Zboží jsem chtěl poslat poštou,ostatně tato nabydka byla k dispozici.. po pár dnech mi volali ze není možné toto zboží poslat poštou a bylo mi nabídnuto PPL nebo nějaká taková společnost a samozřejmě za příplatek. . Řekl jsem ze ne ze nebudu více doplácet. . Přesto za mími zády toto zboží přes tuto společnost poslali.. zboží jsem neobdržel protože mi byl poslán jeden email který jsem si ani nepřečetl,protože na email nechodím tak často,že toto zboží poslali.. po pár měsících mi volá společnost na vymáhání částky +100% k tomu.. na firmě mi pro jistotu nikdo nezveda telefon takže firma nejhorší jakou znám. . Budu podávat žalobu

Reakce obchodu Autodíly RT

Vážený zákazníku, je nám moc líto, že jste nebyl s našimi službami spokojen. V košíku přesně vidíte kolik bude stát přeprava, žádné další příplatky neúčtujeme a nikdy jsme neúčtovali. Ve Vaší objednávce vidím, že jste si vybral Parcel Shop pro vyzvednutí. Pokud jste chtěl posléze poslat zboží na adresu, tak ano, zde je cena za přepravu vyšší. Ale všechno je uvedeno v e-shopu uvedeno, kolik stojí doprava na parcel shop a kolik na adresu. Zkoušeli jsme Vás kontaktovat jakmile se nám balík vrátil zpět bez převzetí. Bohužel jste nereagoval (čekali jsme na reakci více jak měsíc). Bohužel nám přepravce účtuje za přepravu i v případě nevyzvednutí zásilky. Děkuji za pochopení.

• bezproblémové

sluzbu jsem vyuzil poprve a jsem spokojen. dobra cena, rychle dodani.
    muzu jen doporucit. stejne zbozi jsem poptaval v obchode ale cena ani tarmin dodani nevyhovoval.
    Dekuji a nekdy si opet neco objednam

• velice dobra cena repasovaneho vyrobku,zaruka,vypada jak novy kus!
    • Zbozi se spatne objednava pres net,i po telefonu objednano az na paty pokus.

• Díky přehledu zboží, seženete přesně to, co na Vás vůz přesně potřebujete

Bezproblémové a rychlé nakoupení a nalezení toho, co jsem potřeboval.

Objednány 2ks totožných tlumičů pátých dveří - obdrženy správné kusy, ale každý v jiné barvě (jedna pístnice černá, druhá "ocelová")

• rycle
    • levně
    • tel.poradili

• Nevím o žádné, měla to být cena, ale ta neodpovídala.
    • Viz celkové hodnocení + přidělení dopravce

Objednal jsem výfuk za 1 139 Kč, 1x po telefonu a 1x po emailu se mě obchod dotazoval, jaký chci výfuk(prý mají dva různé pod stejným objednacím číslem) a že poštovní bude 300-350kč, dvakrát jsme se domluvili a čekal jsem na balík. Přišel mi výfuk za 1299 Kč a poštovné 389kč. Tu poštu by člověk přežil, ale poslat výfuk o 160kč dražší bez upozornění se nedělá.
    Hlavně kvůli tomu, že jinde byl ten samý výfuk levnější, než u této firmy.

• vše naprosto OK

troch zmatek na začárku s adresou,ale jo dobrý

• Rychle doruceno

Zatím vyměněný alternátor funguje tak jak má,

Velice rychlé jednání, zboží bylo odesláno bezprostředně po obdržení platby.

• Obchod proběhl rychle i s doručením, doporučuji všem.

• Rychlý obchod, vše bez problémů.

• RYCHLÉ DODÁNÍ