• nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 1 měsícem

Rychlost vyřízení a dodání je ohromující.

• nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 2 měsíci

• díly na míru, dobré jednání

zábradlí a madla byla precizně připravena a zabalena

• nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 2 měsíci

• rychlé vyřízení objednávky
  • nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 3 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 4 měsíci

Na webu jsem vše jednoduše objednal a bylo mi i doručeno.
    Pokud však jde o kvalitu dodaného zboží, tak ta byl špatná. U dvou kusu z pěti konzolka madla s kloubkem stavitelná-04 byly stržené dva závity v konzole madla. Samotné madlo bylo v jednom místě špatně slepeno, což se plně projevilo až při montáži. Vše jsem musel sám následně opravit, neboť již jsem vše namontoval a zjistil následně a nechtěl jsem se zdržovat s reklamací.

Možná jsem měl jednoduše smůlu ale nevím!!!

Reakce obchodu ANDĚLCZ

Dobrý den, děkujeme Vám za Váš komentář. Ještě jednou se omlouváme za komplikace, uvedené konzolky vám byly zaslány nové (doufáme že bylo vše vpořádku). U madel nad 4m může nastat tento problém, (spíše dopravou)ale madla lze vždy vyměnit (objednání přepravní služby na vrácení zboží není po nás žádný problém). Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, a proto i tahle zkušenost je pro nás poučením do budoucna, budeme se těšit na případnou další spolupráci. S pozdravem Eshop Andělcz

• nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 4 měsíci

• Kompletní sortiment zábradlí a příslušenství
    • rychlá reakce
  • nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 8 měsíci

• Rychlé a spolehlivé jednání. Prehledná informovanost o stavu zakázky.
  • nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 8 měsíci

Přehledné stránky. Zboží jsme dostali rychle.

• Dobrá komunikace
    • Kvalitně zabaleno
  • nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 9 měsíci

• Perfektní komunikace s obchodem a přehled o stavu objednávky až po dodání.

Nerez zábradlí - velmi snadná montáž jednotlivých komponent i pro méně zručné.

• nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 9 měsíci

• rychle krátce.
  • nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 10 měsíci

Obchod jednoznačně doporučuji. Oceňuji zejména rychlost přípravy potřebného zboží a rychlost dodání. Komunikace také super.

Žádný problém.

Ochotní pracovníci

ok

• nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 1 rokem

• dobrý výběr, ceny, perfektní dod. lhůta.
    • nic.

spokojenost, doporučuji.

• nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 1 rokem

Skvělé a rychlé dodání, ochotné jednání.

• nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 1 rokem

• Nebyl "návod", takže koncovku madla jsem do madla namlátil komplet i s dříkem. Buď byla málo hluboká díra, nebo úzká díra, nebo dlouhý špalík, už s to nešlo rozebrat, tož koncovka po zatlučení na sračky :-). Poučen, jak na to, druhá koncovka už byla za asistence pily na zkrácení dříku ok. (ale náhradní koncovka není potřeba).

Nebyl "návod", takže koncovku madla jsem do madla namlátil komplet i s dříkem. Buď byla málo hluboká díra, nebo úzká díra, nebo dlouhý špalík, už s to nešlo rozebrat, tož koncovka po zatlučení na sračky :-). Poučen, jak na to, druhá koncovka už byla za asistence pily na zkrácení dříku ok. (ale náhradní koncovka není potřeba). Benáček.

• nakoupil v obchodě ANDĚLCZ před 1 rokem

Drevene madlo melo viditelnou cca 1mm sirokou spatu v napojeni.. Za tu cenu bych cekal vyssi kvalitu...