spokojenost

• Rozbalene boty,v igelitovem pytli

Boty dorazily rozbalene pouze v igelitovem pytli bez krabice,Hruza!!

Reakce obchodu AuraSHOP

Boty jsou od výrobce zabalené POUZE v igelitu. Nemají krabici a nejsou rozbalene. Jsou zcela nové. Pokud kvůli obalovému materiálu, který navíc zvolil výrobce, nám dáváte špatné hodnocení, tak to skutečně není v pořádku.

Ačkoli má e-shopu napsáno, že odeslání možné za týden, přišel mail, že nedostupné a byla mi nabídnuta alternativa avšak o 3000,- dražší a u výrobku opět uvedeno, že odeslání do týdne. Takhle jsem to měla u všech položek. Kamarádka má stejnou zkušenost. Už nikdy víc.

Reakce obchodu AuraSHOP

Je nám líto, že jste nepochopila fungování eshopu a nečtete ani upozornění na stránkách. V současné době se výrobci v předvánočním období potýkají se zvýšeným výpadkem produktů kvůli vyprodání. O tomto faktu upozorňujeme všude na stránkách. Jakmile jsme ověřili dostupnost, obratem jsme Vás kontaktovali a nabídli náhradu, která sice mohla být dražší, ale je jediná dostupná. Pokud chcete objednávat s garantovaným doručením, je třeba vybrat z produktů skladem. U ostatních ve zvýšeném období poptávky může nastat uvedený problém, který nemáme absolutně jak ovlivnit.

• Super komunikace

• okamžité odeslání
    • dobrý výběr

Bezproblémový nákup, doporučuji :-)

Skvělá komunikace a rychlé dodání.

• Super jednání přítomné slečny.

• Velký výběr
    • Přehledný e-shop
    • Rychlé dodání a komunikace obchodu

Velký výběr zboží, dobré ceny, rychlé dodání. Děkuji.

Z nákupu jsem extrémně zklamaná, chtěla jsem jen boty ale trvalo to extrémně dlouhou dobu než jsem konečně koupila ty správné. Fotky absolutně neodpovídají popisům a je mi jedno že jejich partnerský obchod ty fotky tak chce, objednala jsem boty a po obdržení jsem se zděsila, nebyly tmavě hnědé ale skoro oranžové, tak jsem je teď vyměnila. Na obdržení čekáte strašně dlouho, tabulka velikostí nikde a při výměně nemáte nárok na vrácení peněz, což je fakt stupidní, když vezmu v potaz, že vám přijde jiná barva bot se kterou se buď musíte smířit nebo to vyměnit. Potřebovala jsem tedy poradit, jedna slečna (dost protivná) mi řekla, že Old west jsou špatné protože střih boty není tvarově vhodný na nohu... 70% westernových bot na této stránce jsou od této značky. Podruhé jsem volala a spojila jsem se s druhou slečnou, konzultovala jsem s ní další boty (protože ani ty 2 neseděli a popis "vyberte o 1-2 čísla menší" mi fakt moc nepomáhá) a ta mi řekla že ty co mi její kolegyně radila dobré nejsou a že mám radši vzít ty a ty. Takže hádám že obě vám poradí s anglií, ale o westernu toho moc neví a každá doporučuje ty co ta druhá zas ne. Ani po osobní návštěvě jsem si moc nepomohla, v obchodě nemají skoro žádný výběr. Nakonec mi dali voucher protože jsem už nevěděla jaké a oni mi nemohli vrátit peníze, o voucher jsem si musela po týdnu napsat protože bych ho ani nedostala a po obdržení voucheru jsem dostala nižší částku než jsem měla dostat. Na další zprávu už ani nereagovali, extrémní zklamání.

Reakce obchodu AuraSHOP

Dobrý den, bohužel se Vaše recenze nezakládá na pravdě. Boty jsme zaslali v termínu, který jste předem věděla. Nasledně jsme se Vam snažily maximálně pomoci s výběrem. Boty jsme s Vámi vybíraly a vyměňovaly Vám je 4x. Navíc boty, které jste si objednala jsou nejoblíbenější a nejprodávanější modely. Přestože je u nich číslování trošku posunuté, tak najít si takové, aby seděly nakonec není problém. Stejně tak Vám kolegyně nabízela jiné moznosti - značky. Protože rozhodně nemáme jen Old west. Přestože jsme se maximálně snažily Vám poradit, najít alternativu. Kolegyně Vám neřekla, že jsou špatné, jen samozřejmě jsou ekonomičtěji zpracované než jiné. Navíc některé modely jsou vhodnější pro širší nohu. Ale právě proto máme tak široký výběr. Je možné si i do showroomu k nám boty objednat a přijít si je vyzkoušet. Toto jste taky nezvolila. Proto jsme nakonec poslaly voucher, protože žádné boty Vám neseděly. Žádnou další zprávu ohledně nižší částky jsme nedostaly. Tedy proto nikdo nemohl reagovat. Jinak odpovídáme na všechny zprávy obratem. Jak vidíte z dalších recenzí je evidentní, že problém není na naší straně. Částka za voucher je po kontrole správná a jedná se o cenu za poslední vrácené boty.

Rychlost doručení,kvalita zabalení a souprava na koně super

Moc děkuji za ochotu ihned poradit, milou komunikaci a rychlé zaslání. Už málokdy se vidí takové jednání :) Děkuji.

• Kvalitní výrobky
    • Dobrá doprava
    • Široký výběr

Dodací lhůty které jsou prezentovány na webu jsou dodržovány, rychlé odeslání zboží a skvělá je i komunikace obchodu.

Vše v pořádku!

perfektní

Přijatelné ceny, odpovídající kvalita, poměrně rychlé dodání

Daleko pěšky od autobusu.V domě se musí se po dlouhých strmých schodech do prodejny.Špatné pro starší osoby neřku-li invalidy..Při objednávce se musí ihned zaplatit u kdyz je osobní odběr.Otevírací doba jen do 17 hod.,kdyby aspon do 18 hod. jako jinde,kdyz uz je prodejna z ruky.Výhoda,že je mozne zboží na místě vyzkoušet,pripadně hned vrátit.

Reakce obchodu AuraSHOP

Děkujeme Vám za hodnocení. Jen upřesníme, že nevíme, jakým autobusem jste jela, ale jezdí k nám z "Anděla" autobus a staví asi 200m od nás (zastávka "Pod Děvínem"). Schody tu ,bohužel, jsou. Jsme ve svahu, jinak to udělat nelze. Ani nemáme nikde uvedeno, že by to byl bezbariérový vstup. Nicméně jsme schopni Vám zboží dolů donést a děláme to tak pravidleně. Proto máme i zvonek na vchodu. Primárně ale uvedeme na pravou míru, že jsme internetový obchod s showroomem, nikoliv prodejna. Objekt slouží primárně jako sklad pro náš internetový obchod, abychom byli schopni držet co největší množství zboží "skladem". Je možné si zde věci vyzkoušet, tedy to považujeme za naši výhodu, kterou velká většina internetových obchodů nemá. A platby předem jsme nuceni vyžadovat poté, co si zákazníci objednávali osobní vyzvednutí a zboží nevyzvedávali. A nám se pak hromadila spousta nevyzvednutého zboží . Otevírací doba je stanovena s ohledem na zaměstnance, kteří také mají koně a chtějí se jim věnovat. Děláme několikrát do roka, a i před Vánoci, prodlouženou otevírací dobu. Tedy i toho lze využít. Děkujeme Vám za přízeň i do budoucna.

• Žiadne

Som veľmi spokojná s produktmi z tohto obchodu. Už som si objednala veci viac krát a vždy všetko sedelo tak ako malo.