Vše OK, obchodu nelze nic vytknout a nová baterie je funkční.

• rychlé dodání zboží na druhý den
    • První nákup v tomto obchodě. Jako i jinde i zde jsem se dotazoval před nákupem na aktuální stáří mnou vybrané autobaterie. Písemně mi bylo sděleno, že aktuálně se nabízí s datem výroby 12/23. Toto jsem uvedl i do poznámky při nákupu, že mi byla potvrzena baterie s tímto datem. Ve skutečnosti přišla baterie s datem 9/23. Přitom by stačilo telefonicky upozornit zákazníka při vychystávání, že uváděné datum výroby ve skladu fyzicky není a jestli může tedy být baterie starší. Protože na zákaznické lince mi byla podána mylná informace, nemůžu dát více hvězdiček.

Reakce obchodu Autobaterie Jinočany

Dobrý den, velice nás mrzí, k čemu došlo. Nyní jsme kontrolovali skladové zásoby a platí, že máme 12/23. Při expedici platí, že expedujeme podle stáří. Kolega, který připravuje objednávky pravděpodobně nedostal informaci, že s vámi bylo dohodnuté něco jiného. Za toto pochybení se tedy omlouváme.
    Věřím, že i tak budete s baterií spokojený, věřte, že rozdíl 3 měsíců nehraje vůbec žádnou roli. O všechny baterie se pečlivě staráme.
    Přeji tedy mnoho šťastných kilometrů.

• Rozumná cena a výkup použitého akumulátoru... vše na jednom místě

• Slušné ceny,
    • Odevzdání staré baterie do výkupu za příjemný peniz
    • Slušné chování, duveryhodnost prodejce

Naprostá spokojenost

• Super rychlé dodání. Baterie dodána nabitá, vše bylo v naprostém pořádku. Děkuji.
    • Žádná

První a vynikající,rychlost,komunikace

Perfektní komunikace a rychlost dodání. Naprostá spokojenost!

Zkušenosti jen dobré

• široká nabídka autobaterií
    • skladem opravdu skladem k okamžitému odběru
    • jednoduchý ale přehledný web s detailním popisem produktu
    • autobaterie za přijatelnou cenu (dle srovnávačů)
    • odkup staré autobaterie
    • poplatek za osobní odběr

Baterie skladem byla připravena k vyzvednuti okamžitě. Možnost platby kartou při vyzvednutí, jen poplatek za osobní vyzvednutí poněkud zboží prodražuje.
    Moznost vráceni staré baterie. Ta se nevrací v prodejne, ale ve dvoře, kde je velká výkupna i dalších surovin (viz vykup-jinocany.eu)

Dobrá

Rychlý obchod příjemný lidi

• jak ma byt

Rychlé a profesionální jednání i dodání.

• absolutní výhoda je mluvit s člověkem který vám poradí na co byste měli kouknout, v mém případě s majitelem a ten mi doporučil baterii kterou bych si sám nevybral a vysvětlil proč ji vzít!
    • v pátek ráno objednáno a v pondělí dodáno

• Opravdu široký výběr, vše okamžitě k odběru, vykoupení starého akumulátoru a v neposlední řadě velmi příjemné jednání.
    • O žádné nevýhodě nevím

V tomto obchodě nakupuji již podruhé autobaterii od stejného výrobce Varta, protože jsou kvalitní a jsem spokojený s rychlostí dodání zboží a komunikací s obchodem.

• Velmi dobrá komunikace s prodávajícím, FOFR doprava.

Po dobré zkušenosti rozhodně doporučuji.

• Skladové zásoby
    • Ochotný personál

Mily a profesionalni pristup.
    Kvalitni zbozi

Zboží skladem, možnost odběru v kamenné prodejně, dobrá cena.