Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Výborný a rychlí servis.

rychlost vyřízení

• nakoupil v obchodě Armysector.cz před 2 týdny

• vše v pořádku a zboží dle popisu
    • nenašel jsem

• Komunikace po tel., vstřícnost
  • nakoupil v obchodě Armysector.cz před 4 týdny

• Rychlost, komunikace, vse na 100%
  • nakoupil v obchodě Armysector.cz před 1 měsícem

Super jednání,není problém vyměnit zboží,během týdne vše vyřízeno:-)

• nakoupil v obchodě Armysector.cz před 1 měsícem

Obchod nerespektoval způsob platby, který jsem si vybral a způsobil mi tím nemalé obtíže!

děkujeme za Vaši reakci.
    omlouváme se za vzniklý problém. Společnost GLS však ještě nemá možnost platit kartou přímo u kurýra tedy nevěděli jsme vyhovět Vašemu požadavku.
    Doufám, že to chápete. Do budoucna se budeme snažit s dopravci tuto situaci vyřešit.

Děkujeme, tým armysector.

• Rychlost+spolehlivost
  • nakoupil v obchodě Armysector.cz před 1 měsícem

Jsem s nákupem a celkovým přístupem obchudu velice spokojen.

• nakoupil v obchodě Armysector.cz před 2 měsíci

• Kvalitní zboží, brzké dodání.
  • nakoupil v obchodě Armysector.cz před 4 měsíci

• rychlé vyřízení objednávky, přehledný obchod

Spokojen

• nakoupil v obchodě Armysector.cz před 2 měsíci

Objednávka byla stornována ze strany obchodu z důvodu poškození nože

• nakoupil v obchodě Armysector.cz před 2 měsíci

• Rychlé doručení a příznivá cena
  • nakoupil v obchodě Armysector.cz před 2 měsíci

absolutně spolehlivý obchod, zboží došlo do dvou dnů, perfektní, mphu jen doporučit..........smekám

• nakoupil v obchodě Armysector.cz před 2 měsíci

Poté co jsem se rozhodl pro právě tento eshop jsem po zkušenostech z jiných army eshopů osobně zavolal na uvedený telefonní kontakt abych se ujistil, že nabízené zboží odpovídá tomu zobrazenému ! Slovensky mluvícím zaměstnancem eshopu, který se mi v telefonu ohlásil jsem byl ubezpečen že zobrazený typ rukavic je totožný s nabízeným typem - tj. černá kůže s měděnými ( mosaznými ) kulatými nýty ! Výslovně jsem žádal přesně o tento typ s tím, že v žádném případě si nepřeji jiný typ rukavic opatřený jinými cvoky - doslova jsem řekl - " prosím, žádné pubertální pyramidy, kužele, ostny a podobně- pouze typ z obrázku z důvodu ! " Byl jsem ubezpečen, že tomu tak bude. Navíc, pro jistotu jsem svůj požadavek ještě vepsal do poznámky k internetové objednávce !!!
    Po obdržení zboží jsem samozřejmě rozbalil a zjistil, že zásilka obsahuje černé bezprstové rukavice SE STŘÍBRNÝMI KUŽELY !!!
    HOŠI ZE ESHOPU ARMYSECTOR.CZ SI PROSTĚ S MOJÍ OBJEDNÁVKOU HLAVU NIJAK ZVLÁŠŤ NELÁMALI A S MÝM 2X AVÍZOVANÝM POŽADAVKEM SI JEDNODUŠE VYTŘELI PRDEL !!!
    Typický přístup čecháčkovských pánů podnikatelů, obvyklý právě pro tento druh podnikání !

Dobrý den, p. Karel,

děkujeme za Vaši recenzi.

Právě naopak. S Vaší objednávkou jsme si hlavu lámali. Rukavice jsme měli v rukou a porovnávali je s Vaší požadavkem v komentáři u objednávky. Nýty, které jsou na rukavicích jsou kulaté s malinkým špicí tak jsou i na obrázku.

Podle Vašeho popisu jsme nemohli vědět jaké přesně vy myslíte a zda by Vám mohli vyhovovat proto Vás náš pracovník i ujistil, že rukavice můžete bez problémů vrátit zpět na naši adresu do Zlína.
    Při vrácení Vám proplatíme náklady s tím spojené nakolik je běžná praxe zboží si vyzkoušet a když nevyhovuje ho vrátit.
    Zboží můžete vrátit i 1 měsíc po doručení na Vaši adresu.

Děkuji Vám za pochopení a doufám, že chápete i vy naši situaci a věřte, že s Vašim požadavkem jsme nic nevytreli.

Armysector.cz tým

• nakoupil v obchodě Armysector.cz před 2 měsíci

Po telefonickém hovoru mě řekl že ten den se bude odesílat.To byl pátek.V úterý mě přišla zpráva že zboží se odesílá a bude předáno přepravní službě.Tak proč nemluví na rovinu ? Zboží jsem potřeboval doručit do úterý a to mě slíbili že v pátek vyšlou.Mohli dát vědět už v pondělí že zboží nebylo vyskladněné v pátek jak avízovali

Reakce obchodu Armysector.cz

děkujeme za Váš dotaz. V tomto případě je chyba na naší straně. Tričko, které jste měli v objednávce se muselo vyrobit a kolega v tomto případě pochybil a vyrobil ho příliš pozdě.
    Kolegu jsme uvědomily a velmi se Vám omlouváme za nedorozumění.

Děkujeme Vám za pochopení.

Tým, armysector.cz