• spokojenost maximální
    • nemám

Reakce obchodu APEI.CZ

Děkujeme za pozitivní hodnocení a věříme, že si u nás vyberete i další produkty ke své spokojenosti :)

Vaš APEI.CZ

• zboží dorazilo rychle - 2 dny, což třeba u jiných obchodu slibovali do 3 dnů a pak napsali, že se dodávka zdrží o 10 dnů a to tvrdí zboží skladem. viz ALZA.cz

NIC

Vaš APEI.CZ

Můj první nákup. Spokojenost. Slušné ceny.

• vše v pořádku

Vaš APEI.CZ

• Dobrá komunikace rychlé doručení.

Vaš APEI.CZ

Nákup v obchodě doporučuji. Objednávka byla vyřízena okamžitě, tj jeden den jsem objednala, druhý den jsem si už objednávku vyzvedla v OC Flora. Zboží je perfektní, skvělá věc (ponorka) kompatibilní s Legem, za nejlepší cenu. Obsluha v obchodě perfektní, usměvavý, milý a ochotný klučina. Obchod nabízí i jiné zajímavé věci, takže už jsem znova nakoupila a opět plná spokojenost. Děkuji

Reakce obchodu APEI.CZ

Velice nás těší, že jste s naší odvedenou prací spokojená, pochvalu předáme kolegovi na prodejnu.

Hezký den Vám přejeme, tým APEI.CZ

ZBOŽÍ DOSUD NEDOŠLO

Reakce obchodu APEI.CZ

Objednavky vzdy posilame bud ten samy nebo nasledujici den, jelikož jako oficialní dovozce, všechno mame skladem.

Pro rychle dodani vzdy doporučujeme používat kuryrní službu, která byla ve vašem připadě zdarma.

Jinak vaš balik bude vpořadku doručen.

S pozdravem, APEI.CZ

• Vstřícný a ochotný přístup k zákazníkovi, rychlé dodání.

Nic

Vaš APEI.CZ

po objednání jsem zaplatila do půl hodiny a čekala na rychlé vyřízení,ale po 10ti dnech stále zboží nemám,i když mi obchodem bylo napsáno,že zboží bylo odeslané.Na poště však pod podacím číslem balík nemají a ani neměli.......

Reakce obchodu APEI.CZ

Jinak vaš balik určite najdeme a bude vpořadku doručen.

S pozdravem, APEI.CZ

• zatím nic

ok

spokojenost

Vaš APEI.CZ

• Rychlost přímo blesková, super ;)

Vaš APEI.CZ

• Velice rychlá odpověď na e-mailový dotaz, velká vstřícnost a flexibilita.
    • Chybí možnost telefonické komunikace.

• Dobrá cena

Celkem kvalitní produkty za dobrou cenu.

Vše ok. Doporučuji.

• vše jak má být

Vaš APEI.CZ

Toto byl první nákup. Komunikace perfektní, co jsem objednal, to dorazilo v pořádku. Co se týče cen ,tak rozhodně doporučuji. Né jak ti velcí prodejci co platěj reklamu v tv a pak jsou cenou výrobků až u konce srovnávačů na netu.
    Howg!