• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 1 měsícem

Jsem vždy maximálně spokojen

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 1 měsícem

výborná zkušenost

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 2 měsíci

Není co vytknout,všechno proběhlo rychle,k mojí spokojenosti

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 2 měsíci

• Rychlost,
    • spolehlivost,
  • nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 3 měsíci

Moc pěkné jednání se zákazníkem.

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 5 měsíci

• Prodejna je umístěna velmi blízko stanice tramvaje, navíc se nachází dvě zastávky od stanice metra I.P.Pavlova.
    • Je trochu nepříjemné, že například písek musím objednávat předem, ale chápu to, jelikož provozovatel nemá místa opravdu nazbyt.

Po první zkušenosti obchod doporučuji.

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 5 měsíci

• v nedeli vece jsem objednal a v pondeli bylo pripraveno k vyzvednuti a jeste dobra cena

• osobní odběr

Velice rychlé jednání,nízké ceny,ochotný personál

Reakce obchodu ArnukZOO Praha

Děkujeme za pěkné hodnocení, jsme rádi, že jste byla spokojená. Hana Sochorová Arnuk zoo

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 6 měsíci

• Velká ochota, snaha vyhovět individuálnímu přání, super!

Reakce obchodu ArnukZOO Praha

Děkujeme za krásné hodnocení a budeme se snažit dostát heslu "Jak na Nový rok, tak po celý rok". Hana Sochorová Arnuk zoo

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 6 měsíci

• Perfektní jednání,rychlé dodání.

Reakce obchodu ArnukZOO Praha

Děkujeme za Vaše milé hodnocení, velmi nás potěšilo, obzvláště v tom předvánočním shonu :). Přejeme Vám krásný a pohodový nový rok. Hana Sochorová Arnuk zoo

• Cena. Dostupnost. Pristup

Reakce obchodu ArnukZOO Praha

Děkujeme Vám za milé hodnocení, velmi nás potěšilo. Budeme se těšit na Vaší další objednávku. Hana Sochorová Arnuk zoo

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 7 měsíci

velmi dobrá komunikace, zboží rychle připraveno k odběru

Reakce obchodu ArnukZOO Praha

Děkujeme za hezké hodnocení, jsme rádi, že jste byla spokojená. S pozdravem Hana Sochorová Arnuk zoo

vše ok

Reakce obchodu ArnukZOO Praha

Děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na Vaší další návštěvu. Hana Sochorová Arnuk zoo

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 7 měsíci

• osobní vyzvednutí v krátké době bez poplatku

Reakce obchodu ArnukZOO Praha

Děkujeme Vám za pěkné hodnocení, jsme rádi, že se k nám stále vracíte. Hana Sochorová Arnuk zoo

• nejlevnější v okolí

vždy se snaží vyjít vstříc, milí a ochotní prodavači

Reakce obchodu ArnukZOO Praha

Děkujeme za Vaše hezké hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená. Hana Sochorová Arnuk zoo

• Dostupný osobní odběr

Jsem zcela spokojen. :-)

Reakce obchodu ArnukZOO Praha

Děkujeme Vám za milé hodnocení a budeme se těšit na další návštěvu. Hana Sochorová Arnuk zoo

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 7 měsíci

Po objednávce mě informovali, že hadičky nemají za uvedenou cenu, ale že cena je řádově vyšší jestli je budu chtít. Trval jsem, v souladu se zákonem o ochraně spotřebitele, že je chci za nabízenou cenu.
    Následně mě přišel email, že je dodavatel nemá a že je nemohou dodat.
    Neseriozní protizákoné jednání. Ostatní položky byly v pořádku.

Reakce obchodu ArnukZOO Praha

Ano, máte pravdu, že jsme měli uvedenou špatně cenu za metr hadičky a to místo 35kč 70haléřů za metr a Vy jste si objednal 20metrů za 14kč. Inu chybička se vloudí, někdo pochopí, někdo ne. Hadičku jsme neměli skladem,což jste viděl při objednávání. Posílala jsme Vám mail, že bychom Vám ji rádi poskytli za uvedenou cenu, abyste byl spokojený, ale dodavatel ji skladem neměl a nemá do teď. Jsem ráda, že jste ocenil alespoň zbytek objednávky a termín dodání. Vaše reakce byla pro nás velkým poučením. Děkujeme Hana Sochorová Arnuk zoo

• Zbozi bylo poskozene

1. dodací lhůta u tohoto zboží byla týden, připraveno bylo 2. pracovní den
    2. zákaznice byla informována mailem a sms zprávou
    3. zboží bylo originálně zabaleno, převzala si ho osobně, mohla ho tedy na místě zkontrolovat
    4. zákaznice nám neuplatnila žádnou reklamaci, samozřejmě, že bychom zboží vyměnili nebo vrátili peníze
    Je nám velmi líto, že s námi nikdo nekomunikoval a o údajném poškození se dozvídám až z tohoto hodnocení. My vycházíme svým zákazníkům vstříc, k jejich dosavadní 100% spokojenosti. Hana Sochorová Arnuk zoo

• nakoupil v obchodě ArnukZOO Praha před 8 měsíci

Jsem spokojen