• nakoupil v obchodě ASPEX store před 8 měsíci

• Podvodné jednání obchodníka - nereaguje na reklamaci ani emailem a ani nezvedá telefon.

Bylo mi doručené jiné zboží než jsem si objednal, přeposláno od jiného dodavatele, navíc mnohem levnější. Prodejce telefon nezvedá, na písemnou reklamaci nereaguje!

• nakoupil v obchodě ASPEX store před 10 měsíci

• Mizerná komunikácia
    • Po obdržaní platby nedokázali expedovať tovar do týždňa.

Reakce obchodu ASPEX store

V popisu zboží je uvedeno že je dodání do týdne.

• komunikace

Objednala jsem škrabadlo pro kočky, které jinde nebylo k sehnání, napsáno měli - skladem. Ovšem béžové skladem nebylo. Ač nerada, objednala jsem tedy šedé, protože jsem spěchala. No, oni mají času dost, škrabadlo nedorazilo doteď...

• nakoupil v obchodě ASPEX store před 1 rokem

Zboží bylo uvedeno jako skladem a dodání max. týden, trochu se to protáhlo, ale nespěchala jsem a firma komunikovala, takže nakonec vše dopadlo a s výrobkem jsem maximálně spokojená - skutečně nic podobného jinde nenajdete...

• nakoupil v obchodě ASPEX store před 1 rokem

• problém s dodáním, poškrabané poličky

Bylo vše v pořádku

• Bohuzel vubec nic
    • Tragicka komunikace,mozna pouze pres email,na ktery odpovi tak po dvou dnech, telefon nikdy nikdo nezvedal
    • Zbozi jsem obdrzela asi po trech tydnech a jeste ke vsemu znicene. Po dohode na reklamaci,ze mi poslou nove casti k objednanemu zbozi, prisly po mesici a znovu ponicene.
    • Opet po dohode,ze mi bude cast ceny vracena do 3 prac. dni, jsem je obdrzela pomalu az po 14 dnech.

Asi po dvou mesicich je vse vyrizeno,coz mi prijde jako absolutne nevyhovujici doba.

• nakoupil v obchodě ASPEX store před 1 rokem

• Absolutne tragicka komunikace s obchodem. Zbozi mi misto do 3-5dni prislo za 14dni.
  • nakoupil v obchodě ASPEX store před 1 rokem

• Vzniklo nedorozumění, které jsme k mé spokojenosti vyřešili, takže doporučuji.

• Komunikace telelefonická
  • nakoupil v obchodě ASPEX store před 2 lety

• zboží které jinde není
    • Katastrofální komunikace !

Objednala jsem zástěny na balkon, uvedeny jako skladem 30.4 a potvrzením, že do 4.5 budou u mne. 5.5 jsem se dotázala na stav objednávky - odpověď 8.5 s tím, že zboží do konce týdne dorazí. Ano zboží dorazilo bez jakéhokoliv avíza jak za strany obchodu tak přepravní služby v pátek 12.5. Přitom stačilo zvednou telefon nebo napsat, zboží se opozdí - vše je o komunikaci. Špatnou zkušenost z obchodem bohužel nespravila ani doprava zdarma ze strany obchodu. Nákup byl cca za 2900,-.

Reakce obchodu ASPEX store

Zákazník má v tomto případě pravdu. Bohužel došlo u této zásilky ke zpoždění a pochybení z naší strany. Velmi se omlouváme :-(

• nakoupil v obchodě ASPEX store před 2 lety

• Jasná ponuka a rýchla dodávka.

Promptný a perfektný, odporúčam aj ostatným

• nakoupil v obchodě ASPEX store před 2 lety

• Zboží, které není zcela běžně na trhu k dostání.
    • Pro mě osobně byl tento obchod prakticky neznámý. Narazil jsem na něj až díky hledání specifického produktu, který jako jeden z mála v ČR nabízel a měl jej SKLADEM!!!!

Příjemná a rychlá komunikace, férové jednání, kvalitní zboží. Dobré ceny.

• nakoupil v obchodě ASPEX store před 2 lety

• velký a přehledný výběr .

• nakoupil v obchodě ASPEX store před 2 lety

• nakupovala jsem poprvé, přednosti zatím nehodnotím
  • nakoupil v obchodě ASPEX store před 2 lety

Firma si vybrala nevhodného přepravce zásilek,
    do dnešního dne přepravce Geis nedodal zásilku.
    Jsem velice zklamán, doporučuji prodejci změnit přepravce.

• nakoupil v obchodě ASPEX store před 2 lety

• tento výrobek je kvalitní a na trhu nejlevnější
    • o žádných nevím

v tomto obchodě to není můj první nákup a dozajista není ani poslední...děkuji

• nakoupil v obchodě ASPEX store před 2 lety

škrabadlo neodpovídalo,tak jak bylo na obrázku

• Zadne

• komunikace s prodejcem
    • Nelze poslat vzorník nabízeného zboží.Musela jsem z tohoto důvodu vrátit objednané zboží.