• skvělá komunikace, velká ochota

Rychlé doručení, obchod poskytuje video návody na cvičení s pomůckou, vysvětlení ohledně používání atd. Ceny jsou také lepší, než na ostatních obchodech, kam své zboží dodávají.

• Inserting the Anibal is very difficult. It should be in a irgonomic shape to begin with and then turn into the balloon after inflation. Complete insertion doesn't do much for the perineum expansion and the balloon tends to quickly leave the birth canal with a pop n pain. It is scary from there.The book doesn't contain English explanation and is so very difficult for non Czech people... all in all painful

• dostupné informace
    • Poradenství, videa
    • Rychle dodání
    • Kvalitní komunikace

Veškeré informace velmi dobře dostupné, web přehledný a šikovně udělaná nabídka dalších produktů.

• Rychlé doručení, vš eok

Super pomůcka pro trénink vnímání panevniho dna. Urcite se neupinejte na velikost nafouknuti, spis opravdu na protitek a práci PD pri vypuzení a jak udělat uvolneni. Super taky zazit tah hraze, ktery pak tolik neprekvapi u porodu.

• Vše,co potřebuhete k pomůcce na jednom místě a kvalitní.

• Rychlé doručení 2 prac.dny od objednání

• Rychlost vyřízení objednávky

• Dobrá komunikace
    • Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží
    • Přehledné stránky e-shopu

• komunikace

• Rychlé, bezproblémové, diskrétně balené

• Opravdu pomáhá
    • Trošku víte do čeho jdete

Balónek vás pomůže "roztahnout" a trochu se naučíte dýchat. Došla jsem na 28cm, ale porod mi přišel jako úplně něco jiného, nedá se s vypuzovaním balonku srovnat. Nicméně mi trénování dodalo trochu sebedůvěry a porodu jsem se tolik nebála. Porod jen s kosmetickymi trhlinkami.

• Pěkně zabalené
    • Příprava na porod
    • Vše potřebné na jednom místě
    • Doručení přes zásilkovnu
    • Nevím

• Anitea - předporodní čaj má expiraci za dva měsíce. Vyroben je v roce 2020 což mi přijde trochu jako přešlap. Když si kupuji čaj, tak předpokládám že bude expirovat minimálně za rok.

Rychlé dodání, kvalitní produkt.

Velmi rychlé doručení, dobrá komunikace obchodu.

• snad do druhého dne, opravdu rychlost :)

• Velmi rychle dodani

• Hezký design a příjemný material
    • Pro mne, bohužel, naprosto nevyhovující. Těšila jsem se, jak si jako starší prvorodicka pomůžu před porodem, ale bohužel se mi nepodařilo ani jedno cvičení...