Doporučuji..

• Rychlost dodávky
    • cena zboží
    • Neznám

vporadku

• Pozor na tento podvodný Eshop. Lákají na nízké ceny, a pak zruší objednávku. Celkem 4 emaily.
    • 1. Přijde potvrzení objednávky, čeká se na realizaci,
    • 2. potvrzení objednávky
    • 3. Prominte, ale musíme zrušit vaší objednávku nakolik zboží sme vyprodali a v blizke dobie nebudeme TV naskladňovat. S pozdravem Angryprices.cz
    • 4. a pak ještě z eshopu Angryprices.cz byla zrušena.
    • Hlavně že lákají a "Garantujeme profesionální obsluhu a 100% spokojenost s nákupy."
    • Celkově podezdřelý eshop. Svědčí o tom i psané recenze asi od zaměstnanců eshopu.
    • Doplnění: Další důkaz jak lžete:
    • Předmět Vašeho emailu:
    • 1.mail - Objednávka potvrdená, čaká sa na realizáciu - Angryprices.cz
    • 2.mail - Potvrzení objednávky - Angryprices.cz
    • takže pokud slovenčina a čeština má stejné významy, tak je 2x psáno že objednávka je potvrzena. Dle českých zákonů, je objednávka závazná pro obě strany.

Nedoporučuji

Podvodníci !!!!

Reakce obchodu Angryprices.cz

Naše reakce na neoprávněnený a arogantní útok na náš e-shop.
    1, Samozřejmě že po objednání přijde z automatu přijetí objednávky, čeka se na realizaci
    2, Tady zavádíte čtenáře , neboť žádnou informaci jste nedostal ohledně potvrzení objednávky.
    3, Samozřejmě že jsme korektně zrušili objednávku jak dělají i jiné e-shopy což je v 3bode i vámi potvrzeno. Zrušení vaší objednávky bylo neprodlene jako došla na řadu zpracování vašé objednávka co nepřekročilo par hodin.
    Vaše poznámka o obsluze a spokojenosti s nákupem, samozřejmě že každý e-shop se snaži aby byl zakazník spokojený vždyť proto podnikame abychom měli klienty a nejlepe stálé klienty ačkoli občas se vyskytnou nedostatky, ale ty se snažíme řešit.

• ????
    • Firma provozující e-shop ????

Není mi jasné, proč na stránkách e-shopu není uveden žádný údaj o prodávající firmě, jejich název, sídlo apod. Obával bych se něco objednat, když ani nevím od koho. Zvláštní :-( .....

Reakce obchodu Angryprices.cz

Nechapem útok na náš e-shop z vaší strany. Vše o provozovateli je napsáno v obchodních podmínkách stači umět číst.

• + s poměrně velkým náskokem nejnižší cena produktu, který jsem nakoupil
    • + možnost platby kartou v eshopu
    • + možnost nákupu na dobírku
    • + u mého výrobku doprava zdarma, což ani v ceně 12 000 Kč není pravidlem
    • + přehlednost obchodu, dobrá orientace v něm
    • + poměrně rychlá reakce na zaslané dotazy
    • + při reklamaci v rámci 2 leté záruky údajně zajistí odvoz reklamovaného výrobku a v případě oprávněné reklamace neúčtují cenu za odvoz
    • - chyběl reklamační řád na stránkách, po upozornění byl doplněn
    • - místy slovenský text
    • Nejsou to ale zásadní problémy.

Doporučuji. Snaží se, výrobek byl nově zabalený, nebyl použit.
    100% nikdy nedávám, proto těch 90%.

• Ani po týdnu po objednání žádná reakce ze strany internetového obchodu.

Nemohu posoudit

• solidnost
    • neznám

super

• nelze objednat na dobírku

zboží bylo za bezkonkurenční cenu a přišlo za pár dnů.všem doporučuji

Reakce obchodu Angryprices.cz

Už jsme dořešili i dodávku zboží na dobírku pro spokojenost zákazníků.

• Další borci, co si sami píší recenze. Obchod, co má všechno a přitom nic. Nůžky, nože, biče....

Nevědí ani, co nabízejí

Reakce obchodu Angryprices.cz

Je škoda, že bez reálné zkušenosti atakujete nove e-shopy. Něco takového jako konkurence není nic špatného hlavně pro váš zákazník. Zvyšuje kvalitu a snižuje cenu.

• ok

• nákup z domova