• žádné zprávy o opoždění dodání zboží

• v tomto obchodě jsem zakoupil zboží které jsem v žádném jiném nesehnal
    • delší doba dodání, ale byli svátky tak se to dá pochopit.

určitě má cenu navštívit tento obchod mají dostatečný sortiment i ceny jsou rozumné.

• Nabídka potřebného sortimentu
    • Dobré ceny
    • Nezjištěny

Nabídka potřebného sortimentu
    Dobré ceny
    Nákup na tomto e-shopu můžu doporučit

• nevím
    • Postrádám komunikaci o stavu objednávky

mám pouze tuto zkušenost a zatím to nechci hodnotit.Zboží nemám a doufám,že do vánoc dorazí.

• To bohužel nevím.
    • Pomalé zpracování objednávky a kromě oznámení že se objednávka zpracovává, žádná komunikace. Takže kdy zboží dorazí? To bůh ví.

Pokud máte dost času a nepotřebujete náhradní díly moc rychle ( 14 dnů od objednání ) pak to zkuste.

• přehledná nabídka cenově přijatelného zboží v kvalitě srovnatelné s nesrovnatelně dražšími "značkovými" produkty

Měli pohromadě vše, co jsem hledal, nákup zcela OK. Uvítal jsem dopravu gratis.

• Perfektní služby i komunikace
    • Nemá žádné

Kupujte,je to balzám oproti jiným internetový obchodům.

obchod je přehledný s vyhovujícím sortimentem a celkově na slušné komunikační i cenové úrovni , zde lze nákup jenom doporučit

• Spojené nakupování

• zatím žádné

• vše
    • nevím

bez problému (super)

Všechno proběhlo výborně, jen zřejmě z nějaké administrativní chyby si dodavatel popletl způsob doručení - měl jsem uvedeno osobní převzetí a hodně jsem se divil když mi zazvonil telefon a na druhém konci pošťák s balíkem do ruky...

Celkově naprostá spokojenost jak s rychlostí dodání tak cenou.