• moc hezké a přehledné webové stránky
    • bezproblémová komunikace
    • delší dodací lhůta, ale to není chyba obchodu, ale dopravce

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

moc děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás pomalejší doprava společnosti InTime. Zřejmě se jedná o jakousi vyváženost mezi dobou dodání a nízkými cenami za poštovné. Jsme rádi, že i tak nám zachováte přízeň a ještě jednou moc děkujeme.
    Přejeme vše dobré.

• vkusné zboží
    • málo kusů skladem

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

velmi děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že se naše výrobky líbí. Mimo internetový obchod pravidelně prodáváme na řemeslných trzích, tudíž stav skladu je velmi pohyblivý. Vše, co nabízíme, vyrábí pouze dvě ruce, proto je počet kusů skladem nižší. V případě zájmu o větší počet kusů vyjdeme rádi vstříc.
    Přejeme Vám hezké jarní dny.
    Ateliér Arwenka

Velmi dobrá a milá komunikace, mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Moc děkujeme za Vaši recenzi, i nám s Vámi se dobře a mile komunikovalo :-)
    Přejeme vše dobré!
    Ateliér Arwenka

• bezva komunikace s paní majitelkou
    • zásilku poslala co nejdříve mohla a i přesto, že jsem zboží objednala na poslední chvíli, bylo doručeno ještě před Vánoci
    • také jsem na stránkách našla vše, co jsem potřebovala a nemusela tak brouzdat po více obchodech
    • nevím.

Byla jsem z obchodem velmi spokojená, mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Velmi Vám děkujeme za tuto krásnou recenzi.
    Bylo nám potěšením se s Vámi v našem obchůdku potkat :)
    Přejeme vše dobré!

• Krásné věci
    • Dobrá komunikace

DOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Milá paní Markéto, moc Vám děkujeme za milou recenzi. I nám se s Vámi velmi dobře spolupracovalo :-) Mějte krásné dny!

• krásné oiriginální věci

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Moc děkujeme za milou recenzi a přejeme vše dobré.
    Ateliér Arwenka

• mají moc hezké věcičky
    • nevím

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Moc děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám krásné a požehnané Vánoce.
    Ateliér Arwenka

• Dobrá komunikace obchodu, rychlá expedice zboží
    • Zvolila jsem dopravu společností Intime, které doručení zboží převzatého k dopravě trvalo pět dnů, což v dnešní době neodpovídá standardu.

Obchod určitě můžu doporučit, s jejich komunikací i expedicí zboží jsem byla velice spokojená. Celkový dojem trochu pokazila délka dopravy poté, co obchod předal zboží dopravní společnosti. Zase ale cena dopravy byla příznivá, tak se i toto dá přehlédnout :)

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Za Vaši recenzi velmi, velmi děkujeme! Též nejsme s dopravcem Intime spokojeni. Nebýt tolik výhodné ceny za dopravu pro vás zákazníky, spolupráci s nimi bychom ukončili. Ale protože většina z vás 30 Kč za dopravné uvítá s povděkem, ještě trpělivě zůstáváme. Těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem a věříme, že nám žádný dopravce nezkazí to, co pro vás pro všechny tak rádi děláme.
    Přejeme Vám poklidný a příjemně prožitý adventní čas.
    Ateliér Arwenka

• Nabidka, komunikace, velka ochota a velmi mile jednani. Takto si predstavuji e-shop:-) . jsem nadsena a mohu jen doporucit. Eva Benischkova
    • O zadnych nevim

Vazeni majitele. Potkala jsem vas v Borovanech na trzich. Vzhledem k memu " naturu" a presvedceni jsem si u vaseho stanku objednala ruzi damasskou s jojobovym olejem. Slibili jste mi, ze koncem listopadu ji obdrzim. Vse dopadlo na jednicku. Jsem rada, ze jsou obchudky jako Vy. Vim, ze podnikat v dnesni dobe neni vubec jednoduche a obstat v obrovske konkurenci je velmi tezke. Preji vam krasne svatky vanocni, hodne stesti, zdravi a uspechu. S pozdravem Eva Benischkova

Milá paní Benischková,
    ani nevíte, jak moc nás Vaše slova potěšila. Přejeme vše dobré a krásný adventní čas.
    Děkujeme!
    Ateliér Arwenka

• Vhodný obchod pro každého, který si chce vyrobit dárky sám

Spokojenost

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Moc děkujeme za hezkou recenzi a jsme velmi rádi, že se Vám náš obchod líbí. Přejeme krásný adventní čas.

• skvělý přístup
    • osobní komunikace
    • rychlé řešení
    • nic mě nenapadá

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Velmi děkujeme za pochvalu, potěšila jste nás stejně jako my Vás :-)
    Ateliér Arwenka

• zboží je dobře popsané, míry, obrázky
    • zatím jsem na žádné nepřišla

S internetovým prodejem jsem spokojená, zboží bylo rychle zasláno, kvalitní pytlíky, dobře ušité, hezké obrázky, kdo sbírá bylinky, suší houby, dělá křížaly, pytlíky jsou na ně prima.
    Doporučuji všem ostatním

Dobrý večer, paní Oravová,
    velmi děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na případnou další spolupráci. Bylo nám potěšením :-)
    Ateliér Arwenka

• možnost zakoupení produktů i na vlastní tvoření
    • příjemné materialy a barvy
    • přehledné stránky
    • rychlá dodávka zboží

vřele doporučuji

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Velmi děkujeme za Vaši recenzi a těší nás, že se Vám u nás líbilo. Přejeme samé dobré dny!

• Kvalita,rychlost,perfektní komunikace

Určitě budete spokojeni

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

moc děkujeme za Vaši recenzi na Heureka.cz. Velmi si toho vážíme a jsme rádi, že jste v našem obchůdku byla spokojená.

Ochotní, výborná komunikace

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Děkujeme za Vaši recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Děkujeme za Vaši recenzi zde a přejeme vše dobré.

• VELMI VSTŘÍCNÍ A MILÍ LIDÉ PROSTĚ 100 PROCENTNÍ SPOKOJENY NÁKUP
    • NEMÁ

VÝBORNÝ NÁPADITÝ ÚSLUŽNÝ DĚKUJI MOC MOC ZA SLUŽBY KTERÉ NABÍZÍ PANÍ MAJITELKA MY DONESLA PYTLÍČKY NA KOŘENÍ AŽ NA FARMÁŘSKÝ TRH V PÍSKU JÁ JSEM BABKA BYLINKA JAK MY ŘÍKAJÍ A JSEM MOC SPOKOJENÁ S KRÁSNÝM ZBOŽÍM KTERÉ ARWENKA NABÍZÍ. BABKA BYLINKA PARKMANOVÁ

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Zdravíme bylinkovou paní a děkujeme za reakci zde na Heurece. Těší náš Vaše radost a spokojenost. Třeba brzy na viděnou na některém trhu. Přejeme vše dobré Vám i Vašim bylinkám a koření.

• Originální výrobky v dobré kvalitě
    • krátká dodací lhůta
    • nezjistila jsem

originalita, rychlost, kvalita
    dobrá komunikace

Reakce obchodu Ateliér Arwenka

Moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a těší nás Vaše spokojenost s našimi výrobky. Zdravíme do Jablonce nad Nisou a těšíme se na vánoční slavnosti v našem rodném městě.

• Precizní zpracování, barevnost.

• emailová komunikace,přehledné stránky,rychlá dodávka zboží

přehledný,rychlý,