• objednávka, vydání bez problemu
    • Nemožnost platby při odběru dobirkou

• ochotní, snaží se vyhovět
    • o ničem nevím

Výborný přístup k zákazníkovy.

• Chování

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

• Dobře zabaleno

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, moc nás těší, že jste byl s objednávkou spokojený. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a recenzi.

Profi úroveň

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu.

Špičková komunikace a ochotnost prodejce informovat o všem ohledně objednávky když zboží nebylo skladem, velký výběr zboží, nízké ceny, při příštím nákupu vyhledám rovnou tento obchod

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, moc nás těší, že jste byl s našimi službami spokojený. Budeme se těšit na další spolupráci.

• Okamžité vyřízení
    • Na místě provedeno nařezání dle potřeby

Všem doporučuji, velký výběr, dobré ceny a ochotný personál.

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a recenzi. Jsme rádi, že jste byl s Atreonem spokojený.

• Velmi rozsáhlý sortiment skladem
    • Nejlepší ceny v širokém okolí kolem Prahy
    • Výborná komunikace
    • Vysoká přehlednost webu, lze se velmi rychle zorientovat jak přímo v jednotlivých v kategoriích zboží, tak najít fultextově přesně, co hledáte.
    • Perfektně přesně nadělený 8mm plech pomocí hydraulických nůžek
    • Škoda, že nemám Atreon blíž
    • Chybí mi možnost odběru menších kusů než celých délek, hlavně u silnější pásoviny (6m) nebo silnějších plechů

Doporučení pro vylepšení - do cílového seznamu objednaného zboží bych přidal i hmotnost jednotlivých položek plus celkovou hmotnost objednávky.

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u Atreonu spokojený. Zároveň děkujeme za Vaše doporučení. Budeme se těšit na příště.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Osobní přístup, slušné jednání a ochota poradit.
    • Ochota poradit ještě před nákupem ve fázi přípravy projektu.
    • Nezjistil jsem žádnou nevýhodu

Skvělé a mohu doporučit.

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, moc nás těší, že jste byl s našimi službami spokojený. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

• Široký sortiment skladem
    • Služby navíc - dělení materiálu

Skvělá komunikace ze strany obchodu - ozvali se rychle, vyřešili úpravu objednávky i když už byla zaplacena. Příprava materiálu (nařezání) a expedice proběhla ještě ten den. Moc děkuji!

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení našich služeb. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojený. Budeme se těšit na příště.

• Nízké ceny a vstřícnost

Široký sortiment zboží

Reakce obchodu Atreon

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Rychlá reakce obchodu, dobrý příjezd a parkování, zboží připravené a
    v pohodě naložení.
    Trubky byly naprosto v pořádku, bez jakékoliv rezavých míst.
    Cena OK, i se započítanou vlastní dopravou hluboko pod cenou ostatních dodavatelů.

Reakce obchodu Atreon

moc si vážíme Vašeho hodnocení a zpětné vazby. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami a objednaným materiálem spokojený. Budeme se těšit na další spolupráci.

• Komunikace, rychlost, super

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Mějte hezký den.

• ochota vyhovět
    • 0

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, moc nás těší, že jste byl s námi spokojený. Budeme se těšit na další spolupráci.

• komplexní služby

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá. Budeme se těšit na další spolupráci.

• velky vyber zbozi, rychle dodani, dobre ceny

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v Atreonu spokojena. Mějte hezký den

• Spolehlivost

Reakce obchodu Atreon

Hezký den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem právě u nás spokojený.

• rychlost, cena

Reakce obchodu Atreon

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci a zpětnou vazbu, která nás velmi těší. Mějte hezký den