• nakoupil v obchodě ATAX Tech Eshop před 7 měsíci

Obchod je sice dobrý, ale označení PROFI na ráčně je výsměch

Vážený pane Setničko,
    koupil jste si ráčnu 1/2", u které nikde není uvedeno, že se jedná o PROFI nástroj. To by asi nestála dvě stovky, že? I v popisu je uvedeno, že se jedna o standardní provedení, ne profi. Nelze zaměňovat obchodní značku s použitím výrobku. Když se vám zboží nelíbilo, mohl jste ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Nestalo se tak.

Hezký den

Pavel Rakušan

PS: I ten nejlepší nástroj lze zničit, když se nesprávně použije. Třeba někdo nastavuje ráčnu trubkou nebo dotahuje nohou, případne po ní tluče kladivem ... Známe tyto případy.

• nakoupil v obchodě ATAX Tech Eshop před 1 rokem

• platba kartou 180 Kč, platba předem 115 Kč.. ??? neoprávněný (nezákonný) poplatek za platbu kartou, to jsem ještě neviděl.

Dobrý den pane Hromek,
    nikdo, ale skutečně nikdo, vás nenutil u nás cokoli kupovat. Žádné "poplatky" za platbu kartou u nás nenajdete. Platba kartou ve vašem výběru dopravy vůbec nebyla možná, tak co tady mlžíte skutečnost. Mohl jste si vybrat levnější dodání zboží. Výběr je jen na vás.

Hezký den

• nakoupil v obchodě ATAX Tech Eshop před 2 lety

• Nic.
    • Již nikdy v tomto obchodě nebudu nakupovat...arogantní chování při telefonické komunikaci.

Chcete-li si si pokazit den zatelefonujte tomu arogantnímu troubovi.

Dobrý den pane Adamec,
    je skvělé, že nás tak krásně hodnotíte! Jen velká škoda, že nečtete. Bohužel, stále jsou takoví mezi námi. Prostě nečtou a rádi si pak vybíjejí zlost.
    Pan Adamec si vybral platbu předem a nedovedl pochopit, res. jeho žena, že objednávka není faktura. Faktura se vystavuje po zpracování objednávky, která přišla odpoledne, 31.5.2017, kdy už na firmě nikdo nebyl. Hned druhý den ráno v 7 hod. 10 min byla objednávka zpracována a odeslána emailem. Ovšem to by musel někdo svou poštovní schránku otevřít dříve, než bude vyvolávat a osočovat nás, jak je možné, že na objednávce není variabilní symbol a jak si to vlastně představujeme.
    Prostě pán z Bohumína si chtěl vybít zlost, tak to udělal na nás.
    Nevadí, i tak děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že dotazníky z Heuréky aspoň někdo čte.
    Přejeme vám krásný den

Arogantní trouba

• nakoupil v obchodě ATAX Tech Eshop před 2 lety

• Neochota pracovníka na hotline. Minulý týden slíbil zboží, nezavolal, dnes mi sdělil, že neví, kdy bude.
    • Personál na telefonu, pokud nemá zboží, chce u druhé části zásilky účtovat dobírkovné a dopravu i když je vina na straně eshopu.

To že eshop píše, že má zboží na skladě, asi nic neznamená. Pokud ho budete po objednávce chtít, bude na vás pracovník eshopu během hovoru ještě drzý !!!

Reakce obchodu ATAX Tech Eshop

Krásný den pane Chmelíku z firmy Baxxis. Proč ten anonym?
    Děkujeme, že jsme konečně narazili na arogantního zákazníka, který nám nedal ani prostor najít náhradní řešení, protože se slovy: "Ohodnotím vás na Heuréce, užijte si to" praštil telefonem.
    Ano, jeden druh ze 7 výrobků nebyl skutečně v požadovaném množství skladem. To se může stát. Je mi velmi líto, ale zboží nebylo italským výrobcem Friulsider dodáno, i když bylo potvrzeno a termín dodání nemám k dispozici. Kdo kdy spolupracoval s Itálií potvrdí, že to někdy skřípe. Proto jsem emailem navrhl řešení. Odpovědí je výše uvedená recenze.
    Omlouvám se, že u nás, na Moravě, občas některé zboží vyprodáme. To se v Praze přece nemůže stát...

Užijte si krásný den

Pavel Rakušan