• zakoupeno v ASPEX store před 3 měsíci

• Na obchodu píšou že mají zboží skladem a po objednání vám pošlou mail že zboží bude asi za tři měsíce...

Obchod má na svých stránkách lživé údaje o dostupnosti nabízených produktů, a i po upozornění že produkt není v nejbližších třech měsících dostupný mají na stránkách uvedeno že je skladem!

• zakoupeno v ASPEX store před 3 měsíci

Nemají mít na stránkách zboží,které nelze zajistit!

• zakoupeno v ASPEX store před 5 měsíci

Vše proběhlo profesionálně. Naprostá spokojenost.

• zakoupeno v ASPEX store před 6 měsíci

• Spolehlivost

Velmi oceňuji rychlou reakci na můj dotaz . Zboží přišlo přesně tak, jak mi bylo řečeno.

• zakoupeno v ASPEX store před 9 měsíci

• zakoupeno v ASPEX store před 1 rokem

• Zajímavý sortiment
    • téměř nulová komunikace ze strany obchodu
  • zakoupeno v ASPEX store před 2 lety

Nebylo dodáno, není co hodnotit.

• zakoupeno v ASPEX store před 3 lety

• Podvodné jednání obchodníka - nereaguje na reklamaci ani emailem a ani nezvedá telefon.

Bylo mi doručené jiné zboží než jsem si objednal, přeposláno od jiného dodavatele, navíc mnohem levnější. Prodejce telefon nezvedá, na písemnou reklamaci nereaguje!

• zakoupeno v ASPEX store před 3 lety

• Mizerná komunikácia
    • Po obdržaní platby nedokázali expedovať tovar do týždňa.

Reakce obchodu ASPEX store

V popisu zboží je uvedeno že je dodání do týdne.

• komunikace

Objednala jsem škrabadlo pro kočky, které jinde nebylo k sehnání, napsáno měli - skladem. Ovšem béžové skladem nebylo. Ač nerada, objednala jsem tedy šedé, protože jsem spěchala. No, oni mají času dost, škrabadlo nedorazilo doteď...

• zakoupeno v ASPEX store před 4 lety

Zboží bylo uvedeno jako skladem a dodání max. týden, trochu se to protáhlo, ale nespěchala jsem a firma komunikovala, takže nakonec vše dopadlo a s výrobkem jsem maximálně spokojená - skutečně nic podobného jinde nenajdete...

• zakoupeno v ASPEX store před 4 lety

• problém s dodáním, poškrabané poličky

Bylo vše v pořádku

• Bohuzel vubec nic
    • Tragicka komunikace,mozna pouze pres email,na ktery odpovi tak po dvou dnech, telefon nikdy nikdo nezvedal
    • Zbozi jsem obdrzela asi po trech tydnech a jeste ke vsemu znicene. Po dohode na reklamaci,ze mi poslou nove casti k objednanemu zbozi, prisly po mesici a znovu ponicene.
    • Opet po dohode,ze mi bude cast ceny vracena do 3 prac. dni, jsem je obdrzela pomalu az po 14 dnech.

Asi po dvou mesicich je vse vyrizeno,coz mi prijde jako absolutne nevyhovujici doba.

• zakoupeno v ASPEX store před 4 lety

• Absolutne tragicka komunikace s obchodem. Zbozi mi misto do 3-5dni prislo za 14dni.
  • zakoupeno v ASPEX store před 4 lety

• Vzniklo nedorozumění, které jsme k mé spokojenosti vyřešili, takže doporučuji.

• Komunikace telelefonická
  • zakoupeno v ASPEX store před 4 lety

• zboží které jinde není
    • Katastrofální komunikace !

Objednala jsem zástěny na balkon, uvedeny jako skladem 30.4 a potvrzením, že do 4.5 budou u mne. 5.5 jsem se dotázala na stav objednávky - odpověď 8.5 s tím, že zboží do konce týdne dorazí. Ano zboží dorazilo bez jakéhokoliv avíza jak za strany obchodu tak přepravní služby v pátek 12.5. Přitom stačilo zvednou telefon nebo napsat, zboží se opozdí - vše je o komunikaci. Špatnou zkušenost z obchodem bohužel nespravila ani doprava zdarma ze strany obchodu. Nákup byl cca za 2900,-.

Reakce obchodu ASPEX store

Zákazník má v tomto případě pravdu. Bohužel došlo u této zásilky ke zpoždění a pochybení z naší strany. Velmi se omlouváme :-(

• zakoupeno v ASPEX store před 4 lety

• Jasná ponuka a rýchla dodávka.

Promptný a perfektný, odporúčam aj ostatným

• zakoupeno v ASPEX store před 5 lety

• Zboží, které není zcela běžně na trhu k dostání.
    • Pro mě osobně byl tento obchod prakticky neznámý. Narazil jsem na něj až díky hledání specifického produktu, který jako jeden z mála v ČR nabízel a měl jej SKLADEM!!!!

Příjemná a rychlá komunikace, férové jednání, kvalitní zboží. Dobré ceny.