• neodpovedali,nič neposlali

Hluchý obchod

• komunikace

Po 14-ti dnech se mi nikdo neozval a zboží doposud nemám, přitom jej avizují že je skladem. Komunikace po telefonu otřesna, nikdo se nepředstaví a po minutě řekne že se na to musí podívat že mi zavolá. Máme tu další den a nikdo nevolá. Nechápu jak při dnešní konkurenci může tento obchod obstát ...

• Nulová komunikace ...

Na emaily nereagují. Na telefonu to někdo zvedl, řekl že je na obědě a pak už nic.

• nulová komunikace

Zboží nebylo vůbec doručeno, ačkoliv bylo u zboží psáno do 24 h. Nikdo mne nekontakoval ani telefonicky, ani e-mailem. E-shop naprosto k ničemu.

Obchod ani objednávku nepotvrdil

Byl to můj první nákup u Vás a jsem zatím velmi spokojen. Nabíječku jsem dostal obratem a hned jsem ji vyzkoušel a pracuje dobře. Děkuji

• stránky přehledné,zboží přivezli v pořádku a včas

Objednávka nebyla vůbec potvrzena. Zboží jsem objednal jinde.

• Absolutní nekomunikace

17.10.2018 jsem objednal startovací kabely, které do teď nedorazily. Dostupnost byla udávána do 24h!

• Objednávka se bez jediného vysvětlení zrušila
    • Ze tří čísel funkční jen jedno
    • Operátor naprosto nepříjemný

Po objednání pneumatiky přišel e-mail, že objednávka byla zrušena (z neznámých důvodů.) Operátor odmítal spolupracovat a byl naprosto nepříčetný. Mám velké obavy, že kladné recenze si píšou samy, aby nevypadali za úplné lopaty. Vřele a s radostí NEDOPORUČUJI!

• zboží nemají, nereagují, už nikdy více

vše ok

• žádná - obchod zrušit,nereagují,telefoní čísla nefunkční nebo soukromé takže smyšlené.
    • je kničemu

nereagují,telefoní čísla nefunkční nebo soukromé takže smyšlené,na meil nereagují ,jen zabírají lidem čas = ZRUŠIT!!

• Sortiment

Spolehlivost

• zcela nevysvětlené zrušení objednávky - automaticky generovaný e-mail :-(

nedoporučil

• nemusel jsem běhat po obchodech
    • Komunikace po dodání
    • Žádná reakce na e-mail tech. dotazy

S obchodem jsem spokojen, až na výše uvedenou komunikaci. Připadá mi, jakoby, po uskutečnění dodávky, Vás přestal zákazník zajímat. Toto by mohlo zákazníka odradit od dalších objednávek ve u Vás.

• - přehlednost stránek
    • - komunikace s obchodem
    • - vyšší cena dopravy - 150 Kč na dobírku i převodem z účtu

Spokojenost, co jsem chtěl to dodali.

Ač obchod uváděl, že konkrétní baterie je skladem, tak nebyla. Obchod mi nabídl jako náhradu baterii pro mě neznámé značky, nebo značkovou, ale o 25% dražší. To jsem neakceptoval a objednávku zrušil.

• Pohodlný nákup z domova.

• rychlý a pohodlný nákup
    • nevím o žádných