Na internetových stránkách mají zboží, které nejsou schopni dodat a nemají ho na skladě. Včera ho totiž doprodali ))).

Reakce obchodu ARAPA

Na našich stránkách jsme měli ve výprodeji poslední kus grilu. V době naší 14 denní dovolené si ho objednal jeden zákazník a vzhledem k dovolené jsme gril opravdu nevyřadili z prodeje. Paní si ho objednala také. I přes dovolenou jsem okamžitě zákaznici napsala, aby nečekala zbytečně 14 dní než se vrátíme do provozu a také jsem se omluvila. Souhlasím, chyba byla na naší straně. Jsme také jenom lidé a ne stroje.

• Dnes je 18.5.zboží nedorazilo,na dotaz v zásilkovně mě bylo řeceno že
    zboží nebylo předáno ani dopravci.
    S pozdravem Zdeněk Vrba.

Reakce obchodu ARAPA

Zde opravdu došlo k chybě z naší strany. Objednávka byla nedopatřením odložena. Ještě jednou se zákazníkovi omlouváme!

už čekám týden a zaplacené zboží je prý ještě někde na cestě

Reakce obchodu ARAPA

Dopravce odvezl balík na jiné depo. Balík několik dní zbytečně putoval. Toto bohužel nemůžeme ovlivnit.

Jestli potřebujete nakoupit u odborníků, kteří vám poradí, tak tady ne.
    Do hydrostatické převodovky mi doporučili olej s nevyhovující specifikací.
    Dále jsem objednal motorový olej, svíčky a filtry. Žádal jsem o kontrolu, zda to vyhovuje pro můj motor. Nikdo se neozval a zboží přišlo. Bohužel filtr nepasuje. Chybička se stane, tak jsem jim napsal, že se to nepovedlo správně ověřit. Místo omluvy a nabídky nějakého řešení jako že mi rychle pošlou ten správný, mi pouze napsali, že je to moje chyba, že jsem si to měl změřit.

Kdyby tomu rozuměli, tak mohli už před odesláním snadno napsat, že se na tento motor se vyrábělo několik typů vzduchových filtrů a že je potřeba zkontrolovat rozměry.

Doporučuji se tedy vyhnout tomuto eshopu širokým obloukem.

Reakce obchodu ARAPA

Každý má možnost se vyjádřit a každý si může udělat názor na danou situaci.
    Se zákazníkem probíhala průběžně komunikace. Nabídka typu oleje proběhla na základě doporučení dodavatele. Co se týká filtru, tak není pravda, že řešení nebylo nabídnuto-chtěli jsme rozměry filtru, filtr bychom vyměnili, ale odpověďi jsme se od pána již nedočkali.
    Komunikace ohledně filtru :
    -psal jste, že potřebujete filtr pro typ : Honda HF 2620, typ motoru GCV520, 530, GXV530
    Filtr, který jste měl v objednávce pro tento typ je. Více jsme zkontrolovat nemohli.
    u zboží máte parametry a ty už si musíte změřit sám.
    Pokud nepasuje, pošlete rozměr, který byste potřeboval.

• spokojen

Furt nic neprislo

• Po namontování a nastartování motoru pily to vydrželo asi 10 minut a došlo k rozpojení pružiny spojky a tím k jejímu zničení. Asi jsem přehlédl výrobní vadu. Kvalita zboží nulová. Doprava a dodání vpořádku.

Reakce obchodu ARAPA

U každé objednávky je v příloze reklamační protokol. Pokud máte problém, který popisujete, stačí ho vyplnit a poslat se zbožím k nám. Výrobek odešleme k posouzení dodavateli. Co se týká kvality , tak jste první, který má uvedený problém.
    Tímto neříkám, že u zboží nemohlo dojít k výrobní vadě. Mohlo a my jsme vždy ochotni problémy řešit.

Eshop mě nechal vytvořit objednávku, vystavil fakturu, tu jsem zaplatil převodem. Až po platbě následně stroze info z obchodu, že jsem zaplatil zboží, které je dlouhodobě nedostupné. Nechápu.

• Je to týden a o zboží žádná zmínka .zatím marně čekám. J

Reakce obchodu ARAPA

Potvrzuji objednání 10.4.2022, což byla neděle. Od 14.4.2022 jsme měli zavřeno, byly svátky. Ihned po svátcích bylo zboží odesláno.

• rychlé doručení

Objednal jsem si startér kompletní JIKOV Originál s jednou západkou (červený)
    Poslali, startér se třemi západkami ( černý)
    Nefunguje optimálně, přeskakuje s originál dodanou miskou startéru.

Reakce obchodu ARAPA

Mrzí nás, že se až nyní dozvídáme o chybě, ke které došlo z naší strany. Stačilo zavolat, napsat, že jste obdržel nesprávné zboží a my bychom na naše náklady startér vyměnili. K záměně došlo omylem, startéry mají stejné balení. Omlouvám se Vám.

Na eshopu si manipuluji s popisem zbozi jak se jim hodi. Koupil jsem:
    "Zavazi na spojky 4-takt 6 HP.
    Tri zavazi na spojku 9606703"
    Kdyz jsem se domahal zbyvajicich dvou kusu, tak se popis razem zmenil na:
    "Zavazi na spojky 4-takt 6 HP.
    Je potreba objednat tri zavazi na spojku 9606703"
    To asi nebude uplne korektni pristup...

Reakce obchodu ARAPA

Bohužel nelze vyhovět všemu, odmítli jsme doposlat další 2 ks a bylo zle. To že se závaží spojky skládá ze 3 dílů bylo patrné již z popisku: Tri zavazi na spojku 9606703", ale po nepříjemném jednání se zákazníkem jsme upřesnili popis, aby si to opět někdo nevykládal jinak. Není obchod, který by prodával 3 kusy závaží za cenu jednoho. Nemáme zapotřebí manipulovat s popisem zboží, pouze jsme popis po reakci zákazníka upřesnili.

• Slušné jednání
    • Bohužel uvedené zboží do stroje nepasovalo.

• Zboží zatím nebylo doručeno ani do zásilkovny.

Objednal jsem 2ks unašeče nože Stiga průměr hřídele 25 mm. A přišly mi oba v průměru cca 22 mm. Reklamaci jsem neřešil, jelikož bylo třeba sekat. Tak jsem zajel do nejbližšího servisu Stiga a pán mi vyměnil za oba dva ten správný.

• Velmi špatně zabaleno, rozbitý air filtr , obal zvenčí neporušený, zboží vevnitř opřené o plastové díly vystlané smetím.

Reakce obchodu ARAPA

Bohužel jste nám nedal ani vědět, že Vám přišla zásilka poškozená. Dozvídáme se to až z této recenze. Pokud považujete kartony, papíry a igelity za smetí, tak to tam skutečně bylo. Něčím se musí krabice vyplnit.

• Absolutně nekomunikují velice arogantní přístup

Největší Hovada obchodníci které jsem poznal + samozřejmě velmi předražené zboží které vám dojde z Ebay v Německu za poloviční cenu v daném termínu cca 4 dny . Vůbec nechápu jak může tento obchod fungovat. Za mě prostě sprostý HOVADA

Reakce obchodu ARAPA

Hovada a strčte si zboží do ...... To jediná komunikace, kterou pane umíte. Budu ráda, když si budete nakupovat u Ebay.

Obchod nabízí zboží, které nemá skladem a ani je nemůže v nejbližší době dodat z důvodu výpadku výrobce. Objednávku jsem předem zaplatil a po ověření skutečnosti jsem ji ihned zrušil a žádal peníze zpět. Peníze zpět jsem dostal až po pěti pracovních dnech...ale až po písemné i telefonické urgenci.... Luboš

Zboží označené skladem odeslali za týden, za dalších pět dní dorazilo (celkem 12 dní). Žádná komunikace ohledně zpoždění.

V sobotu zakoupil zbozi a ve stredu zruseno ze udajne se zbozi v sobotu prodalo

• Jako... ceny super. Ale komunikace s obchodem... na mail odpoved za dva dny. Objednam v pondeli... prijde za tyden ve ctvrtek...