco nic. Žádná odezva.

• Bylo mi zasláno zboží které do vozu nepasuje.

Díl neodpovídá originálnímu čislu dílu.

• Objednal jsem levé a přišlo práve a přitom na stránkách bylo levé a na můj mail mi poslali SMS že levé světlo už poslali a přišlo práve no hrozné a když se chci dovolat a domluvit se tak to nejde jen záznamník no nespokojen jsem a dost

Reakce obchodu Autokšeft

Vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení. Bohužel jste si opravdu objednal pravé světlo. Děkujeme za pochopení.

Tým Autokšeft

Placeno předem ,žádná komunikace pouze automat - poslední zpráva ,že dorazí zboží 29.4.2022 a nyní je 4.5.2022 stále nic a ani urgence emailem na [email protected]

• Objednal jsem si stěrače , které dle filtrů na E-Shopu měli pasovat přímo na můj automobil, bohužel po vybalení jsem zjistil, že koncovka stěračů na mé vozidlo nepasuje a tím pádem jsou stěrače nepoužitelné........ vrácení zboží se mi kvůli úhradě 2 přepravných nevyplatí

Ceny jsou sice příznivé, ale bohužel v mém případě je zboží zcela nepoužitelné kvůli nekompatibilitě....

tovar nedoručený.
    dodacie lehoty uvádzané v e-shope nezodpovedajú realite

Reakce obchodu Autokšeft

Vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení.
    Uváděné termíny dodání v 99% dodržujeme. Pokud si zboží objednáte v noci na uváděné 2 dny zavření z důvodu inventury a hned následující pracovní den objednávku zrušíte, tak není v našich silách zboží doručit.

Děkujeme za pochopení

• Nevýhoda že napsáno sada kabelů na obrázku taky foto 4 kusů a balíčku jen jeden kabel:-(