dobrá cena, rychlost dodání, vlídná komunikace

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu, které nás velmi těší. Ceny se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni a děláme vše proto, aby objednávka byla expedována co nejrychleji. Na komunikaci se zákazníky si zakládáme. Těší nás, když od nás zákazníci odcházejí spokojeni a rádi se k nám vracejí.

Klára E.

rád zde nakupuji-široký výběr za rozumné ceny

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Těší nás, když od nás zákazníci odcházejí spokojeni a rádi se k nám vracejí. Sortiment neustále rozšiřujeme aby jste u nás našli vždy to co potřebujete.

Nevíte si rady s odstínem barvy - půjčte si od nás vzorník barev pro lepší představu odstínu.

bez připomínek, naprostá spokojenost

Reakce obchodu Artisan.cz

moc nás těší Vaše recenze našeho obchodu. Snažíme se dělat vše proto, aby od nás zákazníci odcházeli vždy spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Každý registrovaný senior nad 60 let a držitel kartičky ZTP u nás nakoupí s výhodami!

• Sortiment
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Kratší otevírací doba pobočky

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naše ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Sortiment pro naše zákazníky neustále rozšiřujeme a každou objednávku se snažíme vyexpedovat v co nejkratším termínu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.

Klára E.

• Rychlé jednání i dodání objednaného zboží

Reakce obchodu Artisan.cz

těší nás Vaše hodnocení našeho obchodu a vážíme si Vašeho doporučení. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky.

Zboží máte možnost si vyzvednou na 11 prodejnách Artisan nebo si ho poslat přímo domů.

Klára E.

Objednané zboží bylo doručeno v dohodnutém termínu, komunikace s obchodem bez problémů, řidič pomohl s vykládkou jak bylo slíbeno.
    Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Artisan.cz

těší nás, když od nás zákazníci odcházejí spokojeni. Klademe důraz na komunikaci a individuálním přístupu. S vykládkou zboží vždy rádi pomůžeme.

Nyní máte možnost využít nově nabízenou službu - Doprava Artisan vozy do vybraných měst za férový paušál.

Klára E.

• Cena, velmi profesionální přístup referenta e-shopu.

Reakce obchodu Artisan.cz

velice nás těší Vaše 100% hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete náš profesionální přístup, na kterém si zakládáme. Chceme aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Klára E.

• Rychlé vyřízení objednávky, zboží skladem. Spokojenost!

Již několikrát jsem v tomto obchodě nakupoval a vždy jsem byl maximálně spokojený s rychlým vyřízením objednávky.

Reakce obchodu Artisan.cz

vážíme si Vašeho kladného hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že se k nám opakovaně vracíte! Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Vždy se snažíme o rychlé vyřízení každé objednávky.

Spolehlivost.

Reakce obchodu Artisan.cz

vážíme si Vašeho kladného hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naší spolehlivost. Naším cílem je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení.

• Skvělá komunikace
    • pomoc při vykládce
    • Příjemné jednání
    • cena - akce
    • není co vytknout

Reakce obchodu Artisan.cz

velice nás těší Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Zakládáme si na komunikaci se zákazníky, přistupujeme ke každému individuálně a snažíme se vždy poradit co nejlépe s výběrem zboží. Vážíme si, že vyzdvihujete naše ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni a neustále vymýšlíme různé akce, aby u nás zákazníci nakoupili co nejvýhodněji.

Kvalita a přehlednost obchodu

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete kvalitu našeho zboží a přehlednost u nás v obchodě. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Ochota jsem spokojen.

Reakce obchodu Artisan.cz

těší nás Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Naším cílem je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli, proto se snažíme k zákazníkům přistupovat individuálně a vždy ochotně poradit s výběrem zboží.

• Rychlost, perfektní balení

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete rychlost vyřízení objednávky. Zboží pro Vás pečlivě balíme, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození.

• dobrý sortiment...

Reakce obchodu Artisan.cz

těší nás Vaše hodnocení našeho obchodu. Děkujeme, že vyzdvihujete náš sortiment, který se snažíme neustále rozšiřovat. Naším cílem je aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

• Nejlepší ceny

Klára E.

• Rychlá a příjemná komunikace jak na infolince tak v provozovně.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naší komunikaci a jednání se zákazníky, na kterém si zakládáme. Naším cílem je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Klára E.

Ochota provést změnu v e-shop objednávce.
    Výborná cena za Artisan dopravu

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vašich 100% v hodnocení našeho obchodu. Velice nás Vaše hodnocení těší. Vždy se snažíme zákazníkům vyhovět a pomoci s každou objednávkou. Naším cílem je i dobře poradit při výběru zboží.

• Velmi dobrá komunikace

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Vážíme si, že vyzdvihujete naší komunikaci na které si zakládáme. Našim cílem je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Přehledná nabídka, dobrá podpora

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu, které nás velmi těší. Nabídku pro naše zákazníky neustále rozšiřujeme. Je pro nás důležité, aby vše bylo přehledné a naši zákazníci se lehce zorientovali ve výběru zboží. Naší prioritou je i zákaznická podpora, chceme aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Klára E.

• s ohledem na velikost mé objednávky mi byl nabídnut podstatně levnější způsob dopravy

Reakce obchodu Artisan.cz

těší nás Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Zakládáme si na komunikaci se zákazníkem a poradenství. Vždy se snažíme zákazníkům co nejlépe poradit, aby od nás odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.