• Prima obchod

Vůbec žádná

Skvělé jednání a ochota. Co nemají se pokusí sehnat, pokud je problém s dodáním (na něco se musí počkat) ihned volají. Moc ráda zde nakupuji pro syna.

• Velmi vstřícné jednání
    • Skvělá komunikace
    • Velký výběr
    • Slevy
    • Rychlé odeslání

Krásné hračky. Kupuji pravidelně

Velmi vstřícná, příjemná a ochotná prodejkyně, která i vyhledá a doporučí zboží podle Vašich požadavků - věk, pohlaví, téma, aj. Bezproblémová a rychlá komunikace. Velmi rychlé odeslání zboží.
    Široký sortiment zboží pro open ended hry, senzorické hraní aj. Krásná nabídka knížek.

Skvělý obchod, velký výběr, rychlé dodání a supr komunikace.

• Skvělá komunikace, rychle dodání, krásné a kvalitní hračky. Určitě objednám znovu.

Super obchod. Krásné hračky

• Perfektní domluva, vstřícný přístup, obrovský výběr nádherných dřevených hraček, skvělej eshop, ráda se vracím k nákupu
    • Nemám co vytknout☺️

• Velmi ochotní

Skvělá komunikace

Krásné hračky , rychlost dodání . Cena velmi příznivá . Doporučuji a určitě jsem nenakoupila naposled.

• Úžasně rychlí v expedici :-)

• Profesionální přístup
    • zodpovězení všech dotazů a doporučení vhodného produktu

• Perfektní komunikace

• Psala jsem email zda to dorazí do Velikonoc, paní psala že by mělo ale není si jistá. Nakonec vymyslela to co vymyslela a obě hráčky mi přišli v úterý a ve středu :) takže už to mám doma a v pondělí jsou Velikonoce :) určitě doporučuji jelikož se opravdu snaží vyjít zákazníkovi vstříc :) určitě budu doporučovat dál :) a určitě zase objednám
    • Trošku mě mrzí, že zboží nepřijde i na dobírku. Musela jsem si vkládat hotovost na účet :) jinak vše super

Určitě objednám znovu :)

• Rychlé doručení, krásne produkty
    • Nemám co vytknout

• Rychlé dodání, krásné veci
    • Možná bych uvítala více fotek u zboží a detailnější popis +český popis u anglických knížek.
    • nejde platit na dobirku

Jinak s paní je super komunikace, takže to co jsem napsala jako nevýhody se dá jistě napravit , když ji napíšete zprávu
    Nebyl to můj první ani poslední nákup v tomto krásném obchůdku ❤️

• Bleskové odeslání
    • Krásné kvalitní zboží

• Oceňuji širokou nabídku krásných hraček a knih, milou komunikaci a vždy bezproblémový nákup. Doporučuji ☺️

• Bezkonkurenční cena (díky slevovému kupónu)

Super cena.