• co jsem potřeboval, bylo skladem
    • dobré ceny

Super obchod, všem vřele doporučuji. Rychlost dodání. Kvalita za rozumnou cenu.

• Je to pohodlné, i ve výběru

• Rychlost,cena

• rychlost dodání
    • přehledný e-shop

• rychlost, solidní ceny
    • nevím o žádné

• Mají skvělé ceny na produkty české firmy MARS
    • Nebylo zasláno vše podle objednávky, chyběli produkty, očividně o tom ani nevěděli, že to neposlali. Dobírka byla jen na to co zaslali. Musel jsem je o tom infomovat a bylo poté doposláno.
    • Vubec není poznat co je a není skladem, zákazník netuší, zda to mají, nemají, kdy to bude odesláno. Když bych to potřeboval na 100% na nějaký termín, tak je tento obchod nepoužitelný.

Komunikaci o stavu skladu, stavu objednávky bych si v roce 2020 představoval lépe, mají tak 10-15 let starý eshopový systém a dle toho se systém taky chová. Chtělo by to trochu jít s dobou.

Reakce obchodu ANGATRA

Děkujeme Vám mockrát za kladné hodnocení. V sortimentu máme mnoho zboží, a když je objednávka velká a obsahuje hodně různých položek, musíme produkty objednávat od mnoha různých dodavatelů, a jejich doručovací lhůty se mohou v nynějších zvláštních časech značně lišit. Abychom Vás nezdržovali, posíláme Vám ihned to, co je v momentální chvíli dostupné (pokud to je převážná část objednávky), a zbytek dopošleme okamžitě po obdržení zboží od dodavatele. Nikdy nefakturujeme neposlané zboží a neúčtujeme dobírku a dopravné dvakrát. Nicméně jsme Vám vděčni za konstruktivní kritiku a budeme se snažit takové situace řešit co nejlepším způsobem pro zákazníka.
    S pozdravem a přáním hezkého dne,
    Angatra

• Dobrá komunikace

Dobrá cena a rychlé doručení.

Kromě nákupu jednorázových rukavic nemám s obchodem žádnou zkušenost. Oproti většině obchodů měl na skladě i rukavice velikosti XL a za celkem přijatelnou cenu. Objednávka byla vyřízena rychle.

• Rychlé jednánį

Velmi rychlé vyřízení objednávky.

• nákup poprvé, vyřízeno do druhého dne, perfektní

dobrá komunikace, okamžitá reakce obchodu na dotazy

• skvělý ceny

• Rychlé a korektní jednání¨.

Rychlá reakce, přijatelné ceny

• Zboží mně bylo dodáno velmi rychle, obchod doporučuji