Objednala jsem si tři znamení zvěrokruhu a dostala jsem úplně jiné. Obchod nedoporučuji.

Výrobky mizerné kvality !!!

velice nás mrzí, že jste obdržel vadné zboží.
    Prosím, napište nám číslo objednávky na email [email protected] a obratem Vás budeme kontaktovat.
    Děkujeme.

Rozměry náramku vůbec neodpovídají nabídce, o 2 cm kratší, takže vůbec ne na pánskou ruku

Reakce obchodu Amirashop

velice nás mrzí, že jste obdržel nesprávné zboží.
    Děkujeme.

• Bylo mi doručeno jiné zboží, než jsem si objednal.

Reakce obchodu Amirashop

velice nás mrzí, že jste obdržel jiné zboží.
    Děkujeme.

• Namísto nabízených 14 mm, přišla kulička 8 mm. Šňůrka na níž byla kulička navlečena se přetrhla po dvou dnech.

Děkujeme.

• zboží,neodpNekvalitníovídá popisu -čakrový lapač snů neodpovídal v barvách ani pořadí čaker.Po upozornění emailem obchodu,zaslali formulář určený k tisku,pokud nemá někdo možnost tisku,musí formulář opsat ručně, emailem to nestačí.Objenávku jsem vrátila, samozřejmě poplatek na poště hradí zákazník i když zboží je nekvalitní.
    • Rychlá komunikace po emailu.

Reakce obchodu Amirashop

velice nás mrzí, že jste obdržela vadné zboží. Po obdržení zboží Vám vrátíme platbu.
    Formulář požadujeme v papírové formě s vráceným zbožím kvůli evidenci. Děkujeme za pochopení.

• Rýchlosť doručenia balíkovnou
    • Predražený nekvalitný čínsky tovar, foto súhlasí s produktami aliexpressu, kde aspoň nepíšu, že ide o 100% leather, ale udávajú Faux Leather a cena je podstatne nižšia = zavádzanie zákazníka
    • Balíček v poriadku, krabička od opasku zničená
    • Po kontaktovaní firmy bola navrhnutá zľava, rozdiel ceny dodnes neprišiel

Reakce obchodu Amirashop

velice nás mrzí, že nejste se zbožím spokojena. Informovali jsme Vás o možnosti zboží do 14-ti dnů vrátit.
    Navrhnutá sleva byla odeslaná prostřednictvím platebního systému ComGate, převedení platby zpět na Vaši kartu trvá zpravidla 3-4 dny.
    Přejeme Vám pěkné dny.

• Rychlé doručení
    • Nedostatečně popsané zboží (jako že dárková krabička nemá neprůhledné víčko)
    • Levné provedení produktu

Reakce obchodu Amirashop

velice nás mrzí, že nejste se zbožím spokojena.

ŠPATNÝ...........

Dobrý den Františku,
    velice nás mrzí, že hodinky z Vaší objednávky byly nedostupné. Pokud budete chtít objednat podobný typ, který máme skladem, napište nám prosím na email [email protected] a nebo je objednejte přímo na našich stránkách.
    Děkujeme.

U zboží v hodnotě 2.500 Kč bych čekala, že si prodávající zkontrolujte, zda je všechno v pořádku.
    Šperkovnice přišla poškozená a špinavá.
    Naštěstí to byl dárek pouze pro mě, takže nebudu vracet.
    Byl to první nákup a zároveň poslední.

Reakce obchodu Amirashop

děkujeme za upozornění. Zboží odesíláme v originálním balení, takže je před odesláním nerozbalujeme.
    Proto je pro nás překvapením, že šperkovnice byla poškozená a špinavá. Napište nám prosím číslo objednávky na email [email protected] a obratem Vás budeme kontaktovat.

• Rychle dodani
    • Zbozi nezodpovidalo tomu co bylo na obrazku ani kvalitou materialu, ani vzhledem. Bylo to jine zbozi.

Reakce obchodu Amirashop

velice nás mrzí, že nejste se zbožím spokojena.
    Děkujeme.

Zboží bylo skladem a po 2 dnech přišel email,že skladem není.Od té doby se nikdo neozval.

• Obrazy dorazili přehnuté a zanechalo to na nich přehyb
    • cena, najdete obrazy i s rámem za stejnou cenu jako tady

Reakce obchodu Amirashop

velice nás mrzí, že nejste se zbožím spokojen. Obrazy s rámem jsou bohužel vždy za vyšší cenu, u všech eshopů.

• Obrázek neodpovídá realitě

Děkujeme.

• Platno prislo slozene a nepouzitelne. Prilozene stetce katastrofa, roztrepene a ohnute stetinky... Za ty penize hruza

Reakce obchodu Amirashop

velice nás mrzí, že jste obdržel vadné zboží. Pokud je plátno složené, lze jej lehce přežehlit.
    Pokud chcete zboží vrátit, napište nám prosím číslo objednávky na email [email protected] a obratem Vás budeme kontaktovat.

• Nekvalitni zbozi hodinky sr brhem 24 hodin zpozfily o 12 minut

Nevýhodou je, že plátno není vytaženo v rámu a sami to těžko
    ručně vypněte. Pak je to volné a na nic.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

V balení nebyl ani stojánek ani kožený pytlík. Jsem velice nespokojena.

Reakce obchodu Amirashop

velice nás mrzí, že jste obdržela nekompletní zboží.
    Děkujeme.

• Zjevně již rozbalené, ooškozené a předražené zboží.

Dobrý den pane Pavlíku,
    velice nás mrzí, že nejste se zbožím spokojen.