• 16.6. jsem zboží objednal, zaplatil a do dneška jsem nic nedostal. Na moje urgence nereaguje!

Obědnávka proběhla před 14 dny,potvrzení jsem dostal,bohužel zboží nedorazilo.Zaslal jsem řed týdnem dotaz,jak to s mou obědnávkou vypadá,bohužel jsem odpověď nedostal.

• Nepošlou co mají, nekomunikují. Jste rád že vám zaúčtují jen poslané zboží.

Katastrófa. To hlavní vůbec nedorazí a těch pár drobností k nakupu přihozených je jiné než objednané. Obchodník na email nereaguje.

Zboží nedorazilo a obchodník vůbec nekomunikuje.

• Žádné
    • Nekomunikují
    • Pošlou nekompletní zásilku

Ač jsem překontroloval spam, koš, kontaktoval i přes formulář na stránkách, odpovídal na maily, nikdo se neozval. Dluží mi část zásilky, kterou jsem bohužel zaplatil předem, takže mají moje peníze. Za chvíli to bude měsíc.
    RUCE OD TOHO OBCHODU PRYČ !

• Přijdete o peníze!!
    • Absolutní nekomunikace a pohrdání zákazníkem

Jsou to zřejmě podvodníci!! Nechají si zaplatit za zboží, které mají údajně skladem a ani po měsíci nic!!! Na upozornění vůbec žádná reakce, telefon není!!!Připravuji trestní oznámení pro podvod na pana Daniela Tobolíka. Nehodlám podporovat a živit takovéto šmejdy!!!!

Objednané zboží ani po několika měsících nebylo doručeno. obchod nekomunikuje.

• Široký výběr zboží, rychlé vyřízení
    • Absolutně nulová komunikace mailem i telefonem

Přehledná nabídka, široký sortiment, ale žádná zpětná vazba.

• Špatná - žádná komunikace ze strana obchodu, nedoporučuji.

Takový obchod ať raději zruší, nereagují na žádný e-mail. NEDOPORUČUJI. nakoupeno 15.5. a do 27.5. nic.

• Obchod vůbec nefunguje

Obchod vůbec nefunguje

Objednané a zaplacené zboží. Absolutně žádná komunikace, pouze potvrzení objednávky a číslo účtu na který jsem bohužel zaplatila.
    Ještě několik dnů počkám a pak to budu řešit.

• Skoro žádné
    • Žádná komunikace.

Objednávka potvrzena, na e-maily neodpovídajíšpatné dodací lhůty, dodnes jsem zboží neobdrže.

• -absolutně nic
    • - dlouhá dodací lhůta (pokud vůbec dorazí to co si objednáte)
    • - absolutní nekomunikace se zákazníkem
    • - zapomeňte na vyřízení reklamace

V obchodě jsem jsem objednal zboží a na jeho doručení čekal skoro 2 týdny. Když jsem konečně obdržel balík a otevřel jej nestačil jsem se divit, když nakonec přišlo něco na hony vzdáleného tomu co jsem si objednal. Okamžitě jsem volal na telefón uvedený na balíku, kdy mi bylo řečeno ať zboží zašlu zpět a budou mi zaslány peníze. Reklamované zboží jsem řádně doporučeně zaslal zpět prodejci, a když jsem po měsíci na účtě neměl ani korunu pokoušel jsem se opět volat prodejci na stejné číslo, kdy mi bylo řečeno, že jsem se údajně dovolal do "cykloservisu". Telefon uvedený v reklamačním formuláři neexistuje a e-mail nemá ani cenu psát, protože na něj nikdo neodpoví.
    Kdo zvažuje nákup v tomto e-shopu ať radši peníze vyhodí z okna a neživí ty zmetky co podvádí slušné lidi!!!

• Nekomunikativnost
    • Není žádné tel. spojení

V Obchodě jsem objednal dokladovou brašnu, následujících 10 dní se mnou nikdo nekomunikoval, žádné potvrzení, vyřizování, nic. Vzhledem k tomu, že výše zmíněné zboží jsem rychle potřeboval mít doma, rozhodl jsem se odstoupit od kupní smlouvy, na které mi opět nepřišla reakce. Zboží následně objednáno v jiném obchodě, kdy mi druhý den po provedení objednávky dorazilo v pořádku domů.

Zaplatil jsem předem převodem, psal jsem mail s dotazem na termín dodání, žádná komunikace, telefon nefunkční!
    Pokud máte někdo podobnou zkušenost, ozvěte se mi prosím, budu to řešit. Díky.

• Nekomunikuje.

Objednávka mi byla zaslána nekompletní, konkrétně v ní chyběly 3 balení diabolek „Yellow Match Diabolo Middle Weight“ v hodnotě 540 Kč. Na mojí urgenci ještě v den vyzvednutí zásilky obchod nijak nereaguje.

Absolutní nekomukativnost.Tel.číslo uvedené v kontaktech nefunkční Na zaslané e
    -maily nikdo nereaguje.

• nic ani prt

• ???
    • Absolutní nekomunikace se zákazníkem přes email (telefon jsem nenašel). Na eshopu bylo dodání zboží do 7 dnů. Když objednávka nedorazila po slibovaném týdnu, napsal jsem email prodejci. Neodpověděl. Proto jsem objednávku zrušil a objednal si zboží jinde. Den nato jsem obdržel email, že zboží bylo odesláno. Když jsem zboží nepřevzal, poslal mi prodejce email, kde se dožaduje uhrazení nákladů ve výši 400 Kč. Vše vypadá na automaticky přednastavené emaily - osobní komunikace žádná. Silně nedoporučuji!

• bez komunikace

Objednal jsem zboží, ale dorazilo zboží jiné s menší gramáží účinné látky a levnější, ale za cenu původního zboží s větší gramáží, po upozornění emailem žádná reakce.