Od někoho jsem dostala neskutečně voňavý koupelový pudr oceán blaženosti,zapátrala a našla váš obchod.Nakoupila jsem další výrobky a doufám,že udělají radost všem ,které obdaruji. Samozřejmě jsem si něco taky nechala a už se těším až je vyzkouším.spokojená zákaznice Pekařová.

• Hezké zboží
    • -

• Originální kosmetika

• nikde nekoupím poblíž

• mýdlo
    • platba!!!!!!Každý rok prosím o platbu na účet, že jsem imobilní a nemůžu si vybrat peníze jak chci! Vždy tvrdily, že je tam možnost! Nebyla a není stále! I když jsem do kolonky opět napsala prosbu o č. účtu bylo zboží obesláno okamžitě bez odpovědi!!!!!!

Reakce obchodu Anabela.cz

Dobrý den, za toto nedopatření se samozřejmě hluboce omlouváme. Platbu na účet naši zákazníci provádějí prakticky denně bez problémů. Prosím o zaslání na email [email protected] o jakou zásilku se jednalo abychom zjistili kde nastala chyba a samozřejmě se s vámi rádi spojíme abychom vyřešili případnou nápravu spolu s dárkem jako omluvu.
    Děkujeme Poláčková - Janimarex s.r.o.

Dnes jsme provedli test na objednávku a platbu na účet. E.shop funguje. Je třeba zakliknout způsob platby: bankovním převodem a způsob dopravy PPL. Po-té se vám vypočítá poštovné 60 Kč. Děkujeme. V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.

• rychle, správně a vonící
    • Koupelové kuličky nejsou samostatně zabaleny
    • a trochu se transportem uvolnily částečky (z kuličky Proti stresu byla upadlá ozdobná kvítka)

Reakce obchodu Anabela.cz

Dobrý den, kuličky se snažíme balit tak aby se nerozbily. Za ulomené kvítko se omlouváme. Je nám líto, že jste nezavolala hned po přijetí zásilky. Vždy se snažíme vyjít vstříc zákazníkům i přes to, že doprava se zbožím nezachází vždy nejlépe. Pokud má někdo zájem balit kuličky jednotlivě je možno v sekci obalový materiál si objednat celofánové sáčky podle potřeby. Ne vždy balíme po jednom kusu do sáčku vzhledem k tomu, že i pro nás jsou to vícenáklady s tím spojené. Mluvily jsme z kolegyněmi ze sklady a dají si větší pozor. Zvážíme i balení po 1ks pro spokojenost zákazníků.
    Děkujeme za reakci, která je pro nás přínosem.
    Poláčková Jana
    Janimarex s.r.o., www.anabela.cz

• Ponúka zaujímavý tovar.
    • Nenašla som.

Výborná komunikácia, skvelý tovar, rýchla dodávka, spokojnosť.

• výborná komunikace - nabídka jiného velmi podobného výrobku, je-li objednávaný výrobek již vyprodán

velmi rychlé vyřízení objednávky, komunikace výborná, zboží velmi dobře zabaleno, výrobky skvělé

• české výrobky
    • kvalitní
    • vhodné i jako dárek
    • v e-shopu se nedá vyhledávat dle klíčových slov

Velmi doporučuji i pro milý a osobní přístup obchodu!

• Výborné zboží,velice solidní komunikace,rychlé dodání.

Spokojenost, kvalita,krásné balení

• pohodlný výběr zboží z domova, krátká dodací doba.
    • nevím o žádné

Výborný obchod, tím je řečeno vše

Kvalitní produkty, rychlé jednání, bezproblémové dodání.

• dobra nabídka rychle dodani

objevili jsme vas na j

• jsem se vším spokojená
    • nevím

Objednávala jsem poprvé a jsem se vším spokojená

• je snadno dostupný z mého bydliště. má velký výběr sortimentu.
    • O žádných nevím

V tomto obchodě jsem nakoupila na základě předešlé koupě jiného podobného tipu tohoto zboží, a na základě reklamních letáčků jsem neváhala a šla do toho a vůbec nelituji.
    Ano doporučuji

• Komunikace! Psala jsem dotaz a první mi byl odpovědné az 3 den dalsi dotaz mi nebyl zodpovězení vůbec!

Reakce obchodu Anabela.cz

Dobrý den, nastali technické problémy s poštou, které už jsme vyřešili za což se samozřejmě omlouváme. Na základě toho jsme my na oplátku přijmuli objednávku ač nesplňovala minimální množství objednaného druhu u určitých výrobků, které je nutné splnit pro velkoobchodní prodej. Je nám líto, že nás paní nekontaktovala a mohlo se vše vyřešit lépe. Přesto doufáme, že s námi bude zákaznice i nadále spolupracovat. Naším cílem je vyjít zákazníkovi co nejvíce vstříc tudíž nás zákaznice může kontaktovat a rádi zašleme jako omluvu malý dáreček. Děkujeme Janimarex s.r.o.

• Nákup v pohodlí domova.

Super, dodání velká rychlost, potěšilo mě i přidání vzorků,určitě nakoupím i příšté.

• Krásné voňavé zboží, výborný komunikační servis

Spolehlivý, rychlý, perfektní nákup....totální spokojenost!

• Dostupnost zboží, které je jinde tětké sehnat.
    • Rychlost doručení