podvodníci homologace a tuv certifikáty od nich nečekejte i když je tam uvádějí komunikace vůbec žádná

Strasny obchod, objednavky ignoruji, ani na jedno ze tri cisel se nelze po dobu 4 dnu dovolat. KATASTROFA!!!
    NEDOPORUCUJI !!!!!

• Rozumí tomu

Rozumí, poradí, velká zásoba zboží.

• nevim
    • spatna komunikuace

NEDOPORUCUJI !
    Tak jsem u nich vznesl dotaz. Slusne jsem pozdravil, zeptal se, podekoval, podepsal se. Odpoved byla presna, jednoslovna (pokud nepocitam ze pro amper se pouziva zkrat A a ne Amp. :-) takze kdo vi jak je to se znalosti problematiky ) ale bez pozdravu, bez podpisu, bez jakykoliv minimalnich pravidel slusneho chovani a komunikace.
    Nicmene, tady teda nakupovat v zadnem pripade nedoporucuju !!! A oni asi nepotrebuji zakazniky ... tak je mozna zbytecne neobtezujte.

ok

• Bohuzel zadne.Snad jen to,ze zbozi dorazilo opravdu rychle,takze jsem byl opravdu rychle nastvany :-( .
    • Nabizeji "nejake"zbozi a prijde Vam neco jineho a predrazeneho!!!Pred nakupem dokonce telefonicka domluva,zda opravdu zbozi chci zaslat a pote uz veskera komunikace opadla.Postovne 110kc za necelych 100g tvrzeneho plastu.Samozrejme nema cenu zbozi vracet a platit nekolikere postovne a (po jejich NEreakci)doufat,ze Vam zaslou zpet penize!

S timto obchodem jsem Bohuzel nemel jedinou dobrou zkusenost-pokud nepocitam s tim,ze Vas nejprve nalakaji na zdanlive kvalitni zbozi a nakonec Vam stejne dojde neco jineho a za strasnou cenu.Na mou zadost o nejake jejich vyjadreni mi nedosla zadna odpoved a tudiz jsem z jejich "ne"reakce pochopil,ze jim jde pouze o to,aby draze prodali a tim to pro ne skonci.Doufam,ze tak spatnou zkusenost nebudou mit i ostatni kupujici!

Reakce obchodu Autofam

Reakce obchodu: Pán si objednal boční blinkry na BMW E39. Cena na internetu byla 360kč za pár, což je dané. V popisu byla chyba za což jsme se panu omluvili. Pán platil poštovné 80kč a 30kč doběrečné, což je normální cena balíku, ikdyž važí do 1kg. Pánovi jsme navrhli, vrácení zboží do 14dnů na což má podle obchodních podmínek nárok. Tedy nevidíme v ceně poštovného, nic závratného. Team Autofam s.r.o.

• nepříjemná obsluha
    • nekvalitní zboží

V životě zde už nakupovat nebudu. NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Autofam

Tuto recenzi, požadujeme jako anonymní a škodnou, nebot není ani slovo oč se jedná. Autofam...

• absolutně vše :)
    • absolutně nic :)

precizní e-shop,vřele doporučuji,perfektní komunikace,rychlé dodání a perfektní ceny,co více si přát.stane se ze mě stálý spokojený zákazník.

• Dobrá komunjkace, vše ok.

• Nakupuji u nich již 10let. Největší výběr v kamenné prodejně. Vždy vyhověli k mé spokojenosti.

Stálá spokojenost. Dobré zkušenosti. Určitě doporučuji ostatním. Jediná firmy co měla masku Milotec skladem. Velký výběr.