Objednala jsem knihu jako dárek. Přišla kniha, která byla značně poškozená. Při telefonátu jsem byla upozorněna, že kniha pochází z antikvariátu a byla napsaná Nová - poškozená. Tato poškozená kniha stála 129,-Kč. Za úplně novou a nepoškozenou knihu bych dala 150,-Kč. Nedoporučuji tento obchod.!Nemají zcela přesné informace. Když jsem hledala znova tuto knihu na stránkách, abych se přesvědčila jak to tam mají napsané už tam ta kniha nebyla v nabídce.

Reakce obchodu Apokryf.cz

u každé knihy je popsáno její poškození. Stav "nová - lehce poškozená" znamená, že kniha během přepravy doznala nějaké újmy, naťuklý rožek, natržený přebal, už ne tak moc lesklý přebal, apod. Pokud je poškození horšího rázu snažíme se jej popsat co nejpřesněji. Bohužel často si zákazníci popis produktu ani nepřečtou a pak jsou překvapeni stavem knihy.
    To, že je kniha v antikvariátu je vidět už na obrázku, kde je to označeno nápisem "antikvariát" nebo "nová"
    Apokryf.cz

• objednal jsem si knihu a nic se neděje

prodavačky se střídají v obchodě. Docela chaos v knihách- neuspořádanost. Mají mít např knihu XY-dle databáze v PC, ale často jí vůbec nemají,nebo někde??!!? je ?!?

Reakce obchodu Apokryf.cz

prosím napište mi o kterou objednávku se jedná a také o kterou prodejnu. Vy, jako zákazník nemůžete vědět co máme v databázi. Knihy vystavené na www.apokryf.cz většinou na prodejně nemáme, jsou to jen naše výdejní místa.

Zdravím
    Zuzana Machálková
    apokryf.cz

Jedna velká tragédie!!! 29.5.2018 vytvořena objednávka, 12.6.2018 přijata zpráva, že v průběhu příštích 16 dnů mě bude zásilka doručena do Prostějova k vyzvednutí.
    První a patrně i poslední objednávka!

Reakce obchodu Apokryf.cz

Osobní odběr v jiných městech než v Brně máme stanoven do 16 pracovních dnů. Do té doby po nákupu je vždy objednávka připravena na vybrané prodejně. Bohužel někteří zákazníci mail o doručení zásilky na prodejnu pochopí tak, že mají přijít za dalších 16 dnů. Nyní již by text mailu měl být jasnější a k podobným omylům by nemělo docházet.