• Velice špatná komunikace,obchod mi cca před měsícem poslal potvrzení objednávky,od té doby stále čekám na zprávu.

před necelým měsícem jsem si z Apple4you objednal náhradní díly na dron Parrot-Beebob. Objednal jsem si pouze ty díly,které byly označeny v nabídce jako ,,SKLADEM,, abych předešel komplikacím s dopravou a čekáním.Před 3 týdny se mi ozval zástupce obchodu ohl.mé objednávky se zprávou-Prověříme- a od té doby NIC.Žádná komunikace.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• komunikativnost
    • spolehlivost

Velmi příjemný přístup pana majitele. Zboží mi nebylo doručeno včas zásilkovnou avšak pan majitel svým komunikativním přístupem hned vše řešil. Zboží jsem již obdržela v pořádku.
    Ještě jednou moc děkuji za Váš čas a Vaší práce si moc cením.

• rychlost, spolehlivost

• Dobrý výběr
    • Velmi ochotní
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Super komunikace, expresní dodání, perfektní zabalení zásilky...

• Rychlé a spolehlivé jednání
    • nevím

Perfektní! Od objednání až po doručení.
    A cena krytu, byla třešničkou na dortu ;)

• Vyborna komunikace
    • Dobre ceny
    • Mozny nakup i v CZK vcetne dobre ceny za dopravu

Nakupoval jsem poprve, kde jsem jednak produkt nasel jako jediny krom amazonu a predrazeneho datartu. Spolehl jsem se na recenze a dobre jsem udelal. Zbozi sice dorazilo o den pozdeji, nez bylo uvedeno na strankach, ale bylo par dni pred vanoci, tak to je jeste paradni vykon :)

• Výborná cena, rychlost dodání

nic

• Velmi vstřícný a laskavý přístup.

S obchodem jsem spokojený,zboží dorazilo v pořádku,komunikace na jedničku. Určitě doporučuji

Naprostá spokojnosť
    rýchlosť. Ochota komunikovať

• Majitel ,který dokonale zná sortiment zboží ,které prodává a nutno říct , že je má pečlivě vyselektovaný a jsou to top značky doplňků pro Apple.Reaguje okamžitě a obratem odesílá.Má na skladě i nejnovější produkty v mém případě obal na nový MacBook Pro od TwelveSouth.
    • Žádná není.

Vřele doporučuji , svůj nákup brzy zopakuji a nelze jinak než doporučit.
    Konečně po delší době skvěle fungující e-shop .

• Doprava
    • Prémiové produkty
    • Cena dopravy

Doručení s dopravní službou in-time mezi 16-19 skvělé pro pracující! :)

• Měla jsem problém s platbou přes internet, ale eshop mi ochotně poslal zboží do zásilkovny na dobírku. Doručeno bylo velmi rychle. Děkuji.

• zboží bylo na skladě (jinde min 10 dní dodací lhůta)
    • rozumná cena
    • kvalitní komunikace
    • poplatek za dopravu i u dražšího zboží
    • není český návod

dobrý nákup za dobrou cenu (která by se mohla s posilující korunou ještě snižovat), jako možnou nevýhodu vidím vyšší cenu v případě reklamace, tzn. odesílání zboží do jiného státu

• výhodné ceny
    • rychlost vyřízení objednávky
    • zajímavý sortiment
    • málo známý obchod

Po počátečních obavách o nákup v tomto obchodě jsem maximálně spokojen a mohu jen doporučit. Určitě se sem ještě mnohokrát vrátím nakoupit.

• Výhodné ceny
    • Množství nabízených produktů
    • Rychlost vyřízení a dopravy
    • Komunikace obchodu

Naprostá spokojenost s obchodem. Určitě znovu nakoupím a rozhodně doporučuji.

Obchodu není co vytknout. Potěšila mne rychlost vyřízení objednávky a také cena. Zboží dorazilo v pořádku a zcela funkční. Nákupy v tomto obchodu jsem již doporučil známým. Oproti nákupu v ČR jsem uspořil pár tisícovek a to určitě potěší.