Zboží vždy dorazí jak má, bez problémů a rychle.

Vynikající komunikace a ochota.

• Rozumné ceny
    • Vadný popis u zboží

Zboží jsem si zde vybral na základě rozumné ceny a dobrých parametrů výrobku. Bohužel až když zboží přišlo, tak jsem si všimnul, že popis mají zaměněny s jiným výrobkem a že parametry jsou úplně jiné.

Spolehlivý obchod

• Výhodné ceny
    • Široký sortiment
    • Rychlé odeslání

Vše OK

• Ochota v jednání

OceŇuji,že mi obchod dal vědět nedostupnosti lehátka a objednávku zrušil.

Zboží inzerováno skladem, ale obchod objednávku zrušil.

Reakce obchodu AquaSpa

ihned po tom, co nám přišla Vaše objednávka jsme kontaktovali výrobce s dotazem na dostupnost o čemž jsme Vás informovali. Chybu v našem systému (co se týká skladové dostupnosti jsme přiznali a omluvili se za ní).

Mrzí nás, že jsme Vám produkt nemohli dodat, ale bohužel ač jsme se snažili situaci jakkoli vyřešit, není možné v současné době produkt dodat.

Děkujeme a přejeme hezký den

M. Veinlich
    AQUASPA.cz

Dobrá cena, rychlost.

• Vse probehlo rychle

Komunikace na 1, ale když zboží jde od jinud (a přijde poškozené) je dodací lhůta dlouhá, ale za to nemůže obchod.... ti se hned s omluvou ozvali. Kdyby nedošlo při přepravě k poškození, hodnocení by bylo za 1. Snad příště.

Vše OK, dobrá komunikace, rychlé odeslání

• Skvělá komunikace obchodu, poradí

• Široký sortiment
    • Pomalejší odeslání položky skladem, než je zvykem u ostatních větších Eshopů.

Slušnost a ochota, to se dnes cení. I přes moji nepozornost při elektronickém objednání, po telefonickém dotazu došlo ihned k nápravě. Děkuji

• Naprostá nekomunikace

Kromě úvodní potvrzení automatem, že objednávka byla přijata, za celou dobu žádná komunikace. (Zboží bylo uvedeno jako skladem.)

celková spokojenost

• Obchod nekomunikuje. Na objednávku starou 7 dní zcela nereaguje, přestože zboží mělo být skladem!

Reakce obchodu AquaSpa

moc se omlouváme, část našeho teamu marodí a bohužel se nám Vaše objednávka zatoulala.
    Dnes jsme Vám již volali se sjednáním nápravy.

Děkuji a přeji hezký den

M. Veinlich
    AQUASPA.cz

• O nějaké výhodě nevím.
    • Uvádí zboží skladem a pak svévolně objednávku zruší.

Obchod po několika dnech sám zrušil objednávku, protože prý jím předtím nabízené zboží nemá. Zboží, které sám předtím uváděl jako skladem. Vlastně tedy zcela zbytečný obchod k ničemu.

Reakce obchodu AquaSpa

U produktu bylo v době, když jste objednávku vytvářel uvedeno, že je zboží objednané a nikoliv, že je toto zboží skladem.
    Taktéž jsme Vám objednávku nezrušili "sami", ale až poté, co s Vámi kolegyně telefonicky hovořila a situaci Vám vysvětlila.

Děkujeme a přejeme hezký den

• Pouze potvrdili přijetí objednávky,dále bez reakce,vypnutý mobil nebo vypne a dosla sms ozvu se později, mail také bez reakce.

Bez komentáře....