• pokud není zboží na skladě,tak je nutné zákazníka předem upozornit a ne až potom cp udělá objednávku,kterou vy schhválíte a v zápětí zrušíte
    • Obchod nabízí zboží, které prý již několik let neprodává a nejlepší na tom je, že se dotazují, kde jsem zboží našla. :-)

• rychlost, spolehlivost
    • nemá - první nákup

velmi slušná společnost

• velky sortiment a rychla dodavka a dobre ceny

odporucam

• Rychlá komunikace se zákazníkem.
    • V nabídce bylo zboží, které nelze objednat.

Spolehlivý obchod. Platba za neuskutečněnou dodávku byla ihned vrácena.

• nevím o žádné
    • zboží není na skladě

vybírat pouze zboží zaručeně skladem ... - jinak je to hra o kliknutí

• přehledná nabídka

• sehnala jsem levně krémy qiksilver
    • -

Perfektní obchod

• Moznost vyzvednuti mimo oteviraci dobu obchodu.
    • Oteviraci doba, ale je vyvazena moznosti na domluvu, kdy je zbozi mozne si vyzvednout v prilehle hospode :)

Zboží které bylo nafocené a které jsem objednala bohužel bylo jiné než které přišlo, v tomto případě se jednalo o hřeben pro psa, který byl nafocený s automatickým vyprazdňováním vyčesané srsti a přišel bez. Tudíž nejsem spokojená a jinde bych tento koupila levněji.

• vysoké ceny

• rozhodující byla cena, pokud jsem zboží vyzvedla osobně
    • osobní odběr za hranicí Prahy

Spolupráce výborná, při osobním odběru u produktu, o který jsem měla zájem slušná cena. Osobní odběr ovšem není zajímavý pro ty, kteří nebydlí v lokalitě Praha Prosek, Letňany, Čakovice, Vinoř.... a nenjí auto.

Reakce obchodu anekupto.cz

Děkujeme za vaši recenzi, osobní odběr je v tuto chvíli opravdu možný jen v Jiřicích. Plánujeme však odběrná místa rozšířit. Děkujeme za Váš nákup a těšíme se na další spolupráci.

• Žádné.
    • Absence komunikace, odpověď na dotaz je nutné několikrát urgovat. Nedodržení dodací lhůty uvedené v e-shopu.

Obchod by měl být přejmenován na "nekupto.cz".

Reakce obchodu anekupto.cz

Dobrý den, omlouváme se za způsobené komplikace. Případnou stížnost - budete-li mít zájem, pošlete prosím na [email protected]. Váš názor nás zajímá a rádi Vám poskytneme kompenzaci za způsobené nepříjemnosti, např. slevu pro další nákup.

• Pohodlný nákup z domova a dobrá cena.

Doporučuji!!!

Děkujeme za doporučení!

• bezva obchod

Naprosto bezvadný obchod.I přes to,že jsem spletla objednávku,naprosto skvělá a rychlá odpověď s tím,že mi byla objednávka upravena.Další super je rychlé dodání,v po.jsem zboží objednala,ve st.ráno jsem ho měla doma.Vřele všem doporučuji,a děkuji za bezva obchod :)

Reakce obchodu anekupto.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jsme Vám mohli vyhovět a Vaši objednávku upravit.

• Dobrej eshop, férové jednání a rychlý dodání.

Dobrej eshop.

Reakce obchodu anekupto.cz

Děkujeme! Pochvala potěší :)

• obcas si tady kupuju parfem, vzdy je rychle doruceni, vsechno bez problemu
    • nekdy maji ten muj oblibej vyprodany :(

bezva obchod

Reakce obchodu anekupto.cz

Děkujume za recenzi! Snažíme se, aby každá objednávka byla vyřízena co nejrychleji! Pokud Váš oblíbený parfém není zrovna skladem, napiště nám, a my Vám sdělíme, kdy bude opět k mání.

skvela komunikace

Reakce obchodu anekupto.cz

Děkujeme! Snažíme se našim zákazníkům vždy vyjít vstříc :)

• Nic mě nenapadá
    • všechno předražený

Obchod vypadá jak po vykradení ,pár věcí které jsou staré a ještě k tomu silně předražené.