• Vstřícnost,ochota a komunikace i když nebylo možné zboží sehnat.Děkuji.
    • Žádná

Doporučuji pro vstřícny a ochotný přistup.

• dobrá cena
    • nevím

vcelku dobrý eshop

• Zkušenosti
    • Zatím nezjištěny...

Odborné poradenství, ochota, vstřícnost!

• rychlá komunikace

perfektní

Byl jsem spokojen s vyřízením objednávky i s dodáním zboží.Mohu jen doporučit

• Super ceny, rychlost poslání, přiobjednané komponenty namotovali na kolo. DOPORUČUJI.

• Celkem přehledné stránky a výběr. Bohužel zboží nebylo stejně pak skladem.
    • Neaktuální web

Nevim. Nemám jinou zkušenost.

• Velice výhodný nákup
    • Vše skladem
    • Skvělý servis
    • Super přístup odborníků

S nákupem nového kola jsem byl velice spokojen. Nové kolo jsem si ještě ten den odvezl i se spoustou doplňků, které mi tam ochotně namontovali a co bylo nejskvělejší mé staré kolo vykoupili za nejvyšší možnou cenu.
    Velká spokojenost

• obchod absolutně nereaguje, totální nezájem o zákazníka

vyhněte se obloukem tomuto obchodu

• Reklamuje zbozi skladem a to přesto, ze zbozi skladem nema !

Hledat jinde...

• Příznivá cena

Vše bylo v pořádku, jen mě trochu překvapila rychlost dodání - jeden den jsem objednala a druhý den zboží dorazilo bez předchozího upozornění, takže jen shodou náhod byl někdo doma a byly připraveny peníze.

vše super, doporučuji :-)

• velký výběr kol
    • možnost prohlédnout a vybrat kolo v prodejně
    • dobrý servis
    • příjemná obsluha

• Nevím
    • Špatný servis
    • Nejspíš vyměněny díly, které nebylo 100% nutné měnit
    • Trochu bylo cítit pohrdání při pohledu na stáří mého kola (vice než 10 let)

Hodnotím pouze servis, nákup jsem nedělal.
    Kolo mám jako záložní, je velmi staré, chtěl jsem pouze základní servis včetně mytí. Kolo mi vrátili na první pohled naleštěné, tudíž jsem se nechal oblbnout a nepřekontroloval jsem jej dostatečně, nasedl a odjel. Později jsem zjistil (v první prudší zatáčce) že dofouknuté je jen přední kolo, které jsem kontroloval, zadní mě málem shodilo. Také mi vadilo, že řidítka jsou utažena mimo osu.
    Další problém - cestou jsem byl naštvaný, že seřízení se příliš nepoveldlo, že kolo je hlučnější, než před servisem. Že řetěz asi drhne o přesmykač. Teprve doma jsem zjistil, že řetěz je suchý. Neumytý a nenamazaný. Umytí,které jsem si zaplatil, A NEPŘEKONTROLOVAL, tudíž neudělali, o čemž jsem se přesvědčil i na kazetě, kde je staré zaschlé mazivo. O kolo se starám, vím v jakém bylo stavu, že bylo včetně řetězu relativně čisté.
    Já už jejich služby využívat nebudu.

Reakce obchodu www.author-partner.cz

Dobrý den. Pokud opravdu byl stav kola po servisu takový jak uvádíte a pokud máte zájem, převezte kolo do servisu a bude Vám zdarma proveden kompletní servis včetně umytí. S pozdravem jednatel společnosti cyklotuning, s.r.o.

• možnost sestavení dětských kol na míru na rámech Author,
    • vstřícnost při řešení požadavků zákazníků,
    • velmi dobrý poměr kvalita vs. cena,
    • rychlé dodání,
    • zboží pečlivě zabaleno

ráda doporučuji

Reakce obchodu www.author-partner.cz

Děkujeme

• fajn obchod a servis

Fajn servis a prodejna

• dobrý výběr horských kol
    • kamenný obchod v Praze
    • příjemná obsluha