• okamžitá reakce na odeslanou poptávku e-mailem a následně telef. kontakt.

všem doporučuji.

• Bezproblemový, rychlý nákup.
    • Žádné.

Zboží jsem nakoupil, ještě ten den bylo odesláno.Doporučuji.

• jednání se zákazníky,kvalitní produkty
    • na některé kvalitní produkty delší čekací doba

• Žádné

Rychlé dodání, dobrá cena. Doporučuji.

• komunikace obchodu s klientem
    • rychlost dopravy

• Solidní obchod

Doporučuji -ochota a příkladná komunikace obchodu.

• dobré ceny

• dobrá komunikace obchodu
    • žádné nemá

objednávka proběhla v pořádku, a byla okamžitě vyřízená

• dobre info o tech. parametrech zbozi
    • neni mi znamo

dobra nabidka, velmi slusne jednani, rychle dodani

• Dodává přes toptrans a v dnešní době za cenu dopravy mi firma poslala číslo na řidiče a musel jsem kontaktovat řidiče já sám. To se mi ještě nestalo. Příště raději zboží koupím u jiného obchodníka, který využívá PPL, DHL, nebo Českou poštu.

Pokud někomu nevadí, že za cenu dopravy se musí sám angažovat, aby mu balík byl doručen, tak se samotným obchodem vše v pořádku

Reakce obchodu Ancer shop

Mluvil jsem s Vámi o tom a zjevně došlo k nepochopení principů, jak funguje zásilková služba Toptrans.

Dopoledne Toptrans každému posílá SMS avizaci, kterou zákazníkovi sdělí, že ten den mu bude doručená zásilka a zároveň je v SMS telefon na řidiče, na který může zákazník volat v případě, že chce balík doručit jindy nebo chce znát určitou hodinu doručení.
    I kdyby jste řidiči nevolal, dostal by jste balík naprosto ve stejnou dobu, v ten samý den.
    Dopravu Toptransem jsme zvolili z důvodu, že Česká pošta a PPL doručovali zásilky poškozené a na způsob jejich dopravování byly stálé stížnosti.
    Např. pošta má ve svých podmínkách, že balík musí vydržet pád z 1,2 m. Manipulace balíků na jejich třídírnách je pásová a z těchto pásu to občas padá.
    Toptrans balíky převáží na paletách a manipulace je ruční.
    Jsem rád, že jsme se vzájemně pochopili. Zkusíme opět nabídnout i poštu. Je ovšem o něco dražší a méně spolehlivá.

Sehnal jsem to, co jsem potřeboval.
    Obchod mohu doporučit.

Reakce obchodu Ancer shop

Děkuji za pozitivní reakci.
    Jen mě není jasné, proč se Vám na 100 % nelíbila např. doprava. V 15:37 jste objednal zboží, ještě ten samý den bylo odeslané Toptransem a druhý den bylo zboží u Vás na severní Moravě. Řekl bych, že rychleji už to nejde.
    Snažíme se naše služby neustále zlepšovat a tak nás mrzí, když je zákazník méně spokojený.

• nevím

Měli se mnou trpělivost, probrali jsme detailně několik výrobků a pomohli mi vybrat ten pro mé potřeby nejlepší!

Reakce obchodu Ancer shop

Děkuji. Snažíme se technické poradenství držet trvale na vysoké úrovni.

Zboží nejde zaplatit kartou dopravci i když to bylo předem domluveno, že tato varianta funguje. Dopravce asi špatně informuje firmy, které zboží posílají, že tuto službu poskytuje, možná ji jen plánuje poskytovat. Asi je dobrý to vědět dopředu, né až když dorazí před dům.

Reakce obchodu Ancer shop

Děkuji za součinnost. Je to pro nás poučení a příště se to již nebude opakovat. Naší snahou je nulová chybovost a naprosto spolehlivé stroje a zařízení.

• Zboží je kvalitní.
    • Ceny jsou výhodné.
    • Komunikace funguje bez problémů.
    • Doručení v den objednávky nebo druhý den.

V tomto eshopu nakupuji dlouhou dobu dle potřeby. Doporučila jsem jej i známým, kteří toho využili zejména na stavbách či v rodinných domech a jsou se službami i zbožím velmi spokojeni.
    Tak by to mělo fungovat všude!

Reakce obchodu Ancer shop

Velmi děkuji za takovou chválu. :-)

Popisované vlastnosti přístroje jsou perfektní, pracuje nad očekávání a spolehlivě. Všem doporučuji

Reakce obchodu Ancer shop

Děkuji za Vaši pozitivní reakci. Jako výraz díků od nás prosím přijměte další 2 % slevu na cokoli na našem eshopu. Tato sleva již bude platná ode dnešního dne, jakmile se přihlásíte.
    Čepela

• rychlost vyřízení objednávky
    • nezaznamenal jsem žádné

Reakce obchodu Ancer shop

Děkujeme za kladné honcení, kterého si velmi vážíme. Jsme rádi, že jste spokojený a jako výraz díků, si Vám dovolujeme pro příště nabídnout další slevu 2 % na všechno zboží, které je na našem webu.
    Jakmile se přihlíte, budete již mít všude nižší ceny.

• Rychlost . ustretovost

V kazdom pripade som spokojny

Reakce obchodu Ancer shop

Jsem rád, že jste spokojený. Děkuji.

• 100 procentní přístup k zákazníkovi ze strany p. Čepely
    • korektnost a rychlost
    • ne

Mohu ho jen doporučit, seriózní jednání, ochota, rychlost

Reakce obchodu Ancer shop

Děkuji za doporučení a chválu. Naše práce nás baví a chceme, aby to viděl i zákazník.