Dobré ceny a dostupnost v Pardubicích

• Komunikují, vše v pořádku.

Vše naprosto v pořádku. Doporučuji!!!

• velký výběr
    • slušné ceny
    • je znát, že to dělají léta - vždycky poradí
    • kvůli Covidu trošku delší dodací lhůty, ale to je teď všude

Perfektní komunikace a ochota

• jediný slušný specialista na elektroniku široko daleko
    • nakupuju tady už skoro 20 let a spokojenost
    • vždycky poradí

• Jediná reakce před 10 dny, že se objednávka vyřizuje. Dál nic. Telefony neberou, na emaily nereagují. Ještě že mě něco osvítilo a nezaplatila jsem předem.

Nesolidní, nefér, pochybná firma.

• Zkušenosti vždy bezproblémové, spokojenost

• zajímavé ceny
    • široká nabídka
    • pobočka v centru Pardubic
    • dodací lhůta - po 14 dnech žárovky nedorazily na prodejnu
    • nepřehlednost e-shopu (podrobnější kategorie, filtrování zboží)

Žárovky jsem objednával necelé dva týdny před Vánoci, abych vyměnil rozbitou žárovku v kuchyni za novou, bohužel do Štědrého dne a večeře, nedorazila a později zatím také ne. Aneco má ale obecně delší dobu vyřízení objednávky, které musí objednávat, takže je to více než týden, kdy na objednávku často skoro zapomenete.

• Ochotní, poradí, profesionální přístup, humor, optimismus - přeji jim vše dobré

Byl jsem vyzván k odběru zboží na prodejně, ale nebylo tam doručeno

• Mám obchod velmi blízko domu

Veliký sortiment elektrosoučástek,zdrojů,atd

• Možnost osobního vyzvednutí bez dalších poplatků jak je nyní stále populárnější.

Už jsem urgoval objednávku, ale nic...???

• Je blízko mého domu a opakovaně nakupuji bud v obchodě,nebo přes zásilkovnu v obchodu.

dobré ceny rychlost připravení zboží

• Férové jednání

Všechno se vyřídilo férově a v pořádku vyzvednuto za jinou náhradní sd kartu za internetovou cenu

• Cena.

spokojenost

• V místě bydliště - možnost osobního vyzvednutí
    • Špatná komunikace obchodu - dovolat se je obtížné, na mail jsem odpověď nedostal.
    • Dodání části zásilky trvalo dva týdny.

V neděli 16. 8. jsem objednal anténní stožár délky 2,5 m a dva držáky. Ve středu 19. 8. jsem zboží vyzvedl ve výdejně, kde mi jej předala milá paní. Dodání do tří dnů bylo dodrženo. Bohužel až doma jsem zjistil, že anténní stožár má průměr 42 mm namísto objednaných 48 mm. Až po několikahodinových pokusech se dovolat jsem po telefonu mluvil s majitelem. Slíbil nápravu. Další více než týden se nic nedělo, opět jsem musel telefonovat (na několikátý pokus) a pak i prodejnu/výdejnu osobně navštívit. Problém spočíval v tom, že firma měla na skladě stožáry 42 mm evidované a naceněné jako 48 mm. Další problém prý je v přepravě stožáru jakožto nadrozměrného zboží. Nakonec jsem správný stožár připraven ve výdejně až v pondělí 31. 8., kde jsem ho vyzvedl.. Pro úplnost dodávám, že jsem jej koupil za cenu prý odpovídající stožáru průměru 42 mm, kterou jsem původně zaplatil a která byla uvedena u mnou objednávaného stožáru průměru 48 mm.