V popisu produktu bylo napsáno "Náhradní originální baterie Samsung pro model Galaxy A5 2017, Galaxy J5 2017...", přišla mi však neoriginální baterie, která rozhodně nebyla vyrobena značkou Samsung.

Reakce obchodu ATCMobile.cz

Dobrý den, omlouváme se za způsobené problémy. Nejspíše dodavatel poslat špatně
    Stačilo nás standardní cestou kontaktovat a problém bychom vyřešili.
    Zašlete baterie zpět.
    Děkujeme

• Nic mi neprislo

• Objednal jsem předplacenou Vodafone kartu pro partu (údajně poslední kus) a místo toho přišla běžně dostupná Vodafone karta edice Volej.
    • Obchod mi to ale předem neoznámil. Z tohoto obchodu už nic nebudu objednávat.

Obchod mi to ale předem neoznámil. Z tohoto obchodu už nic nebudu objednávat.

• doručen nekvakitní výrobek nefukční magneticke uzavření s kartou

• Napřed napíšou,že zboží expedovali, a po třech dnech oznámili,že zboží nemají a ruší objednávkou
    • Neodpovídají na email

• Rychlost dodání bleskurychlá
    • Už bych zde nenakoupil. Spálil sem se s ochraným sklem které je na dvě věci

Obrazek produktu mel jinou barvu nez ktery mi dorazil. Odpoved z obchodu byla, ze e-shop nemusi mit obrazky vubec. Zasilka byla vracena a produkt byl koupen jinde.

• Perfektní komunikace

• došlo špatné tvrzené sklo

Reakce obchodu ATCMobile.cz

mrzí nás tato skutečnost a dnes i víme, že dodavatel poslat část špatných skel.
    Bohužel každý kus se v tom množství nedá kontrolovat.
    Stačilo nás po obdržení objednávky kontaktovat, minimálně bychom Vám vrátili plnou cenu včetně dopravy.

Omlouváme se za komplikace.

• Velmi rychlé jednání
    • Velice kvalitní balení
    • Velice rychlé odeslání
    • Kvalita zboží

Baterie absolutně bez problémů tak jak by měla být i s lepením. Sklíčko kamery opačný problém. Nebylo uvedeno jestli se jedná o originál nebo náhradu. A podle mého názoru byla doručena jenom půlka. Lepící páska na sklíčko sice dodána byla, ale lepení celého bloku do telefonu už ne. Jsem si vědom že někdy se to objednává zvlášť. Nikde jsem však sadu lepení pro sklíčkvý blok nenašel, ani jsem se nedočetl jestli se jedná o náhradu nebo originál. Co se týká baterie. Tam byla dodaná kompletní sada. Jak baterie, podlepení baterie. Takže nyní můžu celé sklíčko tak akorát vyhodit. A to mám prasknuté opravdu jenom sklíčko. Blok je v pořádku. Jenom z nějaký idiot Místo toho aby dal lepící pásku zvlášť, dali právě na ten blok, který už neměl lepení do telefonu. Takže i kdybych si chtěl vyměnit pouze sklíčko, zkoušel jsem lepení vyndat z toho nového - marně. Recenze rád změním pokud mi obchod zašle opravdu jenom originální sklíčko a lepení. Kamerový blok mám opravdu v pořádku. Navíc jsem nic o lepení kamerového bloku nebo k jeho lepení nikde nenašel.

Reakce obchodu ATCMobile.cz

obdržel jste přesně to, co jste si objednal. Navíc není pravdou, že neuvádíme kvalitu položek . Pokud je originální, je uvedeno v názvu a v hlavně parametrech produktu. U náhradní skla kamery neuvádíme, že je originální a ani neuvádíme, že obsahuje nějaké lepení. Každopádně v případě jakýchkoli nejasností je možno nás vždy kontaktovat, odpovídáme rychle,

K možné úpravě recenze. Budeme rádi, když ji ponecháte jak je pro zamyšlení ostatním zákazníkům a proto Vám nebudeme extra jen tak zasílat.
    Na závěr jedno doporučení. Opravy je dobré svěřit profesionálům s vybavením a patřičnými znalostmi.

Děkujeme a přejeme pohodové dny
    tým ATCMobile.cz

• Nejsou to takový čuráci, když se jim dovoláte

Již jsem objednal před 2 týdny a stále nic. Byl jsem nucen zavolat do obchodu, protože mi nikdo nechtěl dát vědět. Konečně po svou týdnech vím, na čem jsem. Obchod čeká na dodávku ze 3 strany. Fakt těžký zvednout telefon a informovat zákazníka…

Reakce obchodu ATCMobile.cz

objednal jste si položky (LCD displej), která je na objednávku a toto je označeno na webu. Ihned druhý den Vám šla SMS a mail s informací, že čekáme na potvrzení termínu dodání. Jedná se standardní proces u položek na objednávku a navíc vše je umocněno dnešním nedostatkem čehokoli.

Informován jste byl a volal vám, že nic nového zatím není nedává smysl.
    Samozřejmě, že bychom všem a vše rádi dodávali nejlépe "včera" , ale není to možné.

Děkujeme
    tým ATCMobile.cz

neochotný arogantní přístup k zakaznikovi

Hledal jsem sklo, které bude zakrývat horni část okolo přední čočky a mikrofonu.
    Podle fotek jsem doufal, ze tomu tak bude?! Bohužel neni! Momentálně funkci splní, a budu doufat, že se horní "rohy" neodlepi, jako minule. Příště se porozhlédnu jinde.

• široký sortiment ND na mobily
    • Daleko od MHD, hlavně pro pěší,
    • obrázek produktu neodpovídal tomu co jsem dostal, lépe řečeno objednal jsem dle obrázku a typu, byl dán jiný typ USB pro mobil

děkujeme za recenzi.
    Vámi objednaného dílu se prodalo desítky kusů bez jakékoli reklamace až na Váš kus.
    Nezpochybňujeme, že máte v telefonu něco jiného, to se prostě občas při výrobě stává a kdo se opravami zabývá, s překvapeními v podobě nekompatibility se setkal.

Za komplikace se omlouváme, ale nejde jim ve 100% předejít.
    tým ATCMobile.cz

• Zboží přišlo poškozené. Ne však natolik, že by nešlo používat. Poškození nemohlo být způsobeno při přepravě.

Reakce obchodu ATCMobile.cz

mrzí náš poškození pouzdra a s tím spojené komplikace. Není v silách logistiky rozbalovat a kontrolovat každou drobnou položku. Stačilo nás ihned kontaktovat a my bychom Vám zaslali nový kryt. Bohužel se tak doposud nestalo.

Pokud máte nyní zájem o výměnu/ zaslání nového, stačí nás kontaktovat.

tým ATCMobile.cz

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

Toto pouzdro neni na nabízený typ mobilu:-((.
    Nevihovuje pro daný typ Pouzdro Book Xiaomi Redmi Note 9

Reakce obchodu ATCMobile.cz

pokud se tak stalo, omlouváme se.
    Stačilo nás však kontaktovat a obratem mohlo být vyřešeno.
    Bohužel se tak nestalo.

Příjemný den přeje
    tým ATCMobile.cz

V popisu produktu bylo napsáno, že kryt na Realme 7i je sice pro Realme 7i z globální distribuce, ale pasuje i na Relame 7i CZ distribuce, pouze otvor na fotoaparáty je větší.
    Bohužel to není pravda a kryt nepasuje. Obchod jsem si vybral díky této nepodložené informaci.
    Otvor na foťáky v horních rozích překrývá fotáky, nezapadne a zůstane nad nimi. Gumové krytky na tlačítka jsou posunutá o 0,5cm, takže nejde zesilovat zvuk. Kryt není dostatečně hluboký a mobil z něj vykukuje. Vysouvacím nožem jsem kryt upravil, tak aby se dal na mobil nasadit, ale žádná hytparáda to není.
    On totiž kryt na Reame 7i CZ se nedá v CZ sehnat, tak jse si nechal ten vyřezaný nožem a čekám až mi z Číny přijde správný kryt a to je kryt na Realme Narzo 20 - tak se totiž globálně prodává tento typ mobilu, který je v CZ označen jako Realme 7i.

Reakce obchodu ATCMobile.cz

ano, máte pravdu a omlouváme se komplikace.
    Model 7i je v CZ zcela jiný. Popisek jsem u krytu upravili bohužel však až po vašem nákupu.

S úctou
    tým ATCMobile.cz

Několikrát ujistovali že zboží bude a nakonec po dvou týdnech že ho nemůžou sehnat....

mrzí nás vaše zkušenost.
    Bohužel jste si objednal položku, kterou jsme neměli skladem a dále jsme pracovali jen s informacemi našich dodavatelů.

• vše

Ten obal na mobil byl součástí balení od výrobce Realmi. Oni ho vytáhnou z krabičky a prodávají ho zvášt za 195 kč plus doprava. Větší sprostárnu jsem neviděl.

Reakce obchodu ATCMobile.cz

velmi SILNĚ se musíme ohradit proti Vašim informacím zde uvedeným.
    Není nic pravdy na tom, co zde uvádíte a svým tvrzením poškozujete dobré jméno naše obchodu.

1. Telefon Realme 6i jste si nezakoupil u nás a tak neuvádějte, že jsme Vám jej vytáhli a pak prodali.
    2. Obaly/kryty na tento model nakupujeme extra u distributora
    3. Pomineme-li vše zde uvedené, nikdo Vás nenutil si u naší firmy zmíněný zadní kryt objednávat.
    4. Pakliže Vás někdo poškodil, tak maximálně váš prodejce telefonu.

Jsme moc rádi, že na našem trhu existuje tak velká konkurence a vy si tak můžete pro příště vybrat pro poškozování jiného prodejce.

Oldřich Sehnal