Vše super, děkuji

Čestné jednání včasné dodání

• rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá komunikace
    • relativně dobré ceny

Zboží dorazilo rozbalené, takže jsem koupil použité zboží za cenu nového. Na druhou stranu jsem zboží dostal velmi rychle.

• Vše co potřebuji k životu na jednom místě
    • Žádné nevýhody neshledávám, jsem maximálně spokojen.

• Široký sortiment
    • Dobře popsané zboží (parametry)
    • Rychlost doručení
    • Přijatelné ceny
    • Velmi široký výběr zbraní

Bohuzel zbozi dorazilo nefunkcni a rozbaleno jako darek takze sklamani

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Nevím

• Rychlé doručení

• Do 2dnů doručeno

rychlé dodání

• Rychlost.

Rychlost

• Rychle doručení, dobře mi poradili

• Dobry obchod
    • Vyhodny obchod

• Občas mají zajímavé věci, ale z 99% POUZE KOPIE. Nemají až na pár předmětů ŽÁDNÉ !!!!!! ORIGINÁLNÍ !!!!!! ARMÁDNÍ!!!!!! ZBOŽÍ!!!!! A to se NESTYDÍ prezentovat jako armyshop a DOKONCE se pojmenovali Armymarket. Vysoké ceny vzhledem ke konkurenci - porovnání stejného zboží od stejných výrobců. Velký problém s vrácením zboží anebo s výměnou. Zboží zakoupené na prodejně v Brně NENÍ možné vrátit ani vyměnit ani ihned po zaplacení. Prý jim to neumožňuje počítačový systém. Nesmysl. Systém provede co mu naprogramujete a co mu zadáte. Na staré prodejně v Brně na Veslařské jsem nakupoval rád . Z Veslařské mám spoustu vybavení a nebyl problém i koupit armádní originální výbavu. Vždy bylo kde zaparkovat a zdarma. Tady je s parkováním velký problém a ještě je placené. Tady už nenakupuji tak často, protože nemám co. Nepochopím proč majitel, když mu dojde určité zboží, neobjedná další, nebo aspoň podobné. Vždyť mu jde o jeho peníze. Mě to je jedno, já si to koupím jinde. NENÍ možné u nich koupit ani obyčejnou armádní celtu - ani použitou! Nemají výkup ani komisní prodej. Dokonce nemají ani nástěnku na inzerci a ani vyvěšenno, kde jsou hřiště, a termíny a styl her. A to jsou airsoftová prodejna. S kvalitou zboží jsem celkem špokojen, až na ty vysoké ceny. Občas, ale jen občas u nich seženete značkové zboží, i když za draho. Čekat přes 2 roky, než naskladní určitý značkový nůž, který mají v nabídce se mi už opravdu nechce. Budu ho muset koupit jinde. Myslím, že z nože za 3500kč mohli mít slušnou provizi.
    • Poplatek 30kč za osobní vyzvednutí ----- internetové objednávky----na prodejně? Kde to jsme ? V Africe? V Rusku? Na Alliexpres mám doručení po celém světě na stejně velké předměty se stejnou hmotností okolo 3.15 US$.

Předchozí majitelé měli na skladě větší sortiment zboží. Jinak jsem vcelku spokojený.

Reakce obchodu armymarket.cz

Dobry den,
    mrzi nas ze jste znepokojen. Pouze bych chtěl dodat, ze provozovny tj kamenné prodejny nejsou v kompetenci e-shopu armymarket.cz jelikož se jedna o rozdílné obchodní společnosti. Tj. e-shop provozuje jiná obchodní společnost nežli prodejny.

Skvělé komunikace, rychle odeslání objednávky

• Spolehlivost
    • Vstřícnost

• Super komunikace a rychle doručení.

• bad customer service