Dcera má atopický ekzém, a kosmetika ji vyhovuje mýdla a sprchové gely nevysušují pokožku, krásně voní.

• rýchle spracovanie a dodávka

• rychlost dodani
    • nevim
  • Rychlé vyřízení objednávky.

super

• super výběr, rychlá objedavky, vše ok

Rychlé dodání, sice neměli skladem to co jsem si objednala, ale po domluvě jsme vyřešili a jsem spokojená.

Nakupuji zde již několik let a jsem s jednáním i spoluprací s obchodem velice spokojen. Ani po tolika letech se kladný přístup k zákazníkovi nezměnil.

Výborná komunikácia, perfektný servis a krásne voňavý tovar !!

• mily, starostlivy pristup, produkty co neboli dostupne mi boli po dohode nahradene inymi so zlavou + darcek a vzorky :)
    • dorucenie aj na Slovensko :)
    • vybavenie trvalo trosku dlhsie ako som cakala, zrejme kvoli nedostupnosti vsetkych produktov a doruceniu na Slovensko, nevadilo mi to vsak, kedze som sa este predtym rozhodla, ze povodne zmyslany darcek k narodeninam posuniem na Vianoce
    • niektore casti guliciek boli jemne prasknute, pri osobnom vybere by som si urcite vedela vybrat krajsie kusy -> nevyhoda dopravy kurierom (hoci vsetko bolo starostlivo zabalane), ale tiez to moze byt postupom vyroby ked kazdy kus je v podstate original a material citlivy

• krátká doba vyřízení objednávky, skvělé dárky

• Spokojenost

• krásné voňavé dárky za příznivou cenu

Nakupuji pravidelně a s výrobky jsem velmi spokojena. Krásné voní a jsou příjemné na pleť.

• Dostupnost zboží, výborná komunikace, rychlé dodání.

Vždy jsem spokojená.

• Skvělá komunikace a rychlé dodání zboží.

Spokojenost

• Voňavé a nádherné produkty, rychlý a bezproblémový obchod, děkuji mnohokrát:-)

Super výrobky, rychlé dodání, naprostá spokojenost