• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlost, perfektni komunikace, absolutni ochota

Kupoval jsem u teto firmy PC ACER PREDATOR a par drobnosti. Obeslal jsem vice firem pouze tato okamzite odpovedela a mela ochotu se se mnou bavit a vysvetlovat.Shrnu to: podlouhe dobe jsem mel pocit nas zakaznik nas pan. Opravdu doporucuji a budu pokracovat v nakupech u teto firmy. PS: Jeste jedna ne nepodstatna drobnost PC mne vyslo mnohem levneji.

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 2 týdny

• Rychlé a správné vyřízení objednávky
    • Dopravce DHL místo doručení poslal lživou SMS, že nás nezastihl a zboží jsem si raději přeposlal a vyzvedl v Uložence. Tam se DHL nemůže vymlouvat.
  • nakoupil v obchodě AP-SHOP před 3 týdny

• rychlá a bezproblémová komunikace s obchodem
    • solidnost
    • ochota
    • servis
    • můžu jen doporučit
    • žádá

Nespokojenost

Nedoporučuji. mi připadá že všechny recenze píšou lidi s IQ maximálně 65. jako klad uvádějí vždycky rychlost, slušné jednání a vynikající komunikaci a dobrou cenu. ale to se snad v obchodu předpokládá, ne? To snad nemůže psát normální člověk?

Pokud chcete nakupovat za nižší ceny než má Mall (nebo CZC) - největších eshopy, tak se nedivte, že narazíte na podvodníky. Skoro by se chtělo říci zapojte rozum a dobře vám tak. Nižší ceny než největší hráči při stejné kvalitě prostě mít nelze. Nakupujte výhradně u Mall nebo CZC.

• výborná domluva, výborné ceny, rychlé a vstřícné jednání, 100% doporučuji

Jeden z nejlepších e-shopu se kterým jsem komunikoval a vše všem mi vyšli vstříc, ochota, rychlost, spolehlivost, servis. všem 100% doporučuji

• ceny

Za 24 hodin od objednávky jsem měl ntb doma, profesionalita jednání pana Postavy. 100% spokojenost.

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 2 měsíci

• Rychlost dopravy.
    • Pokud uvádějí, že je výrobek skladem, tak je tomu skutečně tak, na rozdíl od některých eshopů...
    • Komunikace eshopu se zákazníkem.
    • Lepší ceny.

Z nákupu mám velmi dobrý pocit. Zboží přišlo dost rychle a v pořádku. Oceňuji také osobní nasazení pana jednatele při řešení nedostatku na straně výrobce, kdy sám výrobce uvedl nepřesnou informaci ohledně určité funkce produktu.

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 2 měsíci

Připadá mi podivné ptát se zákazníka na jeho spokojenost když ještě žádné zboží neobdržel.

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 3 měsíci

• Podstatně levnější jak ostatní velké e-shopy (asi o 20%)

• osobní komunikace
  • nakoupil v obchodě AP-SHOP před 3 měsíci

Doporučuji, rychlé dodání, dobrá komunikace.

• nakoupil v obchodě AP-SHOP před 3 měsíci

Bezvadná komunikace všem doporučuji.

• rychlost, dobrá cena
  • nakoupil v obchodě AP-SHOP před 3 měsíci

• prijemne jednani, rychle odeslani zbozi

Super ceny

• Nízké ceny

Nákup proběhl zcela bez problémů. Pan Postava na mé dotazy na funkce odvlhčovače reagoval ochotně a kontaktoval s mým dotazem i zástupce výrobce. Se stejným dotazem jsem předtím u dvou velkých e-shopů nepochodil.

• Obchod nemá chybu
    • Maximální spokojennost
    • Perfektní přístup k zákazníkovy
    • Na jakýkoliv dotaz odpoví vyčerpávající profesiinální odpovědí
    • Super ceny
    • Velice rychlá dodací lhůta
    • Co mají uvedené, že je skladem, je doopravdy skladem
    • Záruční lhůty poskytují dle výrobce třeba i 3 roky, jak firmě tak i soukromé osobě

MOHU JEDINĚ DOPORUČIT