• Rychlé vyřízení, zboží nepoškozené, zajištěné proti poškození a ještě k tomu reklamní vzorečky kosmetiky.

O žádné nevím

• široká a přehledná nabídka produktů
    • podrobné popisy u jednotlivých produktů
    • rychlé a spolehlivé dodání
    • perfektní email komunikace s obchodem
    • možnost zaslání na dobírku

mohu doporučit: maximální spokojenost - takže objednáváme opakovaně, protože vše probíhá perfektně od objednání k dodání

• příznivá cena

spokojená zákaznice

• Balíček přišel docela rychle, ale jenom díky tomu, že jsem tam zavolala
    • Arogance

Objednala jsem si balík v neděli (což jak vím, je velice špatná doba), ale balík se přece může hned v pondělí připravit a odeslat, každopádně na tom tolik nezáleží, zaplatila jsem objednávku, přičemž mi na stránkách bylo řečeno, že mi přijde potvrzení o převzetí objednávky na email (přišlo mi potvrzení o platbě od brány), ale nic jako údaje o objednávce nepřišlo, tak jsem čekala pondělí a také úterý a ve středu jsem se rozhodla, že tam tedy zavolám, protože naprosto žádná zpětná vazba. Volala jsem poprvé a nikdo to nezvedal, poté mi najednou zázračně přišla sms, že děkují za objednávku, a že další den přijde, tak tam teda volám znova a opět to nikdo nebere a až pak mi tedy zavolali zpátky, při dotazu proč mi nepřišel email s fakturou a číslem objednávky a tak dále mi bylo sděleno, že číslo objednávky jsou jen náhodně vygenerovaná čísla, a že to vůbec není potřeba, že jestli mi email nepřišel a ztratil se někde v éteru tak to není jejich problém, a že faktura mi emailem přijde teprve až si vyzvednu balíček. Pán zněl velice arogantně jako by ho to vůbec nezajímalo, tak jsem tedy řekla, že je to všechno, a že už nic dalšího nepotřebuji. Tak jsem se šla podívat na heureku do recenzí, protože jsem se fakt začala bát, že mi balík nepřijde, a že 3 stovky v háji. Když jsem si přečetla všechny ty recenze tak jsem se uklidnila, protože tohle všechno je očividně normální, nehledě na to jak arogantně se obchod vyjadřuje k recenzím a všechno to svádí na účelové recenze. Moje chyba, že jsem se na recenze nepodívala dřív. Každopádně objednávka přišla hned druhý den jak slíbili a ten “ztracený email v éteru” přišel den po ní. Můžu říct, že už nikdy tam nenakoupím a rozhodně v žádném případě nedoporučuji. Bůh ví co by se stalo kdybych se tam nesnažila dovolat, za ten stres mi to nestojí. Doložila bych i důkazy jako fotky, ale nejde to‍♀️

Reakce obchodu Arteria.cz

23.07.2023 13:59:36 Objednáno
    27.07.2023 15:18:48 Výdej zásilky příjemci

Zmíněný hovor trval 2min 7s, byl zaznamenán, jak byla zákaznice upozorněna. Ptala se na již sdělenou informaci a v době zásadního nedostatku času. Velmi mladá zákaznice vůbec neví, co slovo arogance znamená.

Zákaznice obdržela všechny doklady, které obdržet měla.

Objednaný výrobek BioEpil PURITY VISION byl bezpečně zabalen a odeslán v bezvadném stavu, zdokumentováno.

Nenecháme si podobné výlevy mladých žen z právního hlediska líbit. Podobné excesy dělají většinou sociálně slabší fejstůberky anebo dcery vzdělaných/bohatých rodičů pro nějaký benefit sponzorovaný třetí stranou ...