• Rychlá a korektní komunikace
    • Zboží vizuálně odpovídá popisu stavu
    • Perfektní balení
    • Zboží perfektně čisté, připraveno k použití

• Rychlé dodání , dobrá komuniakce
    • Zatím se zdá že vše poběží dobře
    • Co se týče dodání na místo určení tak balík byl doslova jen vyhozen na lavičku a nebýt otce co jsi šel pro oběd a během několika pár minut byl zpět a všiml si ho .. Tak mi mohl být i balík a peníze pryč !!!
    • Je třeba domluvit rázně přepravci.. Jim je to jedno se slovy .. Mi toho máme hodně .. Ale zaplacené balíky s nápisem jak kráva pozor křehké vyhodí nebo jen položí zhruba tam a tam a uteče mi nepřijde úplně fér.. Takže jediné asi zklamání je v tomto ohledu.

• výběr
    • popis produktů

Bez problémů. Mac dorazil čistý, jako nový. Vše funguje, jak má. Naprostá spokojenost.

• Rychlé osobní dodání, notebook ve stavu, jak bylo popsáno

• Rychlé dodání, velká spokojenost

• Macbook Pro je výborně repasovát, téměř jako nový.
    • Baterie odpovídá stavu uvedenému na stránkách
    • Zboží nebylo odeslánodo 24 hodin, jak je slíbeno na stránkách, ale s mírným zpožděním.
    • PPL jako přepravní služba OPĚT zklamala, přidali si den. Za to ale obchod nemůže, i když by možná mohl trochu zatlačit...
    • Na Macbooku nebylo Mac OS Mojave, jak bylo na stránkách, ale Catalina. To je pro mě nevýhoda vzhledem ke specifickému SW, proto jsem musel downgradovat. Tohle by obchod měl určitě v nabídce zmiňovat pravdivě.
  • Vše proběhlo dobře, personál příjemný, ... = spokojenost

• komunikace
    • vyhověli mi i když jsem měl nestandardní požadavek

S klidným svědomím mohu doporučit.

• Všechno je fajn, navíc dáma co obchod provozuje musí okouzlit snad úplně každého.
    • Nelze tam zaparkovat a obchod je mezi přesně zastávkami MHD.

Milý servis a s produktom sme spokojný :)

• Bezva komunikace. Zboží jak popsáno.

• Rychlost jednání

Skvělí, vstřícní, všechno funguje. Z počítače jsem nadšená. Hlavně je zajímá, co skutečně potřebujete a vyjdou vstříc.
    Pokud nastane nějaký drobný zádrhel, snaží se vyřešit obratem.
    Nevýhoda. Technik nemluví česky, možná by stálo za to spolupracovat ještě s jedním technikem, který rozumí. V mailu jsem měla smíchanou adresu centra a googlu, takže nefungovala, ale překlopení mailu byla služba jaksi navíc.

• Na rozdíl od konkurence Macbookárna příjemné a férové jednání, zboží odpovídá popisu a je pečlivě zrepasováno.

• Na dostupném místě, blízko MHD

• rychle dodanie
    • moznost pozriet si macbooky na predajni
    • ustretovy pristup pri telefonickom kontakte - vyriesili sa tym problemy spomenute v nevyhodach
    • neprehladny sposob objednavania - nezobrazi sa rekapitulacia pred odoslanim objednavky, v potvrdzovacom emaile taktiez nie, je tam len cislo objednavky
    • nie je moznost vybrat konkretny PPL parcelshop pre dorucenie - automaticky sa vyberie ten, co je najblizsie k fakturacnej adrese, ale nie je to pri objednavani nikde napisane

• prodejna přehledně upravená ve stylu apple obchodů
    • dobrá dostupnost MHD
    • dobrá komunikace s obchodem
    • rychlost vyřízení objednávky
    • jednoduché a rychlé předání na prodejně

místo na Plzeňské ulici je trochu zvláštní, člověk by v tomhle místě nečekal takovýto obchod. Parkování v místě je horší, ale prodejna samotná je zvenčí i vevnitř pěkná, předání proběhlo bez problémů, dostal jsem i základní informace jak pracovat s macem.

• Možnost prohlédnout a vyzkoušet si nabízené použité zboží v kamenné prodejně
    • Vstřícné jednání, flexibilita

• Důvěryhodný obchod

Reakce obchodu AppleTRH.cz

Děkujeme za příjemné hodnocení a doufáme, že si nové  užíváte.

• Rychlé, spolehlivé
    • Slečna na pobočce na Praze 5 je super

Reakce obchodu AppleTRH.cz

Děkujeme za příjemné hodnocení a doufáme, že si nové  užíváte.