• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 2 týdny

• Notebook byl doručen za 24 hodin.

• komunikace

vše bylo v naprostým pořádku

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 4 týdny

Objednavka probehla bez problemu, vse pohotove ihned dosel email o vsem me informovali jak o stavu objednavky dodavky zbozi atd. Jsem.velice spokojena

• Rychlost, spolehlivost

Doporučuji zásilka byla rychlé vyřízena a doručena.

• široký sortiment zboží
    • přehledné webové stránky
    • rychlé dodáníochotný personál
    • ochotný personál

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Zboží jsem obdržela v pořádku a krátce po objednání.

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 4 týdny

Vše proběhlo dobře, zboží došlo v pořádku v termínu jakém mělo.

• Skvělé ceny
    • Kvalita
    • Levná doprava

Objednala jsem si TV do 2 dnů jsem ji už měla doma. Naprosto spokojená. Žádné dohady s doručujícím. Balík přijel naprosto v pořádku. TV jede jak má. Naprostá spokojenost :)

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 1 měsícem

• skvělé a rychlé jednání..velice profesionální přístup

Velice doporučuji... naprosto profesonální, rychlé a přátelské jednání....zboží dorazilo naprosto v pořádku...pefektně a bezpečně zabaleno...a navic velice rychle...za mne velky palec nahoru

• dobrá spolupráce
    • žádné problémy s domluvou
    • krásné ceny elektroniky atd..
    • přehlednost e-shopu

tento e-shop velmi doporučuji :).Je s nimi dobrá a rychlá domluva a dávají včas vědet kdy zásilku doručí. Hned po objednání dojde email o zásilce a další info. Jsem spokojená a kdybych měla kupovat další elektroniku tak bych neobjednávala nikde jinde než na ap-shop.cz

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 1 měsícem

• Rychlé zpracování objednávky, odesláno ihned a doručeno v nejkratší době.Se zbozim jsem spokojená☺️
  • nakoupil v obchodě AP-SHOP před 1 měsícem

Doporučuji , rychlé dodání a skvělá komunikace . Zboží dorazilo kvalitně zabaleno . Všem moc doporučuji

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 1 měsícem

Rychlí jednání. Zboží bylo doručeno v pořádku. Doporučuji všem.

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 1 měsícem

jsem velice spokojená,zboží přišlo včas,kvalitně zabalené,nepoškozené

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 1 měsícem

• Rychlé doručení, velký výběr.

Vše proběhlo rychle, zboží přišlo v pořádku a odpovídá mým představám :)

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 1 měsícem

Díky přehledným webovým stránkám jsem nalezla přesně to, co jsem potřebovala a to jen díky profesionálnímu přístupu. Obratem mi došlo potvrzení a následně ještě ten den zboží bylo vyexpedováno. Vše bylo rychlé a především samotné zboží, se kterým jsem maximálně spokojená, došlo hned na druhý den.

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 2 měsíci

• Promptné vybavenie, rýchle dodanie balíčku a kvalitné výrobky
    • Páčila sa mi skvelá komunikácia, stále som mala prehlad o stave mojej zásielky

Odporúčam skúsit

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 1 měsícem

Dobrý den s tímto obchodem jsem nadměrně spokojená , doporučuji všem. Veliký výběr jakéhokoliv zboží. Maximální velikosti zboží. Za mě super obchod opravdu doporučuji všem mladým i starším lidem.

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 2 měsíci

• Široký výběr IT techniky a služeb, s maximální slevou a ochotou. Super komunikace, a velmi rychlá doba dodání. Vřele doporučuji.

S obchodem jsem byla velmi spokojena, jak s přístupem tak se zbožím. Příjemné ceny, a velmi rychlá doba dodání. Za mě maximální spokojenost.
    Mohu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 1 měsícem

S obchodem jsem velice spokojená můžu jen doporučit .

• Výborná komunikace
    • Rychlé odeslání
    • dostatečná možnost výběru doručovatele
    • široký výběr
    • výhodné akce

Celkově byl nákup zcela v pořádku. Obchod nabízí široký sortiment s řadou výhodných slev a navíc je spolehlivý. Co víc si přát.