• mají několik míst na uloženku a to mi vyhovuje nemusím čekat doma na dodání .

vyberu zboží vypíši zakázku a dál už není co řešit. potom siuž jenom zboží vyzvednu.

Reakce obchodu APEI.CZ

Děkujeme za pozitivní hodnocení a věříme, že si u nás vyberete i další produkty ke své spokojenosti :)

• Uloženka

• přehlednost

• Výborné ceny
    • U mnou vybraného zboží poštovné zdarma
    • Zboží skladem
    • Doručení do 2 dnů

Za mě samé přednosti. Rychlé doručení za rozumné ceny, pokud se bavíme o cenách, tak jednoznačně na přídi prodejců s nejlevnějšími cenami, často u produktů akce i s poštovným zdarma. Jednoznačně doporučuji. Doporučil jsem i kolegovi v práci a také spokojenost.

• Ceny
    • Doprava zdarma
    • Na zboží jsem čekal déle
    • Dříve jsem vytvořil objednávku než jsem byl upozorněn, že zboží dorazilo

Vaš APEI.CZ

Kupovala jsem si kartovy mobil jako náhradní mobil...takže jsem docela spěchala...Všechno proběhlo v pořádku , rychle a spolehlivě ...příjemný nákup

Velice spokojena

Vaš APEI.CZ

Vše OK, Víc takovýchto IT obchodů.

Vaš APEI.CZ

Obchod funguje tak, ako sa od profesionálneho predajcu online očakáva :)

Vaš APEI.CZ

Moznost pkatby predem, ulozenka.prehledne stranky, dobra komunikace s obchodem.

• Dárek k nákupu potěšil

Vaš APEI.CZ

První nákup v tomto obchodě - neměl jsem příliš důvěru, proto jsem koupil zprostředkovaně přes heureku s "garancí nákupu" a nakonec vše bylo v pořádku, takže mohu tento obchod doporučit.

• Přehlednost
    • Rychlost komunikace
    • Příjemné ceny

Vaš APEI.CZ

• Rychlá reakce a dodací doba

byla jsem spokojená

• Vše OK

Vaš APEI.CZ

• Objednávka v klidu domova.

• Rychlost dodani
    • Kvalita samotneho vyrobku
    • Prehledny web
    • Darek zdarma ;-)
    • nejsou

Tento e-shop vrele doporucuju!

• pohoda