• Doručení cca týden

Po druhém nošení se kabát začal pátrat. Budu reklamovat.

Přehledný a bohatý vyber

Vše bylo v pořádku, zboží přišlo brzy a čepice i kruhová šála jsou velmi hezké.

• Uz nikdy více

Objednavala jsem bundu 14.12.bundu doted nemam i kdyz bylo slibovano, ze bunda dorazí do Vanoc, jednou mi odepsali na mail, ze zasilku PRY odeslali 19.12. a 20.12.predali PPL. a PPL pochopitelne zadnou zasilku dodnes nedostalo a od ty doby nikdo nekomunikuje. Takze za me poprve a naposledy, uz nikdy vice!!!!!!!!

Reakce obchodu Amando cz

vaše číslo zasilky 40793734908 která byla jak jsme řekli předána službě PPL 19. 12.18 Kde se Váš balík nachází momentálně netuší ani oni nakolik se jim ztratilo více balíků z toho dne. Kurýrní společnosti byly přes vánoce přetížené .. Mrzí nás že Vám Bunda nepřišla ale z naší strany byla odeslána. Zatím čekáme na odpověď od PPL. Ohledně komunikace se vyjdaríme jen tolik že naši zaměstnanci měli během vánoc dovolenou. Od dnes se nám dovolá a dopíše zcela každy. Hezký den. P.S. o balíčku budete informována

Super rychlé jednání, i dodání zboží.A bunda opravdu moooc hezká.Tabulka velikostí sedí na 100%.Dekuji a určitě doporučuji!!!!

Výborný

Nemohu zatím hodnotit,byl to můj první nákup zboží objednala jsem 18.12.a zatim mi bic nedorazilo dnes je 28.12.
    A asi dorazí až v lednu

Zboží pěkné, odpovídá ceně. Odesláno bylo však až poté, co jsem se musela sama ozvat, kdy mohu balík očekávat.

• Hodne nekvalitni provedeni za ty penize, zklamani

• Dlouhá doba doručení

rychlost dodávky, krásné zboží

• Zboží bylo v pořádku a kvalitní.
    • Delší doba dodání.

velikost sedí, barva taky, rychlé dodání

• Dlouhá dodací doba, velikost neodpovídá velikostní tabulce

• velký výběr zboží za super ceny

ok

• přehledná stránka

S obchodem jsem byla spokojená a určitě nakoupím znovu. Bunda mi přišla nepoškozena a je úplně jako na obrázku. Za mě obrovská spokojenost =)

• Rychlé dodání. Krásné zboží.

Dobrý den, dnes mi dorazila objednaná zimní bunda a jsem velice spokojená. Bunda je krásná, teplá a hezky sedí. Rychlé dodání a velmi solidní jednání a přístup. Velice ráda tento e-shop všem doporučuji a ráda se vrátím k dalšímu nákupu.

• kvalitní material
    • skvělá komunikace

Dnes mi dorazila bunda. Jen jedno veliké děkuji. Přesně jako na fotce. Určitě objednám znovu.