• Nelze přidělat po stranách, pouze pod znakem

• Čekám na zboží nic nedorazilo ani žádná zpráva. Tak jen stále čekám!

Objednávka vytvořena 21.2.. Od té doby nemám žádné info od obchodu, zboží ani neodeslali a už po mě chtějí hodnocení obchodu dřív, než odeslali zboží. Je rok 2024 hoši týden na odeslání je moc. Žádost o hodnocení dorazila 28.2..

• žadna vyhoda není.
    • Zboží stale nedošlo

Po 17 dnech zaplacené zboží pořad nedorazilo.. nedoporučuji nakupovat z tohohle eshopu!

• Objednané a zaplacené zboží nebylo dodáno v rozumné lhůtě. Firma možná očekávala, že na zaplacenou zásilku zapomenu. Jsem nespokojený a zklamaný.

vtip - odesíláme do 24 hodin
    přijde avízo / mail - pokud ne volejte druhý den - nikam se nedovoláte
    odpověď na mail žádná
    teprve po stornu první kontakt mailem o potvrzení zrušení

• Po týdnu zjistili že nemají na skladě

zboží do dnešního dne nedorazilo ,asi stále obchod pracuje na objednávce ,žádná reakce

Při objednání bylo zboží skladem, po pár dnech napsali, že produkt nemají/ nemá ho dodavatel - naskladnění za 3 měsíce. Zřejmě špatný inventární systém.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Slibují dodání do 24hod, ale ani po třech pracovních dnech v Lednu nic nepřišlo, ani upozornění, že přijde později...nic. Po zkontaktování emailem, proč slibují a nejsou schopni ani dát vědět mi raději napsali, že pro nevhodné chování a vyhrožování mi stronují objednávku. Pouze jsem se zeptal, proč mi zboží neodeslal a nedali vědět. Tak jsem jim napsal, že se to promítne v recenzi, a zde to mají!

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží jsem objednal před týdnem a stále mi nedorazilo.

Obchod nekomunikuje

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží objednáno ve středu a dorazilo za 7dni ve středu,trochu dyl než jsem čekal a navíc nekompletní,chyběli koncovky k lištám 6kusu,a upevňovaci drážkytak a co teď

• Inzerují zboží skladem a reálně zboží není skladem.

• neodpovída předsavám.