Sehnala jsem zde knihu, kterou jsem už delší dobu hledala.

rychlý a spolehlivý nákup za super cenu, děkuji

Jsem spokojená

Možnost koupě knih, které už nejsou v obchodech.

Zajímavé tituly

• super ceny !!! Výběr by mohl být i větší, ale jinak vše ok, i doručení rychlé.

spolehlivost

• relativně dobré ceny
    • obchod nemá pobočku v Praze

vše v pořádku, bleskově odesláno

• ceny

• Výběr zlevněného zboží je jiný než kdekoliv jinde
    • Paní na pobočce Brno-Hlavní nádraží je profesionální a moc milá

• Velmi rychlé vyřízení objednávky, opravdu jsem moc spokojen

Po několikaletém pátrání po knize o Hořicích vydané v epdici Ztracené Čechy, mne moji známí doporučili váš obchod s informací, že kniha je na skladě. Nevěřícně jsem k vám na netu nahlédl a nevěřil jsem vlastním očím, a ihned objednával. Další překvapení bylo rychlé potvrzení objednávky a za několik málo dní, tuším 2 byla kniha v zásilkovně, takže moc děkuji. Podle této mé zkušenosti bych vám navrhoval oslovovat informační centra těch měst o kterých byly knihy vydány. Vždyť občané a příznivci těchto měst marně po knihách pátrají především tam, kde předpokládají, že by měly být, nebo by infocentra měla vědět kde knihu sehnat, a když o tom jejich pracovníci, či úředníci nevědi, tak jim to připomenout. Pro vás by to mohla být aktivní velmi levná cílená reklama. Promiňte, to byl názor, ne rada, člověka spokojeného a radostného ale i zároveň zklamaného jak některé věci fungují, spíše nefungují. Hezké a úspěšné dny přeji a ještě jednou moc děkuji.
    Karel Kněžourek

• Příznivá cena
    • Prodloužení doručení z důvodu problémů s vložením do zvoleného boxu. Uvítal bych automatické přesměrovaní do jiného boxu v blízkosti, místo zdržující korespondence ohledně náhradního doručení na adresu nebo výdejní místo.

• Dobré knihy , asi tak za třetinu až polovinu normální ceny.

Rychlé dodání, následně proběhla reklamace, vady z výroby a komunikace s obchodem byla velmi rychlá a věcná a korektní. Takže vedla k mé naprosté spokojenosti, obchod doporučuji.

• Dobré ceny
    • Rychlé doručení

Vše bylo ok

• Rychlé vyřízení
    • Nízké ceny
    • Velký výběr

• osobní přístup
    • skvělá dohoda s prodejcem

Celkově jsem spokojen.

Rychlé dodání, příznivá cena.

Vše v pořádku