• zájemce ví co so objednává

chce to vice foto

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

Obchod sám nestanovil datum doručení. Po optání na termín, nám byla stanovena lhůta 14 dní. Po třech týdnech, bez jakékoliv informace o stavu objednávky, jsem se znovu informoval, kdy zboží tedy dorazí, prý již tento týden. Týden je u konce a stále se nic neděje. Doufám, že zboží vůbec obdržíme.

Reakce obchodu Auto postele.cz

velmi nás mrzí Vaše recenze, které se nezakládá na pravě. U každého produktu je zobrazen terním dodání. Nyní v době před vánocemi, máme nastaveno u zboží, které není skladem 3-6týdnů. S tímto termínem jste si zboží objednali. Zboží jsme Vám dodali do termínu 6týdnů od objednání.

Rychlé jednání, kvalitní služby

• Postel vypadá dobře
    • Moc vyvrtané díry takže se vrchní tyč protáčí, kazy v barvě

Velký výběr zboží, přijatelné ceny, rychlá dodací lhůta.

• lepší cena než konkurence
    • široký výběr
    • komunikace

není co vytknout, vše co bylo psáno, bylo dodrženo

Velice rychle vyrizena objednavka

• Dobrá komunikace, všechny informace jsem snadno upřesnila přes telefon,vždy jsem se dovolala.

Postel je krásná, vše odpovídá popisu. Matrace též super. Děkuji a doporučuji

• Rychlé jednání
    • Kvalita

Vše bylo super, jsem spokojena.

• Vše v pořádku co se týče skladby postele
    • Šroubek nebo dřevěný kolíček navíc by nebyl na škodu

Dodání po třech týdnech, takže spokojenost. Materiál postele ve výborném stavu. Dle manuálu sranda složení dle času co uvádějí i rychleji.

• Otřesná kvalita výrobku.
    • Velmi špatná komunikace s e-shopem.
    • Neochota, arogance.

Absolutně nedoporučuji!!
    Zboží nám bylo zasláno nadvakrát kvůli chybě výrobce a v obou zásilkách bylo poničené kusy, obouchané, podrápané, přelakované, lezly z nich třísky, rozypané šrouby v krabici, prostě otřes.
    Výrobce argumentoval chybou dopravce a na emaily reagoval po urgencích až třeba po týdnu.

• Oproti konkurenci bylo zboží skladem
    • Odeslání 2. všední den od objednávky
    • Dobře zabaleno
    • Telefonát o odesílání zboží
    • U nabídek by mohlo být více fotek (byla tam 1), musela jsem dohledávat přes google

V neděli objednáno - dětská postel auto McQueen (skladem), v úterý odesláno (email + telefonát o odeslání), ve středu doručeno. Zboží přišlo v pořádku, dobře zabalené, bez poškození a kompletní.

• před dovozem zavolali a dohodli jsme si čas, dovezli vlastní dopravou, takže jsem se nebála, že bude balík poničený

• Kvalitní postele
    • Doba dodani

Chyběli šrouby

• Zboží jsem ještě neobdržela, ale neustále dostávám dotazník, zda jsem spokojena.
    Objednáno a zaplaceno před 10 dny

Reakce obchodu Auto postele.cz

velmi nás mrzí tato recenze. Máte objednáno zboží s dostupností 4týdny. Bohužl heureka je nedokonalý program, který automaticky odesílá dotázník spokojenosti po 10 dnech od objednání.

• Komunikace s obchodem
    • Ochota rad po telefonu

Dodání dříve, než bylo původně avizováno. Ochota pána poradit po telefonu kolem výběru a vybavení postýlky. Super návod a vše k postýlce popsané, včetně označení šroubů atd. Postýlka je krásná a jsem velmi spokojena. Děkuji moc.

• Kvalita

Po přečtení předchozích recenzí jsme měli trošku obavy objednat, ale nakonec jsme byli příjemně překvapeni. Bylo nám sděleno, že postel přijde do týdne a tak se také stalo. Jak emailem, tak po telefonu jsme byli seznámeni se stavem objednávky. Doprava byla také super, všechno přišlo tak, jak mělo.
    Postel je naprosto dokonalá, jsme neskutečně spokojení. Děkujeme