• velký výběr kávy
    • spokojenost
    • rychlost vyřízení objednávky
    • nemám

velký výběr kávy, rychlost vyřízení objednávky

• rychlé, spolehlivé
    • -

• Vše proběhlo vpořádku

Káva přijde vždy do druhého dne

• Široký výběr
    • Maximální spokojenost

• výborná káva
    • široká nabídka
    • dlouhodobá spolehlivost

skvělá kvalita za dobrou cenu

• kvalitní zboží za dobré ceny

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení, udělalo nám moc radost. :)

• Fast delivery
    • Excellent quality
    • Amazing coffee

Dear Estela,

thank you for your order and your kind review! We look forward to the next time. :)

Best regards

• Nejasná komunikace
    • Místo, aby hned poslali co mají skladem, tak mě nechají měsíc a půl čekat na to než naskladni celou objednávku.

Objednal jsem kávu a zaplatil. Po pár dnech prisel email: Káva si Vás už brzy najde
    ... jen musíme počkat, až bude všechno skladem. OK, říkám si tak chvilku počkám. O tři týdny později, když mi došla káva jsem si vzpomněl, že jsem kávu objednával. Dohledám předchozí email a tam je drobným písmem dole napsáno, že část objednavky bude naskladneno.. v půlce června.. teda měsíc a půl od objednání a obdržení emailu, že "za chvilku..". 1) mají bordel v objednavkovem systému, protože všechno co jsem objednával mělo být skladem 2) nikdo, kdo objednává kávu ji nechce za dva měsíce. Vůbec nechápu, že defaultně je pro ně varianta, že mě nechají počkat až to naskladni 3) očekával bych telefonat, který mi nabídne nějaké řešení, ne že pošlou email, kde nestačí si přečíst velké písmo, ale musí do detailu studovat co je psáno malym fontem. Každému chodí 10 mailu denně, nemám zájem strávit nad mailem firmy, která posílá objednávku víc jak 5 sekund. Od společnosti rád koupím znova, ale bylo by fajn kdyby zapracovali takovéto samozrejmosti.

Hezký den,

děkujeme Vám za objednávku a hodnocení, které nás velice mrzí.

Ohledně nedostupnosti kávy jsme Vás informovali hned druhý den od objednání 7. 5. 2024.

Nedostupnosti vždy uvádíme na stránkách přímo u produktu. Zákazníci tak mají možnost objednat i nedostupné zboží, tím si ho zarezervují a mají pak jisté odeslání ihned po naskladnění.

Také nám je líto, že jste se neozval dříve, mohli jsme vymyslet například vhodnou alternativu (jak také uvádíme v informačním e-mailu s nedostupností) a odeslat objednávku co nejdříve, ať nemusíte čekat.

Do Vaší objednávky jsme Vám vložili vzorky naší čerstvě pražené kávy Aromaniac v rámci dobrých vztahů, doufáme, že Vám udělají radost.

Pevně věříme, že došlo pouze k nedorozumění a příští nákup bude již v pořádku.

• Zboží dodáno obratem
    • Velmi dobré ceny

S obchodem jsem spokojen. Zboží za dobrou cenu došlo obratem v pořádku. Dobře zabaleno.

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojen! :)

Aromaniac

• Milý krámek s velmi ochotnou obsluhou

Hezký den,

děkujeme za Vaši objednávku a moc milé hodnocení! Budeme se těšit na Váš příští nákup. :)

• rychlé jednání

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Udělá nám radost doporučení Vašemu okolí. :)

Aromaniac

• rychlé dodání, komunikace ok

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení, udělalo nám moc radost. :)

- rychlá reakce
    - dobrá káva
    - jednoduchá manipulace i čištění
    Takže dííky.

Hezký den, milý Jirko,

děkujeme za Vaši objednávku a krásné hodnocení, které nám udělalo hezčí den! :)

• super rychlé dodání

Hezký den, milý Jiří,

děkujeme za Váš nákup a milé hodnocení, vážíme si Vaší přízně! :)

Aromaniac

• Bleskové dodání, skvělá komunikace i pomoc v případě potřeby.

Hezký den, milá Marto,

Aromaniac

• Po měsíci zásilka ještě nedorazila. Objednáno někde jinde.

Hezký den,

děkujeme Vám za hodnocení. Velice nás mrzí, že nejste spokojena s naším obchodem. :( Ve Vaší objednávce bohužel byly nedostupné kávy, o jejich nedostupnosti jsme Vás informovali prostřednictvím e-mailu.

Minulý týden jsme zásilku odeslali, nyní na Vás čeká na zvoleném výdejním místě.

Pevně věříme, že došlo pouze k nedorozumění a můžeme se těšit na příště. :)

Aromaniac

Zboží dorazilo v pořádku, spokojenost.

Hezký den, milý Zdeňku,

• Kreativita bez hranic

Hezký den,

děkujeme za Vaši objednávku a krásné hodnocení, které nám udělalo hezčí den! :)

Pavlína Hochová
    Aromaniac

Rychle a v pořádku dodáno.

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup a příjemné hodnocení. Věříme, že se svůj nákup brzy zopakujete. :)

Pavlína Hochová