• Výborná zkušenost - náhradní díly k dříve zakoupenému sprchovému koutu po vyfocení mi p. Sochor vyhledal a poskytl další informace k jejich efektivnějšímu udržování. Na mou mailovou prosbu o pomoc a následné dotazy odpovídal prakticky okamžitě. Díky

Velká spokojenost

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Dobrý den, velice mne mrzí, že jsme nebyli schopni určit termín montáže a montáž se posouvala. Sprchový kout je samozřejmě vyrobený a nachystaný k montáži. Bohužel z kapacitních důvodů nastal tento problém s termínem montáže. Aktuálně je již vše domluveno a věřím, že budete se sprchovým koutem i s montáží spokojený.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.
    ARTTEC s.r.o.

• Jane zaplatil online a jesche Neman zbozi

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Dobrý den, za zpožděné dodání se omlouvám. Zboží nám zůstalo omylem na skladě a proto se dodání protáhlo.
    Děkujeme za reakci a přeji krásný den.

Je výhoda tohoto obchodu,neboť má zboží,které se v běžných obchodech nesežene....

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Děkujeme za hodnocení a těšíme se na další nákup. V případě potřeby jsme k dispozici a rádi poradíme s výběrem.

• Rychlé a přijatelná cena. Ochotná konzultace

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Děkujeme, jsme rádi, že jste spokojený s nákupem u nás.

• Kvalitní sortiment
    • Výborné jednání

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Těší nás Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste zvolil právě nás. Věřím, že s masážní vanou, i parním sprchovým boxem, budete dlouhá léta spokojen. Ať Vám naše výrobky dobře slouží.

spokojenost

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Velice děkujeme za hodnocení a těší nás Vaše spokojenost.

• Rychlý nákup i dodání
    • Domluveno nestandardní odpolední doručení

Přehledný e-shop, při využití chatu s dotazem o možnostech instalace a doručení byla takřka hned navázana komunikace a vše vyřešeno.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Moc děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo rychle a v pořádku.
    S pozdravem tým ARTTEC s.r.o.

Přehledné webové stránky, produkt dobře nafocený, po objednání do tří dnů doručen. Spokojenost.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Velice si vážíme Vaší recenze a děkujeme za ni. Budeme i nadále naše služby ještě více zdokonalovat.
    S pozdravem celý tým ARTTEC s.r.o.

Příznivá cena, rychlost dodání, spokojenost.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Děkujeme, že jste nám napsala tuto recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Vše se snažíme stále zdokonalovat.

• Rychle jednani.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Děkujeme za Vaše pěkné hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo ke spokojenosti.
    S pozdravem tým ARTTEC s.r.o.

• Kvalitní zboží za výhodné ceny

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste s našim zbožím spokojen.

RYCHLÉ DODÁNÍ, DOBRÁ KOMUNIKACE

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Děkujeme za hodnocení. Velice si toho Vážíme.

Vše v pořádku.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Jsme rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ, děkujeme za recenzi.

• Výhodná cenová nabídka
    • Online podpora
    • Výroba dle požadavků

Na stránkách vše přehledné s podrobným popisem. Na dotazy ohledně zapojení a instalace rychle odpovězeno na online chatu. Pro individuální úpravu vytvořena do druhého dne cenová nabídka a určena doba výroby. Po vyrobení domluvena montáž.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Děkujeme za ohodnocení naší práce. Jsme rádi, že služby které nabízíme a vyráběné produkty hodnotíte kladně. Snažíme se, aby při nákupu na e-shopu byl přehledně uveden každý detail, v případě, že něco není jasné, online podpora v co nejkratším čase otázky zodpoví.

• dobrý výběr
    • možnost prohlédnout si zboží na vzorkovně
    • cena vs. kvalita
    • detailní parametry
    • delší dodací doba při výrobě

Masážní vana kvalitní za dobrou cenu. Přehledný e-shop s možností podání online dotazů. Doručeno DHL v domluvený den a po komunikaci s řidičem i v přijatelnou dobu. Celkově jsem s masážní vanou i službami spokojen a mohu doporučit.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Těší nás Vaše spokojenost a jsme rádi za toto hodnocení. Jelikož většinu našich výrobků vyrábíme podle požadavků až po objednání, může se doba výroby pohybovat v rozmezí 1 - 4 týdnů, aktuální vytíženost výroby uvádíme vždy u každého výrobku. Děkujeme za pochopení a ať Vám masážní vana dobře slouží.

• konfigurace masážní vany
    • nerezové trysky

Po telefonické domluvě zaslán následující den nákres s rozmístěním trysek a dalších komponentů ve vaně, po doladění a odsouhlasení se zadalo do výroby. Termín vyrobení vany byl dodržen, pouze přeprava se o jeden den protáhla. Masážní vana funguje jak má, nerezové trysky dodávají vaně pěkný vzhled, vana je pohodlná, takže zatím naprostá spokojenost.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Děkujeme za Váš čas pro napsání hodnocení. Velice si toho ceníme.

• Bez problému
    • Velký výběr atypických sprchových dveří

Snadný nákup za dobré ceny.

Děkujeme za hodnocení.

• komunikace
    • možnost prohlédnutí zboží na vzorkovně
    • možnost montáže

S obchodem byla bezproblémová domluva, rychle a ochotně odpovídali na dotazy. Velice kladně hodnotím možnost prohlédnutí a vyzkoušení produktu na vzorkové prodejně. Se zakoupeným zbožím jsme prozatím moc spokojeni.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Děkujeme za pěknou recenzi, jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti.
    S pozdravem celý tým ARTTEC s.r.o.

Zaslané zboží je drahé oproti konkurenci.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Velice mne mrzí, že nejste s cenou zboží spokojený. Cenu jste při objednání akceptoval a ta odpovídá kvalitě provedení daného produktu. Samozřejmě máte právo do čtrnácti dní objednávku vrátit, věřím ale, že budete v delším horizontu používání se zbožím spokojený.

Přeji krásný den
    Stanislav Sochor