nemala som moznost platby online, slecna na telefone mi povedala nie je problem posleme to na dobierku, hned expedovali - velka spokojnost

Jako obvykle výborné výrobky, akvarelový blok je přesně to, co jsem hledala - papíry, které u Ateliéru45 používají v hodinách a větší formát v jednotlivých listech už jsem využívala k tvorbě, ale v kroužkovém bloku naprosto praktické na zachycení motivu na cestách nebo pro rychlé skicy, klipsy pojmou i variantu bloku s více listy. Spokojenost

U Ateliéru 45 vždycky vím, co objednávám a to také dostanu v očekávané kvalitě. Kurz jsem absolvovala i naživo, ale u online kurzů se mi líbí, že si mohu tempo určit sama - dělat si přestávky, vrátit se k nějakému detailu či informaci. Nejlepší je ale sledovat, jak vzniká obraz pod rukou lektorky. I když se člověk musí praxí propracovat ke svému způsobu práce, pozorování práce lektorky je velmi inspirující.

• kvalita zboží, komunikace obchodu

Krásné zboží, vše pěkně zpracované, zabalené. Výběr tak akorát

Spokojenost

• rychlost dodání a serioznost.

Milý Oldřichu,
    Je skvělé, že jste si našel čas a napsal recenzi na naše služby. Velmi si toho vážíme a děkujeme! Veronika

• Rychlé, kvalitní, spokojenost

Milý Michale,
    Těší nás, že jste spokojený. Věříme, že jste měl již čas ocenit i naše produkty. Přejeme mnoho radost při práci. Veronika

• Nákup z domova a brzké doručení

Milá Miluše,
    Pozdě ale přeci. Moc děkujeme za čas, který jste recenzi věnovala. A vaše kladné hodnocení nás velmi těší.

• Rýchlosť a kvalita

Reakce obchodu Ateliér 45

V rekci na Vaši recenzi nejsme tak rychlí, jak bychom chtěli :-). Moc děkujeme za "pět hvězdiček". Veronika

Objednávala jsem zboží dvakrát, a byla jsem pokaždé nadmíru spokojena. Dokonce když jsem potřebovala radu, tak mi bylo rychle odpovězeno a nabídnuto zboží o kterém jsem si nebyla jista zda je to, co přesně potřebuji. Skvělá komunikace a rychlé dodání. Zboží kvalitní. Děkuji Vám.

Naše milá zákaznice,

Je úžasné číst takovou recenzi na naše služby. Moc, moc děkujeme a máme velikou radost. Těší nás Vaše hodnocení, protože usilujeme, aby naši zákazníci při každém kontaktu s námi cítili, jak moc si jich vážíme a jak je pro nás povzbuzující, když jsou spokojení.

Skvělá komunikace, v případě potřeby Vám poradí s výběrem, rychlé dodání zboží.

Milá Danielo,

Jsme moc rádi, že jste s námi udělala dobrou zkušenost. Těší nás, když jsou naši zákazníci spokojeni a nakupování u nás je pro ně radostí.

Skvělá komunikace, zboží rychle připraveno k odběru

Velmi vstřícné jednání, dobrá komunikace, rychlé vyřízení objednávky. Moc děkuji oběma lektorkám za zajímavé kurzy.

Milá Danielo,

Mockrát děkujeme za pozitivní recenzi na naše obchodní služby. A současně jste zmínila i naše kurzy a to náš těší o to víc. Díky, díky, díky!

super rychlost

Kupovala jsem poprvé a vše bylo v pořádku.

Příjemné jednání

Reakce obchodu Ateliér 45

Děkujeme a ceníme si Vašeho názoru.

• Rychlost, komunikace obchodu, perfektně zabaleno.

Reakce obchodu Ateliér 45

Díky a ještě jednou díky za čas, který jste recenzi věnovala. Moc si toho vážíme.

Příjemná komunikace, vše v pořádku doručeno, krásně zabaleno, rychle doručeno:-).

Reakce obchodu Ateliér 45

Milá Ladislavo, moc nás těší Vaše slova chvály a věříme, že vás naše produkty stále těší.

Vše ok

Reakce obchodu Ateliér 45

Je skvělé, že nelitujete času, abyste zde uvedl/a svoji zkušenost. Vážíme si to toho a děkujeme.