Vše proběhlo v pořadku od zadání objednávky po rychlé doručení.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za hodnocení a pochválení rychlosti. Přejeme krásné dny. S pozdravem Autodíly RUBY

• Rychlost, komunikace, perfektní zabalení blatníku.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za hodnocení a za pochválení kvalitního zabalení. Budeme se tešit na další spolupráci. S pozdravem a přáním pěkných dnů Team Autodíly RUBY

• Rychlost, a presnost dodaneho dilu

Uprimne jsem necekal ze dil bude tak presne pasovat, proste perfektni! Konkretne se jednal o prah pro Fiat Punto. Dekuji za spolehlivost

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Dobrý den. Jsme velice rádi že se dílo povedlo. Tešíme se na budoucí spolupráci. S pozdravem Autodíly RUBY

• Rychle a spolehlivý služba.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělenou recenzi. Jsme velmi rádi za Vaši spokojenost a budeme se těšit na další případnou spolupráci. Přejeme mnoho šťastných km. Team Autodíly RUBY

Rychlé dodání. Vše ok.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Za Vaše hodnocení moc děkujeme. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

Pohodové rychlé jednání

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás těší Vaše 100% spokojenost a děkujeme Vám za udělené hodnocení. Přejeme mnoho šťastných kilometrů. Team Autodíly RUBY

Překvapilo mě rychlé dodání nalakovaných dílů, všechny díly jsou v pořádku.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělení recenze a velmi nás těší Vaše spokojenost s nákupem u nás:-) Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Perfektně zabaleno,dodání v krátkém čase.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás těší Vaše spokojenost s nákupem u nás a děkujeme Vám za pěknou recenzi. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Ochota nalakovat díl i jinou barvou za samou cenu
    • E-shop by chtěl dodělat, některé produkty nejsou zařazeny

Koupil jsem zde blatníky na Octavii 1 v roce 2019 a dodnes jsou jako nové ani známka rzi. Ošetření a lak super. V tomto případě obchod bez konkurence.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše spokojenost s kvalitou nalakování dílů :-) a děkujeme Vám za pěkné ohodnocení. Co se týče doplňování položek do e-shopu, vkládáme denně každý díl ručně, bohužel je jich příliš mnoho a neustále přibývají. Pokud nenajdete co hledáte, napiště nám a my Vám rádi produkt vyhledáme a vystavíme na e-shop:-) Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. Přejeme krásný den. Team Autodíly RUBY

Zboží bylo doručeno včas a v pořádku

• Velká ochota!!!
    • Zásilka č.poštou nespolehlivá!

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělené hodnocení a velmi si Vážíme Vaší spokojeností s nákupem. Mrzí nás, že nastaly komplikace při přepravě:-( i tak ale budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním krásného dne, Team Autodíly RUBY

• Dobry den když prijde?? Cekam

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás mrzí Vámi udělené negativní hodnocení týkající se lhůty dodání. Vaše objednávka byla vytvořena dne 2.11. (sobota- o víkendu nepracujeme) a jednalo se o zakázkovou výrobu- nalakování blatníku do požadované barvy. Objednávku jsme do systému přijali v pondělí 4.11. a od tohoto dne se začala počítat výroba Vaší objednávky (5-8 prac.dní). Objednávka byla zaslána dne 14.11. což je osmý prac. den, z naší strany proběhlo vše v naprostém pořádku.

S přáním pěkného dne,
    Team Autodíly RUBY

• Rychlé doručení
    • Dobrá cena

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za pěkné hodnocení a přejeme mnoho šťastných km. S pozdravem, Team Autodíly RUBY

Je supr

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělené hodnocení :-) Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním pěkného dne. Team Autodíly RUBY

Trochu jsem se bál v jakém stavu budou lakýrnické práce na objednaném blatníku. Myslím si, že pan lakýrník odvedl opravdu dobrou práci a jsem velice spokojený. Určitě zde ještě budu objednávat!

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás těší, že jste s kvalitou lakovaných služeb velmi spokojen a děkujeme Vám za udělené hodnocení. Budeme se těšit na další spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• fajn cena
    • dobrá komunikace
    • dobře zabaleno
    • relativně rychlé odbavení objednávky

objednáno, zboží přišlo, doporučuji.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělenou recenzi. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním pěkného dne. Team Autodíly RUBY

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi a děkujeme Vám za udělenou recenzi. Přejeme mnoho šťastných km. Team Autodíly RUBY

• Standartní vyřízení objednávky
    • Komplikovanější možnost komunikace

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělené hodnocení a budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• +++

Dobrá komunikace a rychlost dodání.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás těší Vaše spokojenost s nákupem u nás a děkujeme Vám za udělení hodnocení. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Rychlá komunikace
    • Zboží nikde jinde nebylo skladem

Vše v pořádku. Super obchod. Doporučuji

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi, že právě u nás jste našel to co jste hledal :-) a děkujeme Vám za pěknou recenzi. Přejeme mnoho šťastných km. Team Autodíly RUBY