Ceny, jednání, termín.

Před obchodem, jsem volala na e-shop pro doporučení a potvrzení, zda můj výběr souhlasí s typem mého auta, nabízela jsem VIN, a bylo mi sděleno, že jsou jen 2 druhy. Byla jsem ubezpečena, že sklo bude sedět. Po předání skla v servisu, mi bylo oznámeno že sklo je špatné, jelikož je více druhů senzorů a tak ikdyž jsem si pořídila autosklo se senzorem je mi na nic.
    Doručení bylo neskutečně dlouhé, bez další komunikace.

• Příjemný personál
    • Špatný dopravce

Pan velmi ochotný, vše ok

• Ceny
    • Delší doba dodání

• rychlost dodání
    • dobré ceny
    • jen málo prodejců nabízí značku FIAMM
    • zero

Objednala jsem 3x vůni do auta Little Joe green tea, kterou evidentně nemají, ale píší, že je skladem.
    Na e-maily neodpovídají, telefon neberou. Absolutně nedoporučuji.

skvělý obchod

• Naprosto neschopný eshop

Objednal jsem 2x těsnění kolem okna, které měli mít do tří dnů. Zboží jsem platil předem. Když se dva týdny nikdo neozval, tak jsem zavolal. Pán mi řekl že zboží bude mít druhý den a že to hned odešle. Když se zase týden nic nedělo, volal jsem znovu. Pánovi prý přišlo těsnění prý jen jedno. Domluvili jsme se že pošle jen to jedno a že to pošle hned ten den. Týden se zase nic nedělo, až to nakonec poslal. ALE CHTĚL PENÍZE DOBÍRKOU I KDYŽ JSEM ZA ZBOŽÍ DAVNO ZAPLATIL, ANI CENA NESOUHLASILA!!!!!!!!

• Lživé informace o dostupnosti produktů
    • Neschopnost odpovědět na mail
    • Lživé a podvodné jednání
    • Absolutně neschopný zaměstnanec / majitel
    • Odporný web

Zkušenost s nákupem je jedna z nejhorších v mém životě. Měl jsem objednanou autobaterii a kosmetický přípravek na auto (obojí bylo "skladem"). Den po vytvoření objednávky volá pán, že kosmetika na auto mu přijde až za 2-3 dny, a pokud si chci přijet pro tu baterii, tak tu že má. Nespěchal jsem, a proto jsem souhlasil, že si pro objednávku přijdu příští týden. 5 dnů po telefonátu jsem se dostavil na prodejnu i se svojí starou autobaterií (poskytují slevu na novou, když donesete starou baterku). Pán na prodejně byl až překvapen, že jsem se dostavil a sdělil mi, že baterii prodal, ale zítra mu má přijít další, tak že mi ji doveze, a že tak napraví svoje selhání. Nechal jsem mu tam tedy starou baterii a další den ráno měl dovézt tu novou. Světe div se, ráno se nestavil a po telefonátu a slibu, že ji doveze odpoledne, taky nic.. Bez zavolání a nějaké omluvy. Jednoduše podvodné a lživé jednání ze strany obchodu. Naprostá nehoráznost. Mimochodem starou baterii si rád nechal a předpokládám, že za ni dostanou peníze. Naštěstí jsem nezaplatil předem, jinak bych ještě z toho neschopného a podvodného pána tahal peníze.

Kdyby toto byl jediný obchod s baterií do auta a já potřeboval novou, tak radši auto pošlu ze srázu, než dát peníze těmto lidem.

• Cena okna, cena montáže
    • Objednání on-line

Vše proběhlo přesně dle dohody v prvotřídní kvalitě.
    Mohu jen doporučit!

+ koupil jsem to co jsem potřeboval za příznivou cenu, co více dodat.

- nevím

• rychlost, cena, profesionalita

• byl doručen uplně jiný výrobek než byl objednán
    • výrazně překročena doba předpokládaného doručení uváděná v nabídce
    • poškozený přepravní karton

• nízká cena