• Vzácný charakter prodeje
    • Velmi kvalitní výrobek

Podpořte českou firmu u které je znat ze ví co děla a proč to děla….

• skvělý přístup
    • reakce na dotazy
    • je z toho cítit lidskost. Firma o pár lidech, kteří k tomu mají osobní vztah
    • rychlost vyřízení objednávky

• naprosto úžasný obchod
    • skvěle členěno, vše přehledné
    • naprosto úžasní lidé, kteří ochotně poradi ve dne v noci (doslova)
    • naprosto úžasný kvalitní a krásný materiál
    • mnoho variací (skvělá investice)

Tento obchod jsme objevili, když byli kluci malí.. a stále se sem vracíme... investice je to sice vyšší, ale vyplatí se... u nas faber jeden opravdu každý den. Malé hřiště i v malém bytě:-) neskutečně mnoho variací, jak díly využít. Navíc moc ochotný personál, který pomáhá vyřešit trable, pokud se vyskytne:-)

• Skvela komunikace
    • Napadite produkty
    • kvalita zpracovani

Jsem rad ze v cr mame takove firmy jako je antonie ema. Klobouk dolu a preji mnoho spokojenych zakazniku jako jsem ja.

• skvělý přístup
    • rychlé vyřízení
    • kvalitní produkt

Rozhodně doporučuji. Na všem se dá domluvit, rádi poradí a vysvětlí. Určitě to nebyl můj poslední nákup.

• Rozšíření již dříve objednané stavebnice, vše splňuje požadavky a představy
    • Rychlé doručení
    • Dobrá komunikace na chatu i odpoledních hodinách

Velmi mile prekvapeni, obchod zpracoval a vyexpedoval zbozi rychle na to ze se jedna o veci skoro na zakazku. Zlepsil bych akorat transparentnost ohledne dopravy a komunikaci pravdepodobneho doruceni. Jinak nemam vyhrad. Moc se mi libi ze obchod je stylem eco a to se propsalo i do baleni zbozi.

• rychlost spolehlivost